top

Thule

Thule je švédská značka, jejíž hlavní část nabídky tvoří rafinované cestovní batohy a brašny na kola. Moderní batohy Thule jsou ideální na treking, výlety ale i do města.
Zobrazení Mřížka Seznam

63 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Turistický batoh Thule Alltrail 25 - obsidian

  wish list

 2. -20%
  Cyklistický vozík Thule Chariot Lite - agave

  wish list

 3. -20%
  Cyklistický vozík Thule Chariot Cross - alaska

  wish list

 4. -28%
  Ledvinka Thule Rail 4L Hip Pack - dark slate

  wish list

 5. -20%
  Turistický batoh Thule Topio 40l - black

  wish list

 6. -20%
  Turistický batoh Thule Topio 30l - black

  wish list

 7. -25%
  Dětské nosítko Thule Sapling - black

  wish list

 8. -25%
  Dětské nosítko Thule Sapling - agave

  wish list

 9. -28%
  Cestovní taška Thule Chasm 40L - black/black

  wish list

 10. -28%
  Batoh na notebook Thule Paramount Backpack 27L - black

  wish list

 11. -28%
  Nosič na kolo Thule Tour Rack
  Nosič na kolo Thule Tour Rack
  2 141 Kč 2 974 Kč

  wish list

 12. -25%
  Nosič na kolo Thule Pack´n Pedal Side Frames

  wish list

 13. -25%
  Lezecký batoh Thule Stir Alpine 40L - obsidian

  wish list

 14. -28%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 15 L - nutria

  wish list

 15. -20%
  Turistický batoh Thule Stir 35 L - woodthrush

  wish list

 16. -28%
  Turistický batoh Thule Stir 35 L - obsidian

  wish list

 17. -28%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 35 L - nutria

  wish list

 18. -28%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 25 L - nutria

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

63 výrobky

na stránce
Vymazat

Thule - značka s dlouhou tradicí

Švédská značka Thule byla založena již v roce 1942 a od počátku se zaměřovala na usnadnění přepravy. Slogan společnosti Bring your life dokonale vyjadřuje poselství značky - umožnit vám vzít si s sebou vše, na čem vám nejvíce záleží - ještě snadněji, bezpečněji a stylověji. Každý výrobek této značky toto poselství dokonale vyjadřuje. Kombinace moderního designu, maximální funkčnosti a snadného používání znamená, že ať už se vydáte kamkoli, Thule vám pomůže vzít si s sebou to nejnutnější - ať už jde o sportovní vybavení, trekingový stan nebo další vybavení na rodinnou dovolenou.

V širokém sortimentu značky najdete výrobky pro přepravu téměř všeho - v autě i na zádech. Mezi výrobky patří nosiče na auto, střešní boxy, kufry na fotoaparáty, batohy, cestovní tašky a dokonce i přívěsy na kola pro děti. Každý výrobek je pečlivě navržen a poté je realizována jeho výroba. Používání pouze těch nejlepších dostupných materiálů a technologických řešení činí z Thule lídra v mnoha oblastech dopravy a výrobky této značky jsou považovány za spolehlivé. Dnes je značka součástí skupiny Thule Group a je uznávaná po celém světě. Její hodnoty a propracované produkty si získaly oblibu na více než 140 trzích.

Thule dbá na životní prostředí a pracovní podmínky

Ochrana životního prostředí a zastavení klimatických změn je dnes často hlavním motorem mnoha jednotlivců i organizací. Značka Thule do těchto trendů také zapadá. Udržitelnost je nyní pro společnost mimořádně důležitým tématem. Mnohostranné změny ve výrobě a distribuci zboží umožnily výrazně snížit negativní dopad na životní prostředí a zaručit důstojné pracovní podmínky a mzdy pro všechny zaměstnance. Změny proběhly na několika úrovních.

Za prvé, zvýšením odolnosti výrobků bylo možné prodloužit jejich životní cyklus. Tím se snižuje množství odpadu ukládaného na skládky. Déle používané batohy nebo zavazadla také znamenají menší spotřebu energie při výrobě nových modelů. Nejdůležitější je, že tyto změny jsou pozitivní nejen pro životní prostředí, ale také pro všechny zákazníky společnosti Thule Vždyť kdo by nechtěl, aby batohy, tašky a nosiče, které si koupí, vydržely ještě déle?

Za druhé byly zavedeny změny v celém logistickém systému, a to jak ve výrobním procesu, tak při dodání hotového výrobku zákazníkovi. Zlepšením přepravy materiálů a polotovarů a optimalizací dodavatelů bylo možné snížit dopad dopravy na životní prostředí. Zkrácení vzdáleností a výběr ekologických forem přepravy zboží, stejně jako jeho vhodné balení, umožnily výrazně snížit negativní dopad na životní prostředí.

Za třetí byly přezkoumány pracovní a zaměstnanecké podmínky, a to nejen v rámci samotné značky Thule, ale především u jejích dodavatelů. To zajistilo všem zaměstnancům etické pracovní podmínky a spravedlivé odměňování. Přijetí určitých směrnic v rámci celé společnosti stanoví jasný rámec pro etiku podnikání a umožňuje neustále udržovat vysoké standardy zaměstnávání.

Batohy Thule pro turistiku, trekking a další

Značka Thule nabízí širokou škálu batohů s různou kapacitou. Nejmenší modely o objemu 15 l a 20 l jsou ideální na jednodenní výlety. Umožňují vzít si s sebou potřebné věci a zároveň jsou velmi lehké. Tyto oblíbené batohy jsou vhodné i pro jednodušší túry. Větší modely s objemem 45 l, 60 l nebo dokonce 70 l jsou skvělými trekingovými batohy. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální funkčnost během několikadenního treku. Použití nejnovějších dostupných materiálů se promítá do vysoké kvality a trvanlivosti výrobků Thule Optimálně rozmístěné četné kapsy jsou ideální na cesty a nabízejí snadný přístup k nejpotřebnějším věcem. Nosný systém lze nastavit tak, aby plně naložený batoh pohodlně seděl na zádech. Měkké ramenní popruhy a bederní pásy poskytují dostatečnou stabilitu a pohodlí i při dlouhých hodinách pěší turistiky. Oblíbené jsou také městské batohy tohoto výrobce, které jsou dobře vybavené pro každodenní použití.

Tašky Thule

Nabídka zahrnuje také příslušenství k batohům. Najdete mezi nimi pláštěnky, přídavné kapsy připevněné k bedernímu pásu a mnoho dalšího příslušenství. Velmi oblíbené jsou také cestovní tašky švédského výrobce. Jsou ideální na cesty a umožňují snadnou přepravu potřebných věcí. Podobně jako u batohů se i u nich používají moderní materiály a jejich konstrukce je propracovaná do nejmenších detailů. Vysoce kvalitní výrobky Thule – 8a.cz nabízí široký výběr modelů a barev tohoto švédského výrobce.

Thule – oblíbené kategorie

Batohy Thule Turistické a trekingové batohy Thule Trekkingové batohy Thule Městské batohy Thule Cestovní batohy Thule
Batohy na notebook Thule Lavinové batohy Thule