top

Pánské kukly

Pánské kukly chrání hlavu, obličej a krk a úspěšně nahrazují čepice a šály. Je to pohodlné řešení pro muže, kteří se chtějí věnovat své sportovní vášni bez ohledu na povětrnostní podmínky.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Krbová římsa POC Thermal Balaclava - uranium black

  wish list

 2. -40%
  Kapuce Majesty Heatshield Hood - grey

  wish list

 3. -20%
  Kukla BlackYak Mountain Shemagh - poseidon

  wish list

 4. -39%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - fuchsia

  wish list

 5. -35%
  Kukla Ziener Iquito GWS Box - black

  wish list

 6. -33%
  Kukla Extremities Guide Balaclava - black

  wish list

 7. -29%
  Kukla Kanfor Tarn - black
  Kukla Kanfor Tarn - black
  297 Kč 419 Kč

  wish list

 8. -38%
  Kukla Rab Power Stretch Pro Balaclava - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Funkční, větruodolné kukly a kukly pod přilbu

Existuje mnoho různých typů kukel, které vám umožní být připraveni na jakékoli povětrnostní podmínky. Všechny dokonale přiléhají k hlavě. Při jejich nošení se nemusíte bát, že se prochladíte nebo zpotíte, takže se můžete soustředit na to, co je pro vás nejdůležitější, tedy na neomezenou fyzickou aktivitu. Na podzim a v zimě jsou nepostradatelné, protože poskytují vynikající ochranu před chladem. Tenké kukly pod přilbu nejčastěji volí horolezci, cyklisté a motocyklisté. Použité funkční materiály malé tloušťky poskytují optimální tepelný komfort a zároveň zajišťují pohodlné nošení pod lezeckou přilbou nebo skialpovou přilbou. Pro nejextrémnější větrné bouře se často volí kukla s větruodolnou membránou kolem obličeje. Toto řešení je ideální pro ty nejextrémnější okolnosti, kdy zastaví prochladnutí větrem. V nejchladnějším počasí se volí zimní, termo kukly. Často se jedná o fleecové kukly, které navzdory své nízké hmotnosti výborně izolují. Nabízíme kukly špičkových značek, jako je Salewa, The North Face a další.

Kukla pod přilbu, na lyže nebo na lezení? Najdete je na 8a.cz!

Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu kukel, které jsou ideální pro milovníky trekkingu, běhu, cyklistiky, lyžování a dalších zimních sportů. Ať už se věnujete jakémukoli sportu, určitě mezi nimi najdete vhodný model. Zaměřujeme se pouze na osvědčené značky, jejichž výrobky se dobře osvědčují v horských podmínkách i mimo ně. Výrobci jako The North Face, Salewa, Columbia nebo Brubeck jsou zárukou vysoké kvality kukel.