top

Pánské kalhoty GORE-TEX

Pánské kalhoty GORE-TEX® pro turistiku, horolezectví a lyžování poskytují plnou ochranu před deštěm, sněhem a větrem. Řada zahrnuje ultralehké kalhoty GTX, které se snadno sbalí do batohu.
Zobrazení Mřížka Seznam

50 výrobky

  1. -17%
    GORE TEX kalhoty Arcteryx Alpha Pant - black

    wish list

  2. -40%
    Kalhoty GORE-TEX Marmot Lightray Pant - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

50 výrobky

Vymazat

Spolehlivý doplněk k bundám - pánské kalhoty GORE-TEX®

Potřebujete kompletní ochranu před povětrnostními vlivy? Ať už se vydáte kamkoli, kalhoty GTX představují dokonalou ochranu před nepřízní počasí. Moderní membrána poskytuje neproniknutelnou bariéru proti vodě, větru a sněhu a zajišťuje optimální podmínky pro každého uživatele. Pánské kalhoty GORE-TEX® jsou skvělým doplňkem k bundě. Je to kombinace, která se osvědčí, když se zhorší počasí - ať už je to liják nebo sněhová bouře - a pomůže vám dosáhnout výš a dál. Kalhoty s membránou GORE-TEX® jsou dokonalou vnější vrstvou. V chladnějších částech roku se dobře kombinují s teplým termoprádlem a vytvářejí optimální kombinaci oděvů, které odvádějí vlhkost. Membrána GTX je proslulá svou extrémně vysokou úrovní nepromokavosti a prodyšnosti, což zajišťuje pohodlné podmínky i během cvičení.

Pánské kalhoty GORE-TEX® pro různé použití

Membránové kalhoty GORE-TEX® jsou navrženy s ohledem na mnoho uživatelů. Nejlehčí modely jsou oblíbenou volbou turistů a milovníků trekkingu. Membrána GORE-TEX® Paclite, která je v nich použita, je velmi lehká a výrobky jí vybavené lze sbalit do kompaktních rozměrů. Proto jsou tyto kalhoty ideální pro nouzové situace, když se na trase náhle zhorší počasí. Pánské kalhoty GORE-TEX® jsou také součástí řady Products, která se často používá v lyžařském oblečení. Volné lyžařské kalhoty poskytují velkou volnost pohybu při každém sjezdu a umožňují přidat další termoprádlo. Pánské kalhoty GORE-TEX® Pro jsou nejodolnější. Jsou vyrobeny ze silných materiálů se zvýšenou odolností proti oděru. Dodatečné výztuhy na kolenou, lemech a zadní části jsou jasným znamením, že kalhoty byly navrženy pro horolezectví a mnoho dalších typů horských aktivit. Jedná se o modely, které se osvědčí i v tom nejnáročnějším terénu.

Plná nabídka membránových kalhot GTX v obchodě 8a.cz

Nabízíme ucelenou řadu membránového oblečení pro všechny milovníky hor. Ať už se vydáváte na túry, zdoláváte nové horské vrcholy nebo sjíždíte nedotčené svahy, pánské kalhoty GORE-TEX® budou vždy vaším největším spojencem.