top

Dámské turistické ponožky

Dámské turistické ponožky poskytují pohodlí při rekreačních túrách a procházkách. Nabízejí izolaci proti chladu na různých úrovních, aby dokonale fungovaly v různých povětrnostních podmínkách.
98
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 98

na stránce
 1. -20%
  Turistické ponožky Stance Baron - taupe

  wish list

 2. -20%
  Turistické ponožky Stance Breton - brown

  wish list

 3. -22%
  Turistické ponožky Stance Tendency - blue

  wish list

 4. -20%
  Turistické ponožky Stance Laulima - black

  wish list

 5. -31%
  Turistické ponožky Stance Variegate - black

  wish list

 6. -28%
  Ponožky Stance Athletic Tab 3 Pack - multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 98

na stránce

Dámské turistické ponožky - syntetické materiály a jejich výhody

V konstrukci turistických modelů se často používají syngenní vlákna s různou hmotností a izolačními vlastnostmi. Široká nabídka ponožek vám umožní vybrat si model, který bude ideální pro náborové túry během slunečného dne. V nabídce jsou také modely určené do zimních teplot. Správný výběr ponožek vám umožní chránit se před prochladnutím a přehřátím nohou. Dámské turistické ponožky jsou modely na bázi polyesteru nebo polyamidu. Tato vlákna zajišťují prodyšnost. Díky odvodu vlhkosti z pokožky je klima v oblasti nohou dlouhodobě příjemné. Kromě toho je mnoho ponožek vyrobeno z nylonu. Používá se zejména v oblasti prstů nebo paty, které jsou více vystaveny oděru. Tento materiál je odolnější vůči tomuto typu nepoškození, takže je celý objekt použitelný po dlouhou dobu.

Výhody použití přírodních vláken v dámských turistických ponožkách

Některé ponožky používají přírodní materiály, které mají také mnoho výhod. Hlavním materiálem je zde merino vlna. V závislosti na použité gramáži jsou z něj vyrobené dámské turistické ponožky vhodné jak na léto, tak na zimu. Merino vlna je vlákno, které je v outdoorovém světě obzvláště ceněné díky termoregulaci. Přizpůsobuje se povětrnostním podmínkám, takže poskytuje ochranu před chladem a zároveň snižuje riziko přehřátí. Obě možnosti by negativně ovlivnily komfort chůze. Tento přírodní materiál je také příjemný pro pokožku a má antibakteriální vlastnosti. Ponožky díky tomu vydrží dlouho čerstvé. V městských modelech najdete také bavlnu. Je prodyšný a příjemný na dotek. Díky tomu nedojde k podráždění pokožky vašich nohou.

Dámské turistické ponožky znamenají vysoký komfort pro nohy

Střih dámských ponožek pohodlně padne na dámské nohy. Celek má design, který lépe odpovídá jejich užší struktuře. Správný střih ponožek je také důsledkem jejich pružnosti, která je výsledkem použití vláken lycry nebo elastanu. Dámské turistické ponožky proto zůstanou na vyhrazeném místě při zdolávání dalšího kilometru trasy. Kromě toho designéři dbají také na jejich vhodnou povrchovou úpravu. Jsou příjemné pro pokožku, takže nepřispívají k podráždění. Ploché švy také zajišťují, že vás při chůzi na historický hrad nebo do katedrály nic netlačí. Používají se stále častěji, aby poskytovaly pohodlí při cestě do cíle. Turistické ponožky se také vyrábějí v různých výškách. Pokud používáte nízkou obuv, můžete se rozhodnout pro chodidla. Na druhou stranu vás delší modely lépe ochrání před odřením, když máte na sobě vyšší boty.

Rozmanitý design dámských turistických ponožek

Abyste byli s ponožkami, které používáte, plně spokojeni, je důležitý také jejich design. Mnoho modelů se vyznačuje poutavými barvami a grafickými prvky. Díky nim budou ponožky zajímavým detailem vašeho turistického oblečení. Pro dámy, které dávají přednost klasice, máme také co nabídnout. Sortiment obchodu zahrnuje modely v tlumených barvách. Snadněji je tak sladíte s oblečením.