top

Spacák Pajak Quest 4Two - olive

včetně DPH 11699 Kč
Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 10999 Kč (+7%)
Doporučená cena výrobce 13119 Kč (-10%)

Doručení do 2-4 pracovních dnů

Cena dopravy již od 0Kč Podrobnosti
Identifikace produktu: 5903228956317

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem
0 – 999,99 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA!
PPL
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
Česká pošta
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč
DPD
Celková cena objednaného zboží Cena dopravy
Platba předem Platba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 140 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! 20 Kč

Spacák Pajak Quest 4Two je ideální volbou pro ty, kteří rádi cestují ve dvou. K pohodlné regeneraci po náročném dni už nebudete muset spojovat dva spací pytle k sobě. V tomto modelu mohou pohodlně odpočívat dvě osoby.

Díky této svědomitě navržené konstrukci vám nebude zima ani nepohodlí. Návrháři se postarali o to, aby pohodlí a odolnost šly ruku v ruce. V terénu bude tento návrh značky Pajak fungovat skvěle.

Spacák Pajak Quest 4Two je naplněn prachovým peřím 700 FP, které se dobře osvědčuje v terénních podmínkách. Celek poskytuje pohodlí a optimální tepelný komfort, i když venku mrzne. Vnější materiál je velmi odolný a celková konstrukce byla navržena tak, aby se dala snadno sbalit do menších rozměrů. Tato kombinace zajišťuje mírnou hmotnost a velmi dobré tepelné vlastnosti. Velké množství izolace dokonale udržuje správnou tělesnou teplotu během spánku. Ohřátý vzduch se drží mezi peřím a vytváří skvělou izolační vrstvu. Při balení spacího pytle je vzduch vytlačen, díky čemuž se celý vejde do malého transportního obalu.

Spacák Pajak Quest 4Two má tvar, který je optimálně přizpůsoben siluetám dvou uživatelů. Dobře přiléhající profil horní části pomáhá zmenšit volný prostor, kterým by normálně unikal teplý vzduch. Podobnou úlohu plní i zateplená vnitřní klopa umístěná podél zipů na obou stranách. Dva zipy jsou řešením, díky němuž mohou oba cestující do spacího pytle vstoupit nezávisle na sobě a vzájemně se nerušit.

V roce 2019 se spacák Pajak Quest 4Two stal vůbec prvním polským výrobkem, který na veletrhu ISPO získal ocenění Outstanding Outdoor Gold Winner.

Spacák Pajak Quest 4Two – klíčové vlastnosti:

 • Konstrukce dokonale kombinuje nízkou hmotnost a velmi dobrou tepelnou izolaci;
 • Odolný vnější materiál;
 • Výplň z prachového peří 700 FP;
 • Klopa podél zipů zabraňuje rychlému úniku tepla ven;
 • Konstrukce komor X;
 • Zateplený límec se stahovací šňůrkou;
 • Tvar spacího pytle: mumie;
 • Poutka pro zavěšení venku i uvnitř;
 • Vnitřní kapsa;
 • Dodává se s transportním obalem;
 • Vůbec první polský výrobek s oceněním ISPO Outstanding Outdoor Gold Winner.

Technické specifikace:
Barva olivový
Pohlaví Unisex
No-code Ne
Druh prachového peří Kachní prachové peří
Pružnost 700
Tvar spacího pytle Mumie
Termolímec V
Rozměry balení ~ 18 x 29 cm
EN 13537 / ISO EN 23537 V
Teplotní rozsah 9°C/5°C/-8°C
Výplň Kachní peří
Celková hmotnost ~ 1137 g
Základní technologie Nagroda ISPO
Vnější materiál Airtastic
Rozměry ~ 210 x 135/100 cm
Komfortní teplota: Od 0 ℃ do 10 ℃
Aktivita Kempování
Péče a údržba
Výplň z přírodního prachového peří
Na začátku používání je zcela přirozené, že přírodní peří proniká mezerami ve švech. Intenzita tohoto procesu závisí na vnějších faktorech, zejména na materiálech, které přicházejí do přímého kontaktu s peřím. Tření o jiný prvek oděvu (zejména vlněný), batoh nebo dokonce autosedačku může způsobit větší elektrizaci výrobku a uvolňování volného peří. Množství výplně, které může tímto způsobem uniknout, je sice okem viditelné, ale ve skutečnosti tvoří zanedbatelné procento výplně a nijak neovlivňuje izolační vlastnosti výrobku. Nezapomeňte také, že výplň tvoří prachové peří i obyčejné peří – a právě to nejčastěji proniká přímo skrz materiál. Nikdy se ho nepokoušejte vytáhnout. Nejlepším řešením je vtáhnout peří prsty zpět do oděvu.
Norma EN 13537/EN ISO 23537
Spací pytle odpovídající normě EN 13537/EN ISO 23537 jsou podrobeny standardním testům na figuríně, které mají co nejvěrněji reprezentovat průměrného muže a ženu po středně náročném tréninku. Je třeba vzít v úvahu, že skutečný pocit chladu při použití spacího pytle je ovlivněn mnoha dalšími faktory, např. stupněm únavy, věkem, izolací od země a individuálními dispozicemi člověka. Teplotní rozsahy podle EN 13537/EN ISO 23537: Horní hranice komfortu (T max) – ne vždy udávaná maximální teplota, testovaná na mužské figuríně, při které může „standardní muž“ strávit noc ve spacím pytli, aniž by byl jeho spánek nadměrně narušen. Komfort (T comfort) – teplota udávaná na základě figuríny ženy. Tato hodnota představuje teplotu, při které by „standardní žena“ měla být v tepelné rovnováze a neměla by pociťovat chlad. Mezní teplota (T limit) – jedná se o minimální teplotu, při které může „standardní muž“ pohodlně spát. Extrémní teplota (T extreme) – teplota určená podle „pocitu“ figuríny. Jedná se o minimální hodnotu, jejíž překročení by pro průměrnou ženu mohlo znamenat riziko podchlazení a ohrožení zdraví. Při nákupu spacího pytle by se tato teplota neměla brát v úvahu.

Pajak Quest 4Two - Hodnocení zákazníků

0.0