top

Horolezecké žebříčky

Horolezecké žebříčky a lavičky používané při technickém lezení by se měly vyznačovat nízkou hmotností a profesionálním designem. Právě takové jsou žebříčky v sortimentu našeho outdoorového obchodu.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Horolezecké žebříčky - různé typy

Horolezecké žebříčky mají mnoho podob. Nejběžnější jsou dva typy. Horolezecký žebříček na technické lezení má podobu výsuvného, ohebného žebříku. Lavičky pro práci ve výškách jsou naopak sedačky, které umožňují zaujmout při práci pohodlnější polohu. Nabízíme lavičky pro práci ve výškách i pro milovníky technického lezení velkých stěn. Špičkové značky jako Ocun, Beal, Climbing Technology jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti v horách i při práci.

Horolezecké žebříčky s popruhy

Horolezecké žebříky používané v technickém lezení při zdolávání velkých stěn by se měly vyznačovat lehkostí a profesionální konstrukcí. Žebříky v sortimentu našeho outdoorového obchodu jsou vyrobeny z polyamidu, který je lehký a zároveň velmi odolný. Horolezecké žebříčky dostupné v našem obchodě mají různé konstrukce a počet stupů, takže si každý může vybrat ten pravý pro sebe. Většina modelů je vybavena speciálními kryty, které usnadňují skladování, když se nepoužívají.

Lavičky pro práci ve výškách

Sedačky, lavičky pro práci ve výškách jsou navrženy pro vysoký komfort a maximální použitelnost. Lavičky pomáhají udržet optimální polohu při delších pracích na laně. Polstrovaná konstrukce s pěnou zajišťuje vysokou úroveň pohodlí. Polohovací lavičky jsou vybaveny mnoha body pro upevnění vybavení, aby bylo vždy snadno přístupné. Mají oka, poutka a kapsy určené pro nezbytný pracovní materiál. 
Žebříčky, sedačky, lavičky, všechno najdete na 8a.cz.