top

Pásky, smyčky

Opasky, lezecké smyčky jsou nezbytnou součástí vybavení. Vyplatí se mít je s sebou při lezení sportovních i tradičních cest.
126
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 126

na stránce
 1. -30%
  Smyčka Ocun Dura Sling PAD 30 cm - red

  wish list

 2. -30%
  Lanyard Climbing Technology Multichain

  wish list

 3. Smyčka Beal Air Step

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 126

na stránce

Pásy, lezecké smyčky - velký výběr

Pásy a smyčky mají mnohostranné využití. Smyčky jsou obvykle vyrobeny z polyamidu nebo dyneemy. První materiál se vyznačuje velmi vysokou pevností, druhý dokonale kombinuje pevnost a velmi nízkou hmotnost. Smyčky různých délek usnadňují provádění mnoha činností na stěně. Naše nabídka zahrnuje také trubkové pásky, které se vyznačují velmi vysokou odolností proti oděru a roztržení. Jsou ideální pro vytváření smyček pro různé aplikace. Velmi oblíbené jsou expresní pásky, které lze kombinovat s oblíbenými karabinami Díky tomu si můžete vytvořit vysněnou soupravu, která bude vhodně přizpůsobena požadavkům sportovního nebo horského lezení. Výrazné řetízkové smyčky vybočují z řady a umožňují rychlé připevnění karabiny a snadnou změnu délky smyčky. Obzvláště oblíbené jsou také popruhové šňůry vyrobené z pásky v různých délkách.

Lezecké smyčky

Pásy a smyčky jsou součástí vybavení, které by mělo být v dostatečném množství ve výbavě každého lezce. V našem obchodě 8a.cz nabízíme kompletní sortiment, který vám umožní vybrat si to nejlepší vybavení pro každou cestu a každý typ lezení. Ať už lezete krátké cesty ve skalách nebo cesty s více lany, lezecké smyčky a pásky jsou nezbytným doplňkem vaší výbavy.