top

Columbia Dámské boty

Dámské boty Columbia jsou modely připravené pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Jsou ideální pro zdolávání cest a stezek v jakémkoli ročním období.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

na stránce
Vymazat

Columbia - dámská obuv pro každou aktivitu

Americká značka Columbia má mimořádně široký sortiment outdoorového oblečení, vybavení a obuvi, který poskytuje komplexní vybavení pro všechny lidi, kteří rádi tráví svůj volný čas v přírodě. Velkou část sortimentu tvoří modely navržené s ohledem na ženy - optimální střih, skvělý styl a maximální funkčnost jsou charakteristickými znaky těchto výrobků. Totéž platí pro dámské boty Columbia. Jsou navrženy tak, aby zvládly nové výzvy v terénu, a nabízejí vysokou úroveň pohodlí při jakékoli činnosti. V nabídce jsou boty od klasických turistických bot, které se skvěle hodí na stezky, až po boty do teplého počasí a trailové boty. Ať už si vyberete jakýkoli, můžete očekávat maximální pohodlí.

Všestranné dámské boty Columbia pro celý rok

Turistická a outdoorová obuv je velmi oblíbená. Obvykle se jedná o velmi univerzální modely, které jsou vhodné jak pro kratší, tak pro delší cesty. Řada mírně zvýšených bot 3/4 střihu a polobotek vám umožní snadno si vybrat ten správný model pro vaši aktivitu. Ty první jsou ideální pro cestování s batohem. Ty nabízejí větší obratnost na krátkých túrách a větší prodyšnost. Dámské boty Columbia se vyrábějí s voděodolnou membránou Outdry® nebo bez ní. Nepromokavé boty se skvěle hodí pro přechodná období a při zhoršení počasí. Pro léto jsou lepší volbou nejlehčí modely s prodyšnou síťovinou pro lepší větrání.

Columbia Montrail - běžecké boty

Řada Montrail je běžecké oblečení a vybavení Columbia a také dámská obuv určená pro horský a terénní běh. Jedná se o extrémně lehkou obuv, která je ideální pro trénink i závody. Odolný svršek nabízí velmi účinné větrání a zároveň je dobře chráněn proti snadnému poškození. Podrážka nabízí maximální přilnavost v různých typech terénu při výstupech i sestupech.

Zimní boty pro ženy Columbia

Velmi oblíbené jsou také zimní boty Columbia. Oblíbené sněhule a dobře izolované boty pro použití v nejchladnějším počasí ve městě jsou ideální pro zimní období. Díky použití kvalitní izolace a vhodné konstrukci obuv dokonale chrání nohy před chladem. Podrážky připravené na zimu zajišťují lepší přilnavost na zasněženém a zledovatělém povrchu.

Dámská obuv Columbia v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámské obuvi Columbia pro všechna roční období. Ať už se jedná o dokonale zateplenou zimní botu, univerzální outdoorový model nebo typickou letní turistickou botu se síťovanou podšívkou, všechny mají perfektní střih, který se promítá do velkého pohodlí. Všechny mají společné to, že dokonale padnou dámské noze a pohodlně se nosí.