top

Žebříčky

Lavičky používané při lezení na háku by se měly vyznačovat nízkou hmotností a profesionálním designem. Právě takové jsou lavičky v sortimentu našeho horského obchodu.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
 1. -30%
  Sedačka pro práci ve výškách Petzl Podium

  wish list

 2. -10%
  Lavička Ocun Ladder D
  Lavička Ocun Ladder D
  810 Kč 900 Kč

  wish list

 3. -10%
  Lavička Ocun Ladder H
  Lavička Ocun Ladder H
  990 Kč 1 100 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Lavice v různých formátech

Lezecké lavice mají mnoho podob. Nejběžnější jsou dva typy lavic. Hákové šplhací lavice mají podobu výsuvného, ohebného žebříku. Lavice pro práci ve výšce jsou naopak sedadla, která umožňují zaujmout při práci pohodlnější polohu. Nabízíme lavičky pro práci ve výškách pro výškové lezce i milovníky lezení na hácích. Špičkové značky jako Ocun, Beal, Climbing Technology jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti v horách i při práci.

Lavičky s háčky a smyčkami

Lavičky používané v hákovém lezení by se měly vyznačovat lehkostí a profesionální konstrukcí. Lavičky v sortimentu našeho horského obchodu jsou vyrobeny z polyamidu, který je lehký a zároveň velmi odolný. Lavičky dostupné v našem obchodě mají různé konstrukce a počet stupňů, takže si každý může vybrat tu pravou pro sebe. Většina modelů je vybavena speciálními kryty, které usnadňují skladování lavic, když se nepoužívají.

Lavice pro práci ve výškách

Pracovní lavice ve výšce jsou navrženy pro vysoký komfort a maximální použitelnost. Lavičky pomáhají udržet optimální polohu při delších pracích na laně. Polstrovaná konstrukce s pěnou zajišťuje vysokou úroveň pohodlí. Lavice jsou vybaveny mnoha body pro upevnění vybavení, aby bylo vždy snadno přístupné.