top

Tactical Foodpack

Tactical Foodpack je značka lyofilizovaných jídel, které se skvěle hodí pro turistiku a extrémní expedice. Lyofilizované jídlo Tactical Foodpack, plné výživných hodnot a chuti, jsou oblíbenou volbou pro horolezce a turisty, námořníky, cestovatele a všechny, kteří vedou aktivní životní styl a hledají snadno připravitelná jídla.
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

 1. -5%
  Sada Tactical FoodPack Sixpack Alpha

  wish list

 2. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration India

  wish list

 3. -5%
  Sada Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel

  wish list

 4. -5%
  Sada Tactical FoodPack SOS with Meat

  wish list

 5. -5%
  Sada Tactical FoodPack SixPack Charlie

  wish list

 6. -5%
  Sada Tactical FoodPack WeekPack Alpha

  wish list

 7. -5%
  Sada Tactical FoodPack WeekPack Juliett

  wish list

 8. -6%
  Sada Tactical FoodPack SOS without Meat

  wish list

 9. -5%
  Sada Tactical FoodPack Sixpack Bravo

  wish list

 10. -4%
  Sada Tactical FoodPack Ration Delta

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

Vymazat

Tactical Foodpack - jídlo do nejtěžších podmínek

Nevíte, jak si sbalit batoh na několikadenní túru, aby se vám do něj vešly všechny potřebné potraviny? Plánujete pestrou stravu na dlouhý výstup bez přístupu k civilizaci? Nebo se chystáte na dlouhou cestu na jachtě a potřebujete pestrou stravu? Odpovědí na všechny tyto otázky jsou lyofilizované potraviny značky Tactical Foodpack. Potraviny, z nichž byla odstraněna téměř všechna voda, se vyznačují vysokou trvanlivostí, velmi snadno se připravují a v zavazadle zabírají málo místa. Jsou vynikající volbou nejen pro všechny expedice a výpravy, ale také pro každodenní použití, když prostě není čas na přípravu běžného jídla. Je to proto, že mrazem sušená jídla Tactical Foodpack jsou připravována z těch nejkvalitnějších surovin, mají bohatou výživovou hodnotu a především lahodnou chuť.

Určeno pro armádu, dostupné pro všechny

Nápad na vytvoření mrazem sušených potravin Tacitical Foodpack pochází od estonského vojáka a lékaře sloužícího ve speciálních jednotkách. Během své každodenní práce velmi dobře viděl, jak těžké podmínky v terénu ovlivňují tělo i psychiku vojáků. Všiml si také, že v takových chvílích je okamžik jídla zároveň příležitostí k odpočinku, odpočinku od útrap mise a návratu domů v myšlenkách. Na jedné straně za to mohla uvolněná atmosféra a možnost strávit čas s blízkými kolegy, na straně druhé chutné a zdravé jídlo, které stejně tak působilo na psychiku. Z tohoto důvodu je třeba klást obzvláště velký důraz na kvalitu potravin. Tak se zrodila myšlenka mrazem sušené stravy Tactical Foodpack, která se velmi snadno skladuje, lze ji velmi rychle připravit, skvěle chutná a obsahuje všechny potřebné nutriční hodnoty. Lyofilizovaná jídla, která byla původně vytvořena pro armádu, se osvědčila jako skvělé řešení pro turisty, horolezce, námořníky a všechny, kteří si chtějí připravit chutné jídlo mimo kuchyni.

Jak fungují potraviny Tactical Foodpack?

Lyofilizované potraviny se vyrábějí tak, že se z nich odstraní téměř všechna voda. Jedná se o složitý proces, jehož jedním z kroků je velmi rychlé zmrazení potravin při extrémně nízkých teplotách. Za prvé se snaží zmenšit objem a hmotnost potravin, což usnadňuje jejich přepravu. Zásobu potravin Tactical Foodpack na několikadenní výpravu lze snadno sbalit do trekingového batohu. Za druhé, proces lyofilizace v kombinaci s vhodným balením potravin poskytuje vynikající ochranu proti zkáze bez nutnosti přidávat konzervační látky. Za třetí, rychlé zmrazení potravin umožňuje zachovat jejich přirozenou výživovou hodnotu a chuť. Jak tedy připravit lyofilizované jídlo Tactical Foodpack ke konzumaci? Je to velmi jednoduché. Obsah sáčku jednoduše zalijte vroucí vodou, promíchejte a nechte chvíli odstát. Po krátké době je jídlo připraveno ke konzumaci.

Tactical Foodpack - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu příchutí

Nabízíme velmi široký výběr chutí a druhů lyofilizovaných jídel, který vám umožní naplánovat si pestrou stravu na jakoukoli cestu Mezi lyofilizovanými jídly Tactical Foodpack jsou snídaně, polévky, obědy, ale i svačiny nebo nápoje. Menší porce jsou připravovány zejména s ohledem na děti. Značka nabízí také sady pro vícedenní výlety nebo pro přípravu plnohodnotného oběda. Tactical Foodpack nezapomíná ani na ty, kteří hledají vegetariánská a veganská jídla. Právě pro ně jsou připravena speciálně označená jídla.