top

Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi

Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi mají konstrukci 2v1, která umožňuje rychlou výměnu dlouhé nohavice za krátkou. Jsou ideální pro měnící se povětrnostní podmínky v horách.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
  1. -9%
    Péřové kalhoty Pajak Co_Lab Pants - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi - praktické provedení 2v1

Modely 2v1 jsou navrženy speciálně pro měnící se povětrnostní podmínky v horách. Když ráno vyrazíte ven, budete potřebovat dlouhé kalhoty, které vás všestranně ochrání před chladem. S oteplením však můžete vytvořit krátké šortky rozepnutím spodní části nohavic modelů 2v1. Vzduch tak může lépe cirkulovat, což snižuje pocit přehřátí. Díky těmto funkčním modelům si nemusíte brát dva páry kalhot a převlékat se, když se vydáváte na vrchol, aby byl váš trek co nejpohodlnější. Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi nabízejí také řadu vymožeností. Některé mají softshellovou konstrukci, která chrání před větrem, jenž často přispívá k pocitu chladu. Kromě toho existují také kalhoty, které nabízejí ochranu proti UV záření nebo pomalejší nasákavost. Díky těmto vlastnostem se můžete těšit na lepší ochranu před převládajícími povětrnostními podmínkami.

Dámské kalhoty 2v1 pro neomezený pohyb

Střih kalhot zajišťuje také pohodlí, které spočívá ve volnosti pohybu. Jejich střih byl vyvinut s ohledem na profil ženské siluety, takže jí optimálně padnou. Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou navíc často čtyřsměrně strečové a používají profilovaná kolena. To znamená, že dobře spolupracují s vašimi pohyby, takže můžete pohodlně udělat další krok na cestě k cíli. Elastický bederní pás a integrovaný popruh zajišťují, že vám budou dobře sedět na těle. To vše bylo navrženo tak, aby zaručovalo vysokou úroveň pohodlí při pobytu v horách.

Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi - nabídka vybavení

Turistické kalhoty tohoto typu nabízejí mnohem více než jen možnost změnit délku nohavic. Syntetická vlákna, ze kterých jsou vyrobeny, se také starají o odvod vlhkosti z pokožky. Díky jejich prodyšnosti je klima u těla dlouho příjemné. Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi, které najdete v našem obchodě, jsou navíc odolnější proti náhodnému poškození. Tato funkce lépe přizpůsobuje model turistickým podmínkám a podporuje jeho používání při dalších výletech do přírody. Její funkčnost zvyšují také kapsy, do kterých můžete pohodlně uložit drobné předměty, které chcete mít vždy po ruce. Můžete si do něj uložit dokumenty a telefon, na který snadno sáhnete a vyfotíte si malebnou horskou krajinu. Úprava nohavic ve spodní části také usnadňuje obouvání vysokých bot, takže se k nim kalhoty lépe hodí. Všechny tyto konstrukční aspekty mají za cíl maximalizovat vaše pohodlí při používání modelu s odnímatelnými nohami.

Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi jsou stylem, který lahodí oku

Důležitými vlastnostmi kalhot s konstrukcí 2v1 jsou izolace od chladu, větru a pomalejší nasákavost. Aby vám však tyto modely stoprocentně vyhovovaly, je důležitý také jejich design. Dámské kalhoty s odepínacími nohavicemi, které najdete v našem obchodě 8a.czmají obvykle klasickou povrchovou úpravu. Jejich barvy umožňují vytvořit sladěný turistický vzhled s řadou bund, čepic a triček. Na výletech do hor si tak můžete užívat ucelený outfit. Sáhněte také po dalších funkčních kouscích šatníku dostupných v našem obchodě, s jejichž pomocí se při objevování malebných tras ochráníte před povětrnostními podmínkami.