top

Columbia Mikiny Fleecové oblečení

Fleecové mikiny Columbia - dokonalá hřejivá vrstva, která se v zimě skvěle hodí v kombinaci s membránovou bundou! Ale když je trochu tepleji, hodí se i jako svrchní oblečení!
Zobrazení Mřížka Seznam

60 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Fleecová mikina Columbia Fast Trek Light - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

60 výrobky

na stránce
Vymazat

Fleecové mikiny Columbia - široká nabídka stylů

Americká značka má široký výběr modelů mikin. Z mikiny na zip Columbia, až po fleecové modely, které jsou již mnoho let ideální pro outdoorové aktivity. Díky pokročilé konstrukci tkaniny poskytují fleecové mikiny nejen vynikající izolaci proti chladu, ale také zachovávají vynikající prodyšnost. Mikiny Columbia Fleece Hoodies jsou proto ideální volbou pro pěší turistiku a treking, protože poskytují pohodlí a příjemnou tělesnou teplotu. V nabídce je celá řada mikin s kapucí, a to jak z materiálů kultovní značky Polartec®, tak z vlastních materiálů. V rozsáhlé sbírce si každý najde něco pro sebe! Od lehkých mikin přes hlavu, přes mikiny s kapucí až po nejteplejší modely, které mohou nahradit bundu při trekingu v suchých dnech. Značka se také zaměřuje na ochranu životního prostředí. Některé modely využívají ve svém složení recyklované materiály, což pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého během výrobního procesu.

Fleece tkaniny ideální partner do hor

Fleecové mikiny Columbia z fleecových materiálů mají řadu vlastností, které jsou pro turisty žádoucí. Především dokonale izolují od chladu a chrání nás před nebezpečným podchlazením. Jejich vysoká prodyšnost však také snižuje riziko přehřátí! Rychleschnoucí vlastnosti těchto mikin umožňují účinnou absorpci vlhkosti, která se během námahy vytvoří na pokožce, a její účinné odpařování. Díky vhodně navrženým střihům a přidaným elastickým vláknům jsou mikiny neomezující a umožňují maximální rozsah pohybu. Columbia fleecové mikiny jsou ideální volbou pro celoroční aktivity. Lze je použít jako mezivrstvu horské výbavy nebo nahradit bundu v suchých dnech. Značka sází na originální nápady i u svých mikin. Jednou z takových inovací je Omni-Heat Reflective™, speciální potisk, který snižuje tepelné ztráty v extrémně chladných podmínkách.

Fleecové mikiny Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete široký výběr mikin americké značky. Od lehkých modelů pro jarní a letní sezónu až po pokročilé konstrukce pro zimní trekking nebo lyžařské výlety. Dobře zvolený model zajistí příjemnou tělesnou teplotu a pohodlí při venkovních aktivitách. Široký výběr v kolekci značky tvoří pánské i dámské fleecové mikiny Columbia. Každý turista a outdoorový turista si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho plánům a preferencím.