top

Pánské kalhoty na lezení

Pánské kalhoty na lezení jsou nezbytným kouskem oblečení, se kterým se vydáte na lezení po skalách, panelácích nebo boulderingový trénink. Tyto konstrukce vždy nabízejí maximální volnost pohybu, takže vás nebudou omezovat.
175
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 175

na stránce
 1. -8%
  Kalhoty Salewa Lavaredo Hemp Light Pants - electric

  wish list

 2. -10%
  Lezecké kalhoty Edelrid Monkee Pants IV - aniseed

  wish list

 3. -30%
  Lezecké kalhoty Patagonia Venga Rock - sprouted green

  wish list

 4. -21%
  Lezecké kalhoty Arcteryx Sigma FL Pant - tatsu

  wish list

 5. -5%
  Kalhoty Montura Brick Pants - bright blue

  wish list

 6. -15%
  Lezecké kalhoty E9 Mont2.1 - tobacco

  wish list

 7. -14%
  Lezecké kalhoty E9 3Angolo - russet

  wish list

 8. -15%
  Lezecké kalhoty Nograd Samourai Pants - black

  wish list

 9. -15%
  Kalhoty lezecké Nograd Samourai Pants - stone wash

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 175

na stránce

Pánské kalhoty na lezení - maximální volnost pohybu

Každý model kalhot je založen na pohodlném střihu, který vás nebude nijak omezovat. To je často podpořeno strečovou konstrukcí tkaniny a přídavkem elastanu. Díky tomu můžete provádět ty nejobtížnější horolezecké kousky a dosahovat nových skalních stupňů. Pánské lezecké kalhoty mají také klín v rozkroku, který zvyšuje rozsah pohybu nohou. Klasické modely taková řešení nepoužívají, pouze blokují každý váš krok. Proto lezecké kalhoty, které najdete v obchodě. 8a.czse vyznačují nejlepšími konstrukčními vlastnostmi, takže jejich volba pro horolezectví se ukazuje jako nejlepší řešení.

Bavlněné pánské lezecké kalhoty - pohodlí z přírodních vláken

Většina modelů lezeckých kalhot je vyrobena z přírodního materiálu v podobě bavlny. Vyznačuje se totiž optimálním větráním, které snižuje přehřívání. Úsilí, které vynaložíte na zdolání dalších metrů stěny, je dostatečně podpořeno, což oceníte v teplých dnech. Díky bavlně jsou pánské lezecké kalhoty také velmi příjemné na dotek. To je dáno měkkostí přírodního vlákna, které nezpůsobuje podráždění ani při provádění těch nejtěžších kousků na stěně. Pokožka se o látku tře, takže ochrana před tímto jevem je pro váš pocit pohodlí nesmírně důležitá.

Pánské kalhoty na lezení - odolná syntetika pro náročnější cesty

Konstrukce nošené na obtížnějších lezeckých cestách, kde dochází k častému kontaktu se skálou, jsou vyrobeny ze syntetického materiálu. Obvykle se jedná o tkaninu ze skupiny polyamidů, která se vyznačuje vysokou odolností. To znamená, že kontakt s tvrdými výstupky na stěně nezpůsobí snadné odření. Díky tomu zůstanou vaše lezecké kalhoty funkční po několik dalších sezón. Syntetické materiály se zároveň vyznačují optimální prodyšností. To znamená, že lépe odvádí vlhkost vznikající při námaze. Díky tomu si můžete déle užívat příjemné suché klima na pokožce.

Podívejte se na lezecké kalhoty v obchodě 8a.cz - čistá funkčnost

Lezecké modely jsou nejen vyrobeny ze správných materiálů a jsou střiženy tak, aby zajišťovaly volnost pohybu, ale mají také doplňky, které usnadňují lezení. Patří mezi ně kapsy a poutka, do kterých můžete umístit kartáče. Ty jsou, jak víme, nezbytné, protože nadbytek hořčíku a nečistot v kamenech nebo na desce může zhoršit přilnavost rukou. Některé pánské lezecké kalhoty mají připevněný pásek, který je udržuje stabilní na těle. Kapsy těchto modelů jsou přístupné i s nasazeným lezeckým postrojem. Značkoví návrháři používají také šňůrky se stopery v nohavicích. Po jejich utažení se nemusíte obávat, že se snadno zachytí o skálu, což by mohlo být nebezpečné.