top

Nepromokavé bundy Columbia

Bunda do deště Columbia je ideální volbou do nepříznivého počasí. Tyto modely jsou vybaveny membránou a udrží vás v suchu i za prudkého deště. K dispozici jsou dámské a pánské turistické a sportovní bundy.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Columbia nepromokavé bundy poskytují spolehlivou ochranu před deštěm

Při činnosti v nejistém počasí je často nutné chránit se před silnými dešti. Pro maximální pohodlí je nezbytné nosit nepromokavé oblečení. Bunda do deště Columbia je pro takové podmínky ideální volbou. Jsou vybaveny pokročilými membránami, které účinně zadržují kapky vody. Řešení, která americká značka používá, zajišťují také prodyšnost, tj. schopnost odvádět molekuly vodní páry z oděvu. Vlhký vzduch z vnitřku bundy se tak dostává ven. Pláštěnky jsou vnější vrstvou oděvu, která v chladnějších obdobích chrání mezivrstvy před promoknutím a prochladnutím. Díky tomu mikiny a fleece Columbia plně plní svou izolační funkci.

Různé typy membránových plášťů

Columbia nabízí několik typů bund do deště s různými membránami. Omni-Tech je klasika používaná ve většině turistických modelů. Membrána je ukryta pod vnější tkaninou. Tyto modely mají dobrou úroveň nepromokavosti a prodyšnosti, což je skvělé pro pěší turistiku. Společnost Columbia navíc nabízí moderní verzi membrány OutDry. Je umístěna jako vnější vrstva bundy. Toto inovativní řešení umožňuje jedinečná technologie použitá k zajištění membrány. Tím se odstraní vnější tkanina a voda může proudit přímo přes membránu. Bunda do deště Columbia s membránou OutDry má osobitý vzhled. Vnitřní podšívka je naopak velmi příjemná na dotek, takže se tyto modely nosí velmi pohodlně.

Další prvky v pláštěnkách

Bundy do deště Columbia mají kromě membrány i další prvky, které zabraňují pronikání vody. Nejdůležitější z nich je bezpochyby kapuce, která chrání hlavu nejen před deštěm, ale také před chladným větrem. Všechny zipy jsou navíc chráněny proti vlhkosti. K tomuto účelu se používají laminované zipy nebo přídavné klapky, aby déšť mohl volně odtékat a nehrozilo, že se dostane dovnitř. Většina bund do deště je také vybavena lehkou podšívkou, která je příjemná na dotek a poskytuje vysoký komfort.

Bundy Columbia nepromokavé - různé modely

Mezi membránovými plášti nabízenými americkým výrobcem lze rozlišit několik typů, které se liší konstrukcí a účelem. Nejlehčí modely se vybírají pro teplejší roční období a také jako nouzové bundy, které se vytahují pouze při zhoršení počasí. Díky použití tenkého materiálu dokonale padnou do zákoutí batohů. Klasické membránové bundy, které jsou o něco silnější, se volí na delší výlety, ale často také pro každodenní použití. Velký počet kapes rozhodně zvyšuje jejich funkčnost. Modely s membránou se často používají i v zimě. Lyžařské bundy vybavené membránou plně chrání před sněhem. Kromě toho dokonale chrání před snadným navlhnutím. Lyžařské bundy s membránou jsou univerzální volbou, která zaručí pohodlí za každého počasí.

Nepromokavé bundy Columbia v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr bund do deště americké značky. Nejoblíbenější jsou turistické bundy. Klasické střihy zajišťují pohodlí při dlouhých procházkách po stezkách. Stejně oblíbené jsou i sportovní modely. Přiléhavé bundy dokonale kopírují každý váš pohyb a nepřekážejí vám při činnosti.