top

Dámské kalhoty na lezení

Dámské kalhoty na lezení lze použít v různých povětrnostních podmínkách. Bavlněné kalhoty jsou ideální pro lezení po skalách, zatímco větruodolné a nepromokavé modely jsou ideální pro horolezectví.
185
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 185

na stránce
 1. -20%
  Dámské legíny Salewa Lavaredo Hemp Tights - gold

  wish list

 2. -28%
  Dámské kalhoty Nograd Grease Pants - emeraude

  wish list

 3. -25%
  Dámské kalhoty Black Diamond Crag Denim - black

  wish list

 4. -33%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Sahel Pants - blue

  wish list

 5. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Dune 3/4 - anis

  wish list

 6. -40%
  Dámské lezecké kalhoty Rab Gravity Pants - eggplant

  wish list

 7. -28%
  Dámské kalhoty Nograd Samourai Pants - lagon

  wish list

 8. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Dune 3/4 - blue

  wish list

 9. -33%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Sahel Pants - red

  wish list

 10. -36%
  Kalhoty lezecké dámské Nograd Dune 3/4 - saumon

  wish list

 11. -37%
  Dámské lezecké kalhoty Nograd Dune Pant - coral

  wish list

 12. -37%
  Dámské lezecké kalhoty Nograd Dune 3/4 - coral

  wish list

 13. -26%
  Dámské lezecké legíny E9 Gemma - ocean blue

  wish list

 14. -26%
  Dámské lezecké kalhoty E9 N Mix2.1 - orchid

  wish list

 15. -26%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Onda2 - royal blue

  wish list

 16. -26%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Onda2 - green lake

  wish list

 17. -26%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Mare2 - magenta

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 185

na stránce

Dámské kalhoty na lezení - bavlněné modely

Když lezete po skalách, je pohodlí klíčové. To zajišťují bavlněná vlákna. Jsou výjimečně jemné a příjemné k pokožce, takže ji nedráždí. Dámské lezecké kalhoty z bavlny jsou navíc prodyšné. Usnadňují cirkulaci vzduchu a pomáhají tak omezit nadměrné hromadění teplého vzduchu kolem těla. To má pozitivní vliv na vnímaný komfort při výstupu na vrchol. Bavlněné modely se doporučují zejména pro letní horolezecké výpravy. Tento materiál se často kombinuje s polyesterem nebo elastanem. Kalhoty, v nichž je přírodní vlákno kombinováno se syntetickým, jsou odolnější než čistě bavlněné modely. Díky přídavku elastanu je celá souprava pružnější, což znamená, že pohodlně sedí na těle uživatele.

Dámské lezecké kalhoty jsou také modely do nepříznivého počasí

Pro všechny vášnivé horolezce jsme připravili také řadu modelů kalhot. Převážná většina z nich je vyrobena ze syntetických materiálů. Například nylon má velký vliv na trvanlivost kalhot. Jejím zvýšením se zlepší jejich odolnost vůči kontaktu s vyčnívajícími střižnými prvky. Neopotřebovávají se tak rychle, což umožňuje jejich delší používání. Kromě toho se designéři často spoléhají na polyester. Při náročných procházkách, kdy se zvyšuje pocení, se stará o klima u pokožky. Odvádí vlhkost ze svého povrchu, takže si kolem něj můžete užívat příjemné sucho. Dámské lezecké kalhoty jsou navíc také softshellové modely, jejichž konstrukce blokuje poryvy větru. Neumožňuje chlazení, které může narušit pohodlný průchod zvolenou trasou. Některé z nich jsou také pomaleji nasákavé nebo voděodolné. Při kontaktu se sněhem vás tak ochrání před promočením.

Dámské lezecké kalhoty - co volnost pohybu?

Všechny tyto technologické prvky vás dokonale podpoří na vaší lezecké cestě. Abyste si však mohli plně užívat jejich funkčnosti, musí vybrané kalhoty také zajišťovat volnost pohybu. Snadněji se pohybujete vertikálně, aniž byste se cítili omezeni. Aby modely v této oblasti podávaly vynikající výkony, byly upraveny speciálně pro ženskou postavu. Navíc je celá věc také mírně elastická, což umožňuje pohodlné opření nohy o další skalní prvek. Celý systém také umožňuje dokonalé přizpůsobení kolem pasu a kotníků. Některé naše modely jsou nastavitelné na horním okraji a ve spodní části nohou. Díky tomu vám bude dobře sedět po celou dobu aktivity.

Dámské lezecké kalhoty - renomované značky a vizuální aspekty

Hledáte modely nejvyšší kvality podpořené technickými materiály a četnými technologiemi? Jste na správném místě! Návrháři takových značek, jako jsou Rafiki, Rab nebo Black Diamond, konstruují dámské lezecké kalhoty s ohledem na všechny tyto aspekty. Díky tomu maximalizují svou funkčnost, takže vás dokonale podpoří při vaší oblíbené formě lezení. Navíc při péči o správné konstrukční vlastnosti nezapomněli ani na správný design. Horolezecké kalhoty v sortimentu obchodu jsou k dispozici v různých stylech; od modelů s klasickými aplikovanými barvami až po ty, které vynikají výraznými barvami. Některé z nich navíc těsně přiléhají, zatímco jiné jsou o něco volnější. Obchod tak nabízí kalhoty, které budou skvěle vypadat s dalšími prvky vašeho lezeckého šatníku.