top

Slaňovací brzdy

Slanění umožňuje rychlý a bezpečný návrat na zem při sestupu z výšky pomocí jednoduchého nebo dvojitého lana. Nabízíme také samosvorné modely.
36
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce
 1. -10%
  Slaňovací osma Huit Antibrulure D01

  wish list

 2. -20%
  Jistící pomůcku Ocun Ferry - blue

  wish list

 3. -10%
  Jistící pomůcku Edelrid Giga Jul - slate

  wish list

 4. -10%
  Jistící pomůcku Edelrid Mega Jul - slate

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce

Sestupová zařízení - vysoká spolehlivost a odolnost

Široká škála slaňovacích zařízení umožňuje dokonale zvolit model pro danou činnost tak, aby jeho použití bylo co nejpohodlnější a nejintuitivnější. Velkou část sortimentu v této skupině tvoří univerzální jistící a sestupové pomůcky. Oblíbené šálky se dobře osvědčují v obou případech, díky čemuž si je s oblibou vybírá mnoho horolezců. Osmička, která sice ztrácí na popularitě, ale stále se volí pro speciální aplikace, má také své příznivce, zejména v náročných podmínkách, kdy se musíte vypořádat s těžkými nečistotami nebo ledem na laně. Mezi speleology jsou velmi oblíbené sjezdové válce, které umožňují efektivně překonávat i velmi dlouhé sjezdy.

Široký výběr slaňovacího vybavení v obchodě 8a.cz

Přístupné sjezdové zařízení je k dispozici v obchodě 8a.cz byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a poté podrobeny mnoha náročným testům, které potvrdily jejich snadné a pohodlné používání, spolehlivost a bezpečnost. V naší nabídce máme přední výrobce vybavení, jako jsou Climbing Technology, Petzl, Black Diamond a mnoho dalších. Výběrem jejich výrobků si můžeme být jisti vysokou spolehlivostí v náročných podmínkách.