top

Zimní boty Columbia

Zimní boty Columbia jsou mezi turisty dobře známé v chladných dnech, kdy šlápnete na sníh. Modely této americké značky se dobře osvědčí na městských chodnících i na stezkách v lyžařských střediscích.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní boty Columbia

Americká značka je skutečným specialistou, pokud jde o zimní obuv. V nabídce najdete zateplené boty s 3/4 střihem i vyšší boty, které jsou ideální pro zdolávání zasněžených cest a stezek. Sněhule Columbia jsou bezkonkurenčně nejpohodlnější pro turistiku i pro odpočinek po dni stráveném na sjezdovce. Zimní obuv od amerického výrobce zajišťuje vysoký tepelný komfort a pohodlné nošení.

Zimní boty Columbia - klíčové vlastnosti

Stejně jako u většiny zimních bot je i u modelů tohoto amerického výrobce prioritou dostatečná izolace nohou před chladem. Zimní boty Columbia obvykle používají syntetickou izolaci s vynikajícími parametry. Nabízí účinnou tepelnou izolaci a působí jako bariéra proti chladu. Kromě toho se používá speciální obložení, které snižuje tepelné ztráty. Zimní modely jsou také dobře chráněny proti sněhu a vodě. Membrána Omni-Tech je zodpovědná za vysokou nepromokavost, což mohou plně ocenit lidé, kteří vlastní sněhové boty Columbia. Díky němu se sníh nedostane dovnitř a celý vám umožní pohodlně procházet zasněženými cestami. Poslední nesmírně důležitou vlastností zimních bot Columbia je podrážka. Speciální modely Omni-Grip jsou vyrobeny pro zimní podmínky. Optimalizovaný běhoun a směs pryže zajišťují vynikající trakci na sněhu a ledu.


Zateplené boty a sněhule Columbia

Zimní boty Columbia jsou skvělou volbou do chladného počasí. Použití dodatečné izolace nebo fleecové podšívky je zárukou vynikajících tepelných vlastností. Nižší zimní obuv je ideální pro případ, že ve městě zaútočí zima. Vyšší sněhule Columbia jsou oblíbené jako pohodlná obuv po sjezdovém lyžování, protože poskytují nohám rychlý odpočinek po celodenním nošení lyžařských bot. Kromě toho skvěle zabraňují pronikání sněhu dovnitř, což je důležité na parkovištích pokrytých prašanem. Bez ohledu na to, kterou zimní botu Columbia si vyberete, budete mít v chladných zasněžených dnech 
mimořádné pohodlí.

Podívejte se také na další oblíbené kategorie Columbia!

Bundy do deště Columbia Perove bundy Columbia Pánské bundy Columbia Dámské bundy Columbia Mikiny a fleece Columbia
Dámské boty Columbia Columbia Omni Heat Columbia Výprodej Columbia Outlet