top

Pánské kukly

Pánské kukly chrání hlavu, obličej a krk a úspěšně nahrazují čepice a šály. Je to pohodlné řešení pro muže, kteří se chtějí věnovat své sportovní vášni bez ohledu na povětrnostní podmínky.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
 1. -30%
  Kukla Ziener Iquito GWS Box - black

  wish list

 2. -13%
  Kukla Kombi FullClava - black
  Kukla Kombi FullClava - black
  908 Kč 1 044 Kč

  wish list

 3. -18%
  Kukla Extremities PrimaLoft Balaclava - black

  wish list

 4. -15%
  Kukla Ziener Ilker Box - black

  wish list

 5. -15%
  Kukla X-Bionic Stormcap Eye 4.0 - black/charcoal

  wish list

 6. -13%
  Kukla Extremities Guide Balaclava - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Termální, větruodolné a pod přilbu chránící kukly

Existuje mnoho různých typů kukel, které vám umožní být připraveni na jakékoli povětrnostní podmínky. Všechny dokonale přiléhají k hlavě. Při jejich nošení se nemusíte bát, že se prochladíte nebo zpotíte, takže se můžete soustředit na to, co je pro vás nejdůležitější, tedy na neomezenou fyzickou aktivitu. Na podzim a v zimě jsou nepostradatelné, protože poskytují vynikající ochranu před chladem. Tenké kukly pod přilbu nejčastěji volí horolezci, cyklisté a motocyklisté. Použité termoaktivní materiály malé tloušťky poskytují optimální tepelný komfort a zároveň zajišťují pohodlné nošení pod lezecká přilba nebo skitingová přilba Pro nejextrémnější větrné bouře se často volí kukla s větruodolnou membránou kolem obličeje. To funguje dobře i v extrémních podmínkách, aby se zastavilo prochladnutí větrem. V nejchladnějším počasí se volí zimní kukly s termoaktivními vložkami. Často se jedná o fleecové kukly, které navzdory své nízké hmotnosti výborně izolují. Nabízíme kukly špičkových značek, jako je Salewa, The North Face a další.

Kukla pod helmu, na lyže nebo na lezení? Najdete je na adrese 8a.cz!

Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu kukel, které jsou ideální pro milovníky trekingu, běhu, cyklistiky, lyžování a dalších zimních sportů. Ať už se věnujete jakémukoli oboru, určitě mezi nimi najdete vhodný model. Zaměřujeme se pouze na osvědčené značky, jejichž výrobky se dobře osvědčují v horských podmínkách i mimo ně. Výrobci jako The North Face, Salewa, Columbia nebo Brubeck jsou zárukou vysoké kvality kukel.