top

Dámské běžecké kalhoty

Dámské běžecké kalhoty odrážejí svůj ženský design v barvách a střihu, které návrháři používají. Měly by si najít své místo mezi oblečením každé milovnice sprintu nebo běhu.
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
  1. -28%
    Kalhoty dámské Houdini Adventure Tights - true black

    wish list

  2. -10%
    Běžecké kalhoty Inov-8 Racepant - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské běžecké kalhoty využívají technickou konstrukci

Každá aktivní žena dbá na vysoké technické parametry oblečení, které nosí při svých aktivitách. Žádná z nich však rozhodně nezanedbává ani vizuální kvalitu. Proto oceňujeme, když dámské běžecké kalhoty zajímavě využívají design. Bez ohledu na to, zda je střih volnější nebo vypasovanější, jsou-li kalhoty nápadné, okamžitě upoutají pozornost. Mezi modely určené ženám proto výrobci zařazují návrhy v mnoha barvách a vzorech. Příznivkyně minimalismu si mohou vybrat běžecké legíny s tradičním designem. Trochu bláznivosti do tlumené soupravy vnesou běžecké legíny v intenzivní barvě. Odvážnější i konzervativnější stylové modely nabízí většina známých značek, včetně Columbia, The North Face, Salewa a La Sportiva.

Pro jaký druh tréninku bych si měla vybrat dámské běžecké kalhoty?

Klíčem k tomu, abyste zůstali aktivní, je poskytnout svému tělu správnou podporu. Nezáleží tedy na tom, zda trénujete velmi intenzivně, každý den v týdnu po mnoho hodin, nebo s běháním teprve začínáte. Dámské běžecké kalhoty podporují tělo svými technickými vlastnostmi, což výrazně zvyšuje efektivitu tréninku. Proto by po ně měli sáhnout i běžkyně různých úrovní zkušeností. Záleží na tom, v jakém ročním období jdete běhat? Ať už se rozhodnete běhat při vyšších teplotách nebo v zamračených dnech, termoregulační vlastnosti běžeckého modelu vám pomohou zajistit příjemný pocit. Minimalizují riziko prochladnutí, ale také snižují tendenci k přehřátí. Při běhu není tělesná teplota konstantní, proto má tato činnost velký význam.

Dámské běžecké kalhoty mají mnoho vysoce ceněných technických vlastností

Při výběru sportovního oblečení se v první řadě zaměřte na pohodlí. Odpovědí na otázku, jaké by měly být ideální dámské běžecké kalhoty, je však mnohem více. Důležitá je samozřejmě schopnost regulace teploty, aby se uživatelka neprochladila ani nepřehřála. Navíc látka, ze které jsou kalhoty nebo legíny vyrobeny, by měla pomáhat zvládat vlhkost. To znamená, že tkanina by měla být schopna odvádět vlhkost a umožnit její odpařování. To zase přispívá k udržení příjemného klimatu u pokožky, čehož je dosaženo také vhodnou prodyšností materiálu. Mezi další řešení, která se nacházejí v běžeckých kalhotách, patří například prodloužená čerstvost a bakteriostatické vlastnosti. Toho je dosaženo použitím iontů stříbra ve vláknech nebo nanesením speciálního povlaku.

Dámské běžecké kalhoty pro volnost pohybu

Pro dosažení velmi dobrých běžeckých výsledků je nutné pravidelně trénovat a neustále zvyšovat laťku. Vedle těchto činností je třeba dbát také na výběr pohodlného oblečení pro trénink. Dámské běžecké kalhoty se vyrábějí v mnoha různých variantách. Velmi dobře fungují modely obepínající tělo, ale mnoho příznivkyň mají i ležérnější varianty. Společným jmenovatelem není omezování pohybu, ale snaha o co největší pohodlí při každém dynamickém kroku. Tkaniny, které mají ve svém složení elastická vlákna, jsou zodpovědné za správné přizpůsobení, aniž by se odíraly nebo tlačily na tělo. Díky elastickým příměsím ve vypasovanějších střizích se běžecké kalhoty nebo legíny stávají jakousi druhou kůží a dokonale splňují očekávání běžkyň.

Dámské a pánské běžecké kalhoty v obchodě 8a.cz

Na to, jak budou dámské běžecké kalhoty ve výsledku fungovat, má vliv mnoho faktorů. Modely, které vyhovují každému vkusu a dokonale odpovídají potřebám běžkyň různých úrovní zkušeností, najdete v internetovém obchodě. 8a.cz. Můžete si libovolně vybírat z nabídek známých značek, jako je La Sportiva, Columbia nebo The North Face, a sestavit si kompletní běžecký outfit.