top

Dámské kalhoty GORE-TEX

Dámské kalhoty GORE-TEX® poskytují vynikající ochranu před deštěm a sněhem. Najdete zde modely, které jsou ideální pro pěší turistiku, vysokohorské túry a lyžování v terénu. Voděodolné, prodyšné a připravené na každou výzvu!
33
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

33 položek

na stránce
 1. -19%
  Dámské kalhoty Berghaus Hillwalker - black/black

  wish list

 2. -27%
  Kalhoty Berghaus Paclite Pant Lady - black/black

  wish list

 3. -32%
  Dámské GORE-TEX kalhoty Marmot Minimalist Pant - blk

  wish list

 4. -33%
  Dámské kalhoty Arcteryx Beta AR Pant - black

  wish list

 5. -22%
  Dámské kalhoty GORE-TEX Rab Zenith Pants - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 položek

na stránce

Dámské kalhoty GORE-TEX® - technologie budoucnosti

Membrána značky GORE-TEX® nabízí vynikající nepromokavost. Vyvinuli ji američtí vědci pro vesmírné průzkumníky, dnes je k dispozici všem, kteří se rádi věnují horským aktivitám. Oceňují to jak výrobci značkového oblečení, tak spotřebitelé. V současné době je na trhu mnoho oděvů, které používají tento typ laminátu. V čem spočívá fenomén membrány GORE-TEX®? Tento konstrukční prvek má tzv. mikroporézní strukturu. Mikroskopické otvory brání molekulám vody v průchodu membránou. Působí jako bariéra pro molekuly vody, takže oděvy, které obsahují, poskytují vynikající nepromokavost. Zároveň jsou mikropóry dostatečně velké, aby umožnily odvádění vlhkosti z pokožky. Dámské kalhoty GORE-TEX® vás tak při aktivním pohybu udrží v příjemném suchu na pokožce po dlouhou dobu. Ať už běháte, chodíte na túry nebo lyžujete, můžete se spolehnout na funkční podporu membrány.

Technologie GORE-TEX® v dámských kalhotách v několika verzích

GORE-TEX® má různé varianty kombinující membránu různé tloušťky laminovanou na tenčí nebo silnější materiály. Proč? Abyste měli co největší pohodlí při činnostech, které vykonáváte. Membrána GORE-TEX® Products je nejuniverzálnější variantou dámských kalhot a je preferovanou volbou trekařů a lyžařů. Nabízí vynikající nepromokavost a prodyšnost. Nemusíte se bát, že byste v něm celé hodiny promokli, když si k němu obléknete dámské kalhoty GTX. Tento typ membrány se vyrábí ve dvou verzích, dvouvrstvé a třívrstvé. Dalším typem membrány je GORE-TEX® Pro. Používá se v kombinaci s odolnými vnějšími materiály, díky čemuž je ideální pro lezecké výzvy. Díky své konstrukci se lépe osvědčuje při kontaktu se skálou, aniž by se hned poškodil. Při cestě na vrchol v zasněžených podmínkách si budete moci užívat dlouhotrvající ochranu před vlhkostí.

Kalhoty GORE-TEX® pro ženy na běhání!

Konstruktéři kalhot s touto funkční membránou připravili něco i pro běžce. Dámské kalhoty GORE-TEX®, které využívají technologii GORE-TEX® Shakedry, splní svou úlohu. Přesvědčí vás svou nepromokavostí, lehkostí a prodyšností. Do materiálu neproniknou molekuly vody, takže si můžete bez problémů zaběhat. Kromě toho zajišťuje také aktivní transport vlhkosti z pokožky. To hraje velkou roli při dynamickém pohybu, kdy se výrazně zvyšuje pocení. GORE-TEX® Shakedry umožňuje odvod vlhkosti od pokožky a její transport do vnější vrstvy kalhot. To pomáhá udržovat příjemné klima vedle vašeho těla. V nabídce jsou také modely určené pro jednodenní túry v horách. Používají membránu GORE-TEX® Paclite. Jsou lehké a sbalitelné, takže není problém je vzít s sebou. Jsou také skvělým nouzovým řešením, když se náhle zhorší počasí. Budou vás chránit před nepříznivými vlivy po dlouhou dobu.

Dámské kalhoty GORE-TEX® - vlastnosti

Dámské kalhoty GORE-TEX® nejsou odolné proti dešti jen proto, že se tak tváří. Každý model, který najdete v našem obchodě, byl vytvořen s důrazem na každý, i ten nejmenší detail. Jde o svobodu pohybu. Vyplývá to ze střihu modelu, který velmi často používá i profilovaná kolena. To podporuje pohodlný pohyb na horských stezkách, lyžařských trasách i ve vertikálním směru. To je velmi důležitá vlastnost, která umožňuje využívat efektivitu prováděné činnosti. Kalhoty jsou často vybaveny zipem ve spodní části nohavic, který usnadňuje nazouvání lyžařských nebo trekingových bot. Některé modely jsou také vybaveny integrovanými klapkami proti bouři, které chrání před vniknutím sněhu nebo bláta do pokožky. Některé kalhoty, především ty na bázi membrán GORE-TEX® Products a GORE-TEX® Pro, jsou také odolnější proti náhodnému poškození. To je dáno jejich konstrukcí z nylonu, který je pro tuto vlastnost ceněný.

Dámské kalhoty GORE-TEX® - značky používající membránu a design modelů

Mnoho renomovaných výrobců outdoorového oblečení se rozhodlo spolupracovat s technologií GORE-TEX®. Výrobky GORE-TEX® představují vysoce vyspělou konstrukci, která je uznávaná po celém světě. Membrány GORE-TEX® najdete v kalhotách od společností The North Face, Berghaus a Marmot. Díky kvalitní technologii bude každý váš krok podporován. A jejich modely nezklamou ani po stránce designu. Dámské kalhoty GORE-TEX® mají obvykle klasickou povrchovou úpravu, takže je můžete snadno začlenit do svého oblečení. Tímto způsobem můžete vytvořit harmonický vzhled