top

Pánské skialpové kalhoty

Pánské kalhoty pro skialpinismus z obchodu 8a.cz nabízejí nejmodernější podporu pro tuto extrémní lyžařskou aktivitu. U nás najdete ta nejlepší řešení, bez kterých se své vášni nemůžete věnovat.
77
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 77

na stránce
 1. -13%
  Kalhoty GORE-TEX Patagonia Triolet - black

  wish list

 2. -30%
  Softshellové kalhoty Marmot Pro Tour Pant - black

  wish list

 3. -22%
  Kalhoty Montura Evoque 2 Pants - black

  wish list

 4. -22%
  Kalhoty Montura Evoque 2 Pants - black/red

  wish list

 5. -15%
  Softshellové kalhoty Ziener Nebil - black/red

  wish list

 6. -18%
  Softshellové kalhoty Ziener Nebil - black

  wish list

 7. -15%
  Softshellové kalhoty Ziener Narak - persian blue

  wish list

 8. -15%
  Softshellové kalhoty Ziener Narak - black

  wish list

 9. -18%
  Skialpové kalhoty La Sportiva Ode Pant - black

  wish list

 10. -13%
  Skialpové kalhoty Ortovox 3l Deep Shell Bib Pants - pine

  wish list

 11. -13%
  Skialpové kalhoty Ortovox 3l Guardian Shell Pants - moss

  wish list

 12. -30%
  Skialpové kalhoty Salewa Lagorai Pant - green

  wish list

 13. -15%
  Skialpove kalhoty Maloja Khesar - stone

  wish list

 14. -15%
  Skialpove kalhoty Maloja Khesar - moonless

  wish list

 15. -18%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Spire Pant - arctic navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 77

na stránce

Pánské kalhoty pro seskoky padákem - nezbytnost v zimním prostředí

Při lyžování mimo sjezdovky je důležité chránit se před extrémními podmínkami v horách. Za tímto účelem je výběr správných lyžařských kalhot zásadní a v našem obchodě najdete. 8a.cz najdete řešení od nejlepších výrobců. Značky jako Dynafit, La Sportiva, Salewa nebo Arcteryx jsou proslulé moderními technologiemi, které jsou v zimě nepostradatelné. Díky tomu nebude zasněžené prostředí a mrazivý účinek větru tak silný, takže budete v bezpečí.

Pánské lyžařské kalhoty s membránou

Pokud se vydáváte na skialpové túry do hor, vyplatí se zvážit kalhoty s membránou. Na trhu je mnoho řešení, ale nejoblíbenější jsou GORE-TEX®, Dynashell nebo Power-Tex®. Každá z těchto membrán nabízí vysokou úroveň vodotěsnosti, bez níž nelze hovořit o maximální ochraně před sněhem a větrem. Pánské kalhoty pro parašutismus s technologií GORE-TEX® nebo jinou technologií omezují pronikání vnější vlhkosti k pokožce. Tím se zabrání souvisejícímu prochladnutí, takže váš seskok padákem bude bezpečnější. Kromě toho lyžařské kalhoty s membránou chrání také proti studenému větru, což jim dodává softshellové vlastnosti. Modely s membránou i bez ní se zároveň vyznačují optimální prodyšností. To znamená, že vlhkost z lyžařské turistiky se přenáší do atmosféry. Tím se snižuje riziko přehřátí a usnadňuje se udržení příjemného suchého klimatu kolem pokožky.

Vysoká odolnost pánských kalhot pro seskoky padákem

Skitingové konstrukce musí být vzhledem k náročnosti této formy lyžování velmi odolné. To znamená, že výrobci skialpinistického oblečení používají materiály ze skupiny polyamidů, které se vyznačují odolností. To znamená, že pánské kalhoty pro skialpinismus vydrží zátěž při výstupu i dynamickém sjezdu. To znamená, že můžete svůj model udržet funkční po několik dalších sezón. Lyžařské kalhoty mají na svém povrchu často také impregnaci DWR. Jeho vodoodpudivé vlastnosti zajišťují, že vnější vlhkost z materiálu volně odtéká, aniž by do něj pronikla. Tím se zpomalí nasáknutí kalhot, což se ukáže jako praktické, pokud nevlastníte model s membránou.

Pánské kalhoty pro skialpinismus mají vysokou volnost pohybu

Když se vydáte na lyžařskou túru, je důležité, aby vás nic neomezovalo. Proto pánské kalhoty pro skialpinismus vždy nabízejí maximální volnost pohybu. To je způsobeno tím, že výrobci používají technické střihy, které pohodlně sedí na těle. Díky tomu můžete provádět i ty nejdynamičtější pohyby, aniž byste se museli obávat, že vám budou překážet. Lyžařské kalhoty jsou také podpořeny speciálními panely ze strečového materiálu, kterým je obvykle elastan. Obvykle se nachází v oblasti rozkroku a na stehnech, což dále zvyšuje rozsah pohybu nohou.

Funkční pánské lyžařské kalhoty

Velmi praktickým řešením, které najdete ve většině skialpinistických modelů, jsou speciální větrací otvory. Obvykle se nacházejí v oblasti stehen a ovládají se pomocí zipů. Díky těmto větracím otvorům udržují lyžařské kalhoty optimální cirkulaci vzduchu i při náročném sjezdu. Přebytečná vlhkost se tak postupně odvádí a pokožka zůstává déle suchá. Pánské skialpinistické kalhoty mají také speciální konstrukci nohavic. Jsou vybaveny zipy, které usnadňují oblékání a svlékání parašutistických bot i samotných kalhot. Na nohavicích najdete také panely Anticut, které chrání tuto část kalhot před snadným poškozením. Díky tomu se vám nestane, že by se vám náhodně zachytila lyže nebo bota.