top

Pánské turistické klobouky

Pánské turistické klobouky jsou optimálním řešením pro slunečné dny. Dokonale chrání nejen oči, ale i uši a krk před ostrým sluncem. Turisté si vybírají stylové trekingové čepice.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
  1. -10%
    Klobouk Salewa Puez PTX Brimmed Hat - black out

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Turistické klobouky na léto

Při pěší turistice a cestování v letních měsících bychom měli věnovat zvláštní pozornost ochraně hlavy před škodlivými slunečními paprsky a vysokými teplotami. Při celodenním pobytu na stezce jsme obzvláště náchylní k úpalu, jehož riziko se ve vysokých nadmořských výškách zvyšuje. Pánské turistické klobouky určené speciálně do těchto podmínek zaručují trochu stínu. Široké okraje chrání nejen oči před ostrými slunečními paprsky, ale také výrazně chrání uši a krk před škodlivým UV zářením. Trekingové čepice jsou ideální volbou pro milovníky klasických řešení, kteří si nepotrpí na moderní baseballové čepice.

Trekingové klobouky jsou ideálním společníkem pro slunečné dny

Pánské turistické čepice jsou k dispozici v mnoha různých střizích a barvách, takže si každý milovník tohoto typu pokrývky hlavy najde ideální model. Velmi široké okraje jsou ideální pro horké podnebí, kdy jediný stín poskytuje klobouk. Vybrané trekingové klobouky nabízejí možnost bočního okraje pro fantastický vzhled. V tropech je nepostradatelný klobouk se síťkou proti komárům, který účinně ochrání vaši hlavu před hmyzem. Díky tomu můžete pohodlně cestovat téměř za jakýchkoli podmínek. Pánské klobouky jsou většinou vyrobeny z lehkých materiálů, které účinně odvádějí vlhkost. Kromě toho jsou použity síťované panely, které výrazně zvyšují proudění vzduchu.

Lehké a pohodlné pánské turistické klobouky, které můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Klasické trekingové čepice se skvěle hodí ke košili a kalhotám, takže si můžete zachovat jedinečný styl jak na stezce, tak během prázdninových výletů. V obchodě 8a.cz nabízíme přední značky - čepice Craghoppers, Columbia, TNF jsou zárukou maximálního pohodlí při používání. Nadčasové vzory a tradiční barvy - khaki a odstíny šedé a béžové - jsou ideální pro výpravy do teplejších klimatických oblastí.