top

Pánské kalhoty GORE-TEX

Pánské kalhoty GORE-TEX® pro turistiku, horolezectví a lyžování poskytují plnou ochranu před deštěm, sněhem a větrem. Řada zahrnuje ultralehké kalhoty GTX, které se snadno sbalí do batohu.
32
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

32 položek

na stránce
 1. -8%
  Kalhoty GORE-TEX Arcteryx Beta Pant - black

  wish list

 2. -30%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Cropp River Pant - black

  wish list

 3. -15%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Minimalist Pants - blk

  wish list

 4. -18%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Spire Pant - arctic navy

  wish list

 5. -22%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Lightray Pant - black

  wish list

 6. -18%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Huntley Bib - stargazer

  wish list

 7. -13%
  Kalhoty GORE-TEX Dynafit TLT GTX Overpant - petrol

  wish list

 8. -8%
  Kalhoty GORE-TEX Arcteryx Beta AR Pant - black

  wish list

 9. -30%
  Kalhoty Patagonia Untracked Pants - black

  wish list

 10. -30%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Huntley Bib - black

  wish list

 11. -13%
  Kalhoty GORE-TEX Patagonia Triolet - black

  wish list

 12. -10%
  Kalhoty GORE-TEX Berghaus Paclite Pant - black/black

  wish list

 13. -10%
  Kalhoty GORE-TEX Berghaus Hillwalker - black/black

  wish list

 14. -15%
  Nepromokavé kalhoty Arcteryx Beta SL Pant - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

32 položek

na stránce

Spolehlivý doplněk k bundám - pánské kalhoty GORE-TEX®

Potřebujete kompletní ochranu před povětrnostními vlivy? Ať už se vydáte kamkoli, kalhoty GTX představují dokonalou ochranu před nepřízní počasí. Nejmodernější membrána poskytuje neproniknutelnou bariéru proti vodě, větru a sněhu a zajišťuje optimální podmínky pro každého uživatele. Pánské kalhoty GORE-TEX® jsou skvělým doplňkem k bundě. Je to kombinace, která se osvědčí, když se zhorší počasí - ať už je to liják nebo sněhová bouře - a pomůže vám dosáhnout výš a dál. Kalhoty s membránou GORE-TEX® jsou dokonalou vnější vrstvou. V chladnějších částech roku se dobře kombinují s teplým termoprádlem a vytvářejí optimální kombinaci oděvů, které odvádějí vlhkost. Membrána GTX je proslulá svou extrémně vysokou úrovní nepromokavosti a prodyšnosti, což zajišťuje pohodlné podmínky i během cvičení.

Pánské kalhoty GORE-TEX® pro různé použití

Membránové kalhoty GORE-TEX® jsou navrženy s ohledem na mnoho uživatelů. Nejlehčí modely jsou oblíbenou volbou turistů a trekařů. Jejich membrána GORE-TEX® Paclite je extrémně lehká a sbalitelná. Proto jsou tyto kalhoty ideální pro nouzové situace, když se na trase náhle zhorší počasí. GORE-TEX® jsou také pánské kalhoty Produkty, které se zase často používají v lyžařském oblečení. Lyžařské kalhoty velkých rozměrů poskytují velkou volnost pohybu při každém sjezdu a umožňují přidat další termoprádlo. Pánské kalhoty GORE-TEX® Pro jsou nejodolnější. Jsou vyrobeny z houževnatých materiálů se zvýšenou odolností proti oděru. Dodatečné výztuhy na kolenou, lemech a zadní části jsou jasným znamením, že kalhoty byly navrženy pro horolezectví a mnoho dalších typů horských aktivit. Jedná se o modely, které se osvědčí i v tom nejnáročnějším terénu.

Plná nabídka membránových kalhot GTX v obchodě 8a.cz

Nabízíme ucelenou řadu membránového oblečení pro všechny milovníky hor. Ať už se vydáváte na túry, zdoláváte nové horské vrcholy nebo sjíždíte nedotčené svahy, pánské kalhoty GORE-TEX® budou vždy vaším největším spojencem.