top

Lezecké smyčky

Lezecké smyčky jsou nezbytnou součástí vybavení. Vyplatí se mít je s sebou při lezení sportovních i tradičních cest. Lezecká smyčka od renomovaných značek je základ.
Zobrazení Mřížka Seznam

162 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Smyčka Blue Ice Missions Light 120cm - red

  wish list

 2. -10%
  Smyčka Blue Ice Missions Light 180cm - grey

  wish list

 3. -10%
  Smyčka Blue Ice Missions Light 60cm - black

  wish list

 4. -10%
  Smyčka Blue Ice Mission Sling 180 cm - grey

  wish list

 5. -30%
  Smycka Ocun O-sling DYN 8 - 30cm - mix - 2020

  wish list

 6. -25%
  Pásky Tatonka Hammock Strap 5M - titan grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

162 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké smyčky - velký výběr

Smyčky mají mnohostranné využití. Lezecká smyčka je obvykle vyrobena z polyamidu nebo dyneemy. První materiál se vyznačuje velmi vysokou pevností, druhý dokonale kombinuje pevnost a velmi nízkou hmotnost. Lezecké smyčky různých délek usnadňují provádění mnoha činností na stěně. Naše nabídka zahrnuje také ploché smyčky, které se vyznačují velmi vysokou odolností proti oděru a roztržení. Jsou ideální pro vytváření smyček pro různé aplikace. Velmi oblíbené jsou expresní smyčky, které lze kombinovat s oblíbenými karabinami. Díky tomu si můžete vytvořit vysněnou soupravu, která bude vhodně přizpůsobena požadavkům sportovního nebo horského lezení. Smyčky typu daisy chain vybočují z nabídky a umožňují rychlé připevnění karabiny a snadnou změnu délky smyčky. Obzvláště oblíbené jsou také popruhové šňůry vyrobené ze smyčky v různých délkách.

Smyčky

Lezecké smyčky jsou součástí vybavení, které by mělo být v dostatečném množství ve výbavě každého lezce. V našem obchodě 8a.cz nabízíme kompletní sortiment, který vám umožní vybrat si to nejlepší vybavení pro každou cestu a každý typ lezení. Ať už lezete krátké cesty na skalách nebo vícedélkové cesty, lezecká smyčka je nezbytným doplňkem vaší výbavy.