top

Dámské běžecké čepice

Dámské běžecké čepice jsou funkční součástí šatníku každého sportovního nadšence. Základní klobouky jsou ideální na léto, zatímco tradiční modely se postarají o to, aby se na podzim neochladilo.
111
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 111

na stránce
 1. -5%
  Čepice Buff Dryflx Beanie - solid fire

  wish list

 2. -36%
  Čepice Salomon XA Cap - clematis blue

  wish list

 3. -30%
  Kšilt Ciele RPD Visor Athletique - shadowlava

  wish list

 4. -30%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - elemental

  wish list

 5. -30%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - eastman

  wish list

 6. -29%
  Kšiltovka Ciele ALZ Cap M MTN Patch - spire

  wish list

 7. -34%
  Kšiltovka Salomon XA Cap - pool blue

  wish list

 8. -34%
  Kšiltovka Salomon XA Cap - deep blue

  wish list

 9. -20%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - seawall

  wish list

 10. -20%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - shadowlava

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 111

na stránce

Dámské běžecké klobouky - ideální volba na léto

Teplé počasí je vhodné pro aktivity, jako je běh. Nemusíte se obávat prochladnutí, ale přehřátí je častým problémem. Dámské běžecké čepice jsou navrženy tak, aby tento problém snižovaly. Jejich konstrukce je často založena na síťových panelech, které zajišťují větrání. Tím se sníží nadměrné hromadění teplého vzduchu pod kloboukem. Díky tomu je používání klobouku pohodlnější. Důležitým konstrukčním prvkem je také stínítko. Chrání vaše oči před oslnivými slunečními paprsky. Snižuje možnost oslepení, takže můžete vidět překážku na silnici. Díky své povaze čepice zajišťují také prodyšnost. Odvádějí vlhkost z oblasti hlavy a čela, která vzniká v důsledku námahy. Příjemné klima tak budete mít u své pokožky po dlouhou dobu. Návrháři dámských letních klobouků navíc dbají na to, aby poskytovaly také ochranu proti UV záření. Jejich materiál je odráží, takže se nedostanou na kůži.

Dámské běžecké čepice - modely pro chladné dny

Sortiment obchodu zahrnuje také čepice vhodné do nižších teplot. Poskytují izolační vrstvu proti chladu, aby vám nebránil ve snaze dosáhnout cíle. Vlákna použitá v jejich konstrukci zajišťují tepelný komfort. Některé dámské běžecké čepice si dobře poradí i s větrem. To je způsobeno použitím membránové nebo softshellové konstrukce. Tyto modely blokují poryvy větru a chrání vás tak před úniky, které způsobují. I když je hlavním úkolem těchto čepic zajistit tepelný komfort, zajišťují samozřejmě také prodyšnost. Klima u vaší pokožky tak zůstane dlouho příjemně suché.

Dámské běžecké čepice jsou také pohodlné

Klobouky se díky své nevhodné konstrukci přizpůsobí vaší hlavě. Modely s kšiltem jsou vzadu nastavitelné, takže si můžete stabilizovat hlavu. Na dynamických trasách vám čepice nespadne z hlavy ani se nepohne. Neustálé sledování jeho polohy by snižovalo váš běžecký výkon. Standardní klobouky jsou naopak dostatečně pružné. To je způsobeno přídavkem elastanu, který zajišťuje, že čepice dobře sedí na hlavě. Vzhledem k tomu, že těsně přiléhají k hlavě, jsou navrženy tak, aby byly příjemné na dotek. Nebudete se tak muset potýkat s podrážděním pokožky.

Top značky a propracovaný design dámských běžeckých čepic

V našem obchodě najdete modely od známých outdoorových výrobců. Značky jako Salewa, Buff nebo Dynafit nabízejí vizuálně i konstrukčně propracované dámské běžecké čepice. Najdete zde jednobarevné modely a modely založené na grafických vzorech. Na pokrývkách hlavy se často objevuje také velké logo výrobce, které narušuje jejich klasický design. Máme také oboustranné modely, které můžete snadno sladit s různými běžeckými outfity. Široká nabídka produktů zaručuje, že najdete ten, který se dokonale hodí k vašemu stylu a oblečení.