top

Pánské funkční slipy

Pánské termoaktivní slipy jsou osvědčeným řešením pro fyzickou aktivitu. Zajišťují pohodlí a maximální volnost pohybu. Prohlédněte si modely špičkových outdoorových značek. Nabídka zahrnuje pánské termoaktivní slipy z merina.

Pánské termoprádlo - skvělá volba pro aktivity

Každý turista a milovník horských aktivit ví, jak důležitá je pro naše pohodlí kvalita oblečení, které používáme. To, co poskytuje pohodlí ve městě, nemusí být nutně tak dobré při celodenním pochodu na stezce nebo při lezení na skalní stěně. Technické horské oblečení není jen o správně ušitých bundách, mikinách a kalhotách, ale také o speciálně upraveném spodním prádle. Nemá cenu ji vynechávat, protože je to právě ona, která je v přímém kontaktu s pokožkou, což se projeví v pohodlí během celé cesty. Nabízeno v obchodě 8a.cz pánské termoaktivní slipy nabízené v obchodě jsou perfektní soupravou technického oblečení, která zajišťuje maximální pohodlí a volnost pohybu. Dokonale spolupracují s ostatními vrstvami, aktivně se podílejí na odvodu vlhkosti a zajišťují vysokou prodyšnost.

Pohodlné pánské termoprádlo

Ačkoli jsou boxerky stále oblíbenější, pánské slipy mají stále své příznivce. Jejich lehký střih je ideální pro horské aktivity, kde je vyžadována volnost pohybu. Nabízejí také zvýšenou ventilaci, což není bez významu v teplejších ročních obdobích. Vysoká pružnost použitých materiálů zajišťuje optimální přizpůsobení a pohodlí. Máme také pánské termoaktivní slipy z merina. Použitá merino vlna zaručuje výjimečné tepelné vlastnosti a je velmi příjemná na dotek. Navíc má přirozené vlastnosti, které ji chrání před rychlým vstřebáváním nepříjemných pachů, takže je ideální pro delší výpravy.

Široká nabídka pánských slipů v obchodě 8a.cz

Technické spodní prádlo pro sport znamená pohodlí a vynikající výkon. Materiály v nich použité obvykle schnou rychleji a vyznačují se vysokou odolností. Pánské termoaktivní slipy se hodí ke každému typu turistických kalhot. Je ideálním základem pro vytvoření mimořádně pohodlného a funkčního outdoorového oblečení.