top

Pánské funkční oblečení

Pánské termoprádlo je základem pro každého sportovního a volnočasového nadšence. Podívejte se na teplé termoprádlo na zimu a lehké modely na léto pro mnoho aktivit - trekking, běh, horolezectví a lyžování.
Zobrazení Mřížka Seznam

433 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Funkční mikina Mons Royale Cascade 1/4 Zip - black

  wish list

 2. -25%
  Termolegíny Mons Royale Cascade 3/4 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

433 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské termoprádlo aneb pohodlí při cvičení

Podnikání outdoorových aktivit i sportovního tréninku je mnohem snazší a příjemnější, když máte správné oblečení. Pánské termoaktivní oblečení by nemělo chybět v šatníku žádného aktivního milovníka turistiky, hor a aktivního trávení volného času. Čím se tento typ oblečení liší od oblečení, které nosíme každý den? Především je vyroben z technických materiálů. Především musí zaručovat vysokou prodyšnost, účinný odvod potu během námahy a udržování optimální tělesné teploty. O to se postarají vhodně připravené látky.

Převážná většina pánského termo oblečení je vyrobena ze syntetických vláken s různými vlastnostmi. Nylon poskytuje výjimečnou pevnost a snadno se používá jako přísada pro vyztužení tkanin. Polyester a polypropylen jsou vlákna s velmi odlišnou strukturou. Mohou nabídnout mimořádně účinný a efektivní transport vlhkosti a také vynikající izolaci. Díky přídavku elastanu, který je obsažen ve většině našich pánských základních vrstev, je materiál vysoce elastický a optimálně padne. Mezi pánské termoprádlo patří také modely z přírodní merino vlny. Je určena pro muže, kteří hledají oblečení z přírodních surovin. Merino vlna je díky svým fenomenálním izolačním vlastnostem ceněna zejména v zimě, ale přední značky nabízejí i lehké modely pro teplejší část roku.

Jaké pánské termoprádlo zvolit na léto a jaké na zimu?

Protože je termooblečení navrženo tak, aby se postaralo o správné podmínky během aktivity, musí být jeho tloušťka a typ správně přizpůsobeny jak počasí, tak vynaloženému úsilí. Pánské letní termo oblečení je vysoce prodyšné. Tenké tkaniny, často se síťovanou strukturou, umožňují rychlejší ochlazování těla při pohybu. Speciální vlákna urychlují odvod vlhkosti z pokožky a zajišťují maximální pohodlí za všech okolností. Pánská termo trička s krátkým rukávem jsou skvělá na běhání a turistiku. V zimě je důležité chránit tělo před chladem a zároveň před přehřátím. Pánské termoprádlo na zimu je rozhodně silnější. Panely z tenčího materiálu se používají pouze v oblastech, které jsou nejvíce vystaveny nadměrnému teplu, například v podpaží. K zimní výbavě často patří jak pánské termo mikiny a thermo-aktivní legíny, které účinně chrání před prochladnutím nohou.

Podívejte se na široký výběr pánského termoprádla online!

V obchodě 8a.cz nabízíme termoaktivní oblečení pro milovníky aktivního životního stylu. První vrstva oděvu, která je v kontaktu s pokožkou, má zásadní význam pro zajištění maximálního pohodlí při fyzické aktivitě. Proto nabízíme širokou škálu pánského termo oblečení, které je pro tuto roli ideální. Pohodlná trička, mikiny a legíny nabízejí maximální volnost pohybu a vynikající výkonnostní vlastnosti. Ať už jste úplný začátečník, nebo chcete zdolat nejvyšší vrcholy světa, najdete ten správný model.

Obchod 8a nabízí také dámské termoaktivní oblečení