top

La Sportiva Dámské boty

Dámská obuv La Sportiva pro každou horskou aktivitu. Ať už běháte v horách, chodíte po stezkách, lezete po skalách nebo zdoláváte nejvyšší vrcholy, obuv La Sportiva vám zajistí pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Dámské lyžařské boty La Sportiva Vega - ice

  wish list

 2. -10%
  Dámské boty La Sportiva Uragano GTX - crystal/cerise

  wish list

 3. -10%
  Dámské lezečky La Sportiva Tarantula - topaz

  wish list

 4. -10%
  Dámské boty La Sportiva TX4 GTX - carbon/hibiscus

  wish list

 5. -15%
  Dámské trailové boty La Sportiva Mutant - opal/aqua

  wish list

 6. -34%
  Boty dámské La Sportiva Ultra Raptor - hibiscus

  wish list

 7. -10%
  Dámské trekové boty La Sportiva TX5 GTX - clay

  wish list

 8. -35%
  Dámské běžecké boty La Sportiva Helios III - blue

  wish list

 9. -10%
  Dámské lezečky La Sportiva Katana - white/purple

  wish list

 10. -15%
  Dámské lezečky La Sportiva Kataki - mint/coral

  wish list

 11. -25%
  Dámské lezečky La Sportiva Miura VS - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
Vymazat

La Sportiva - dámská obuv pro milovnice hor

Pokud prostě milujete horské aktivity, dámské boty La Sportiva vás jistě osloví. Jedná se o modely vytvořené vášnivými horskými nadšenci a nadšenkyněmi. Díky tomu jednotlivé modely dokonale plní činnosti, pro které byly navrženy. Moderní vzhled svršku většiny modelů vynikne na první pohled. Pod ním se skrývají nejnovější technologická řešení, která vám pomohou dosáhnout cíle ještě rychleji, vystoupat výš nebo zdolat náročnější stoupání. Bez ohledu na to, do které skupiny obuvi daný model patří, si můžete být jisti, že všechny dámské boty La Sportiva jsou plně přizpůsobeny ženské noze. To znamená maximální pohodlí na každém výletě.

Dámská treková a vycházková obuv La Sportiva

Velkou skupinu dámské obuvi v kolekci La Sportiva tvoří trekingová a turistická obuv. Lehké turistické boty s membránou GORE-TEX® SURROUND® vynikají mezi tradičními modely pro delší túry. Tato špičková technologie poskytuje plně nepromokavý svršek se zvýšenou prodyšností ve srovnání s běžnými modely. Jak je to možné? Speciálně navržená mezipodešev s kanálky propouští vzduch zpod nohy. Použitá membrána umožňuje únik vodních par, aniž by dovnitř pronikla voda. Tyto dámské boty La Sportiva jsou ideální na léto a přechodná období, kdy se počasí může měnit jako v kaleidoskopu. Na náročnější stezky se hodí vycházková obuv. Nejlehčí modely jsou oblíbené u horolezců, kteří se často dostávají k obtížně přístupným stěnám. Díky kompaktním rozměrům lze boty snadno připevnit k postroji.

Dámská běžecká obuv

Pro milovnice horského běhu připravil výrobce širokou nabídku běžeckých bot. Dámské běžecké boty La Sportiva jsou ideální na horské stezky. Vhodný model si můžete snadno vybrat podle terénu a charakteru své činnosti. Nejlehčí modely pro soutěže poskytují maximální dynamiku a jistotu při každém kroku. S ohledem na ultramaratony jsme vyvinuli boty se zvýšeným odpružením, které dokonale tlumí následné nárazy při dlouhých hodinách zápolení s horskými stezkami. Velmi důležitý je také typ povrchu, po kterém chodíte. Dámské boty La Sportiva se dodávají s různými typy podrážek. Hluboký a agresivní běhoun je ideální pro měkké povrchy, jako je bláto, písek a tráva. Pokud vaše trasy vedou převážně po skalách a kamenech, jistě oceníte modely s o něco tvrdší gumou. Všechny běžecké boty mají konstrukci, která maximalizuje prodyšnost, ať už používají membránu GORE-TEX®, nebo letní boty ze síťoviny.

Dámská lezecká obuv La Sportiva

Značka La Sportiva je především o vybavení pro horolezecké nadšence. Není tedy překvapením, že velkou část sortimentu tvoří dámská lezecká obuv. Mezi dostupnými modely jsou boty pro lezkyně všech úrovní zkušeností. Boty pro začátečníky jsou ideální pro první pokusy na lezeckém panelu. Poskytují optimální přilnavost a vysokou úroveň pohodlí. Nejpokročilejší modely používají nejlepší světové lezkyně. Ať už patříte do kterékoli skupiny, dámská obuv La Sportiva vám pomůže zlepšit vaši úroveň ještě rychleji.

Dámské vysokohorské boty La Sportiva

Pro dámy, které zdolávají nejvyšší vrcholy hor, byla připravena specializovaná vysokohorská obuv. Tyto modely jsou vhodné do extrémních podmínek. Tuhá konstrukce umožňuje bezproblémové nasazení automatických nebo poloautomatických maček. Speciálně zateplený svršek účinně chrání nohy před chladem. Dámské vysokohorské boty jsou nejsložitější konstrukce, které se vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností.