top

Pánské turistické klobouky

Pánské turistické klobouky jsou optimálním řešením pro slunečné dny. Dokonale chrání nejen oči, ale i uši a krk před ostrým sluncem. Turisté si vybírají stylové trekingové čepice.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

Vymazat

Turistické klobouky na léto

Při pěší turistice a cestování v letních měsících bychom měli věnovat zvláštní pozornost ochraně hlavy před škodlivými slunečními paprsky a vysokými teplotami. Při celodenním pobytu na stezce jsme obzvláště náchylní k úpalu, jehož riziko se ve vysokých nadmořských výškách zvyšuje. Pánské turistické klobouky určené speciálně do těchto podmínek zaručují trochu stínu. Široká krempa chrání nejen oči před ostrými slunečními paprsky, ale také výrazně chrání uši a krk před škodlivým UV zářením. Trekingové klobouky jsou ideální volbou pro milovníky klasických řešení, kteří nemají rádi moderní kšiltovky.

Trekingové klobouky jsou ideálním společníkem pro slunečné dny

Pánské turistické klobouky jsou k dispozici v mnoha různých střizích a barvách, takže si každý milovník tohoto typu pokrývky hlavy najde ideální model. Velmi široké okraje jsou ideální v oblastech s teplým klimatem, kdy jediný stín poskytuje klobouk. Vybrané trekingové klobouky nabízejí možnost připnutí krempy pro fantastický vzhled. V tropech je nepostradatelný klobouk s moskytiérou, který účinně ochrání vaši hlavu před hmyzem. Díky tomu můžete pohodlně cestovat téměř za jakýchkoli podmínek. Pánské turistické klobouky jsou většinou vyrobeny z lehkých materiálů, které účinně odvádějí vlhkost. Kromě toho jsou použity síťované panely, které výrazně zvyšují proudění vzduchu.

Lehké a pohodlné pánské turistické klobouky, které si můžete zakoupit na 8a.cz

Klasické trekingové klobouky se skvěle hodí ke košili a kalhotám, takže si můžete zachovat jedinečný styl jak na stezce, tak během prázdninových výletů. V obchodě 8a.cz nabízíme přední značky - klobouky Craghoppers, Columbia, TNF jsou zárukou maximálního pohodlí při používání. Nadčasové vzory a tradiční barvy - khaki a odstíny šedé a béžové - jsou ideální pro výpravy do teplejších klimatických oblastí.