top

Dámské kalhoty GORE-TEX

Dámské kalhoty GORE-TEX® poskytují vynikající ochranu před deštěm a sněhem. Najdete zde modely, které jsou ideální pro pěší turistiku, vysokohorské túry a lyžování v terénu. Voděodolné, prodyšné a připravené na každou výzvu!
Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

49 výrobky

Vymazat

Dámské kalhoty GORE-TEX® - technologie budoucnosti

Membrána značky GORE-TEX® nabízí vynikající voděodolnost. Vyvinuli ji američtí vědci pro vesmírné průzkumníky, dnes je k dispozici všem, kteří se rádi věnují horským aktivitám. Oceňují to jak výrobci značkového oblečení, tak zákazníci. V současné době je na trhu mnoho oděvů, které používají tento typ laminátu. V čem spočívá fenomén membrány GORE-TEX®? Tento konstrukční prvek má tzv. mikroporézní strukturu. Mikroskopické otvory nepropouštějí molekuly vody skrz membránu. Jsou pro ně bariérou, takže oděvy, které jsou jí opatřeny, poskytují vynikající odolnost proti vodě. Zároveň jsou mikropóry dostatečně velké, aby umožnily odvádění vlhkosti z pokožky. Dámské kalhoty GORE-TEX® vás tak při aktivním pohybu po dlouhou dobu udrží v příjemném suchu. Ať už běháte, chodíte na túry nebo lyžujete, můžete se spolehnout na funkční podporu membrány.

Technologie GORE-TEX® v dámských kalhotách v několika verzích

GORE-TEX® má různé varianty kombinující membránu různé tloušťky laminovanou na tenčí nebo silnější materiály. Proč? Abyste měli co největší pohodlí při činnostech, které vykonáváte. Membrána GORE-TEX® Products je nejuniverzálnějším řešením používaným u dámských kalhot, které nejčastěji využívají nadšenci trekkingu a lyžování. Nabízí vynikající voděodolnost a prodyšnost. V dámských kalhotách GTX, které ji využívají, se dlouhé hodiny nemusíte bát, že zmoknete. Tento typ membrány se vyrábí ve dvou verzích, dvouvrstvé a třívrstvé. Dalším typem membrány je GORE-TEX® Pro. Používá se v kombinaci s odolnými vnějšími materiály, díky čemuž je ideální pro lezecké výzvy. Díky své konstrukci se lépe osvědčuje při kontaktu se skálou, aniž by se hned poškodila. Při cestě na vrchol v zasněžených podmínkách si budete moci užívat dlouhotrvající ochranu před vlhkostí.

Kalhoty GORE-TEX® pro ženy na běhání!

Návrháři kalhot s touto funkční membránou připravili něco i pro běžce. Dámské kalhoty GORE-TEX®, které využívají technologii GORE-TEX® Shakedry, splní svou úlohu. Přesvědčí vás svou nepromokavostí, lehkostí a prodyšností. Do materiálu neproniknou molekuly vody, takže můžete bez překážek dokončit svůj běžecký trénink. Kromě toho zajišťuje také aktivní transport vlhkosti z pokožky. To hraje velkou roli při dynamickém pohybu, kdy se výrazně zvyšuje pocení. GORE-TEX® Shakedry umožňuje odvod vlhkosti od pokožky a její transport do vnější vrstvy kalhot. To pomáhá udržovat příjemné klima vedle vašeho těla. V nabídce jsou také modely určené pro jednodenní túry v horách. Používají membránu GORE-TEX® Paclite. Jsou lehké a sbalitelné, takže není problém je vzít s sebou. Jsou také skvělým nouzovým řešením, když se náhle zhorší počasí. Budou vás chránit před nepříznivými vlivy po dlouhou dobu.

Dámské kalhoty GORE-TEX® - vlastnosti

Nepromokavé vlastnosti dámských kalhot GORE-TEX® to není všechno. Každý model, který najdete v našem obchodě, byl vytvořen s důrazem na každý, i ten nejmenší detail. Celek velmi dbá na volnost pohybu. Vyplývá to ze střihu modelu, který velmi často používá i profilovaná kolena. To podporuje pohodlný pohyb na horských stezkách, lyžařských trasách i ve vertikálním směru. To je velmi důležitá vlastnost, která umožňuje využívat efektivitu prováděné činnosti. Kalhoty jsou často vybaveny zipem ve spodní části nohavic, který usnadňuje nazouvání lyžařských nebo trekových bot. Některé modely jsou také vybaveny integrovanými návleky, které chrání před vniknutím sněhu nebo bláta. Některé kalhoty, především ty na bázi membrán GORE-TEX® Products a GORE-TEX® Pro, jsou také odolnější proti náhodnému poškození. To je dáno jejich konstrukcí z nylonu, který je pro tuto vlastnost ceněný.

Dámské kalhoty GORE-TEX® - značky používající membránu a design modelů

Mnoho renomovaných výrobců outdoorového oblečení se rozhodlo spolupracovat se společností GORE-TEX®. Výrobky GORE-TEX® představují vysoce vyspělou konstrukci, která je uznávaná po celém světě. Membrány GORE-TEX® najdete v kalhotách od společností The North Face, Berghaus a Marmot. Díky kvalitní technologii bude každý váš krok podporován. Modely těchto výrobců nezklamou ani po stránce designu. Dámské kalhoty GORE-TEX® mají obvykle klasickou povrchovou úpravu, takže je můžete snadno začlenit do svého oblečení. Tímto způsobem můžete vytvořit harmonický vzhled.