top

Batohy na notebook Thule

Batohy na notebook Thule ® jsou díky střízlivým barvám, jednoduchému a elegantnímu tvaru ideální do města. Zabezpečte svůj počítač na cestách. Svou hodnotu prokáží i na výletech a v horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Funkční batohy na notebooky Thule okouzlí svým elegantním designem

Švédská značka Thule má na trhu s outdoorovými batohy bohaté zkušenosti, které sahají až do roku 1942, a tak není divu, že jsou její modely batohů propracované a promyšlené do nejmenších detailů. Jsou vyrobeny z tkanin, které jsou odolné proti oděru a jinému mechanickému poškození. Díky robustnímu šití a zipům je celková konstrukce velmi pevná. To, co dělá batohy Thule tak oblíbenou volbou, je však nadčasová klasika - a to jak z hlediska designu, tak barev.

Batohy na notebooky Thule jsou také spolehlivé a umožňují bezpečnou přepravu cenné elektroniky. Na první pohled minimalistický design je maximálně funkční. Díky různým modelům a kapacitám si můžete vybrat ten správný batoh. Modely o objemu několika litrů jsou ideální pro každodenní použití - do práce, na univerzitu nebo do školy. Naproti tomu batohy na notebook Thule s objemem kolem 30 litrů lze využít na cestách jako praktický batoh a ideální společník na služebních cestách.

Batohy na notebooky - na co se zaměřit při výběru?

Nejprve bychom si měli položit otázku, kde a kdy chceme batoh používat. Pokud jej budeme používat pouze do práce nebo na univerzitu, a budeme tedy potřebovat sbalit pouze počítač, dokumenty a druhou snídani, vyplatí se zvážit batoh s objemem od 14 litrů. Nejmenší modely pojmou 13" notebook. Jsou velmi tenké a dokonale sedí na zádech. Poskytnou nám optimální nákladový prostor, který můžeme využít podle svých potřeb. Větší modely - včetně batohů na notebook Thule s objemem až 23 litrů - se skvěle hodí na balení výbavy na sportovní aktivity po práci. Jsou velmi prostorné a kromě nezbytného vybavení nám umožní zabalit si další "věci". Jsou také ideální na cesty a služební cesty.

Precizní a promyšlený design švédských batohů Thule

Batohy na notebook Thule oceníte pro jejich vysokou funkčnost. Byly navrženy tak, aby efektivně uspořádaly prostor a co nejvíce usnadnily vkládání a vyjímání předmětů. Batohy jsou vybaveny řadou velmi praktických kapes - z pružného materiálu nebo síťoviny. Většina modelů má praktickou síťku na zip pod víkem a kapsu na zip, která zabraňuje volnému pohybu drobných předmětů po hlavním prostoru. Je to ideální místo na klíče, doklady nebo nabíječky. Tedy věci, které bychom měli mít po ruce. Přístup do centrální kapsy je široký a pohodlný, což oceníme při vkládání velkých předmětů do batohu. Je chráněna dvoucestným zipem. Na bocích jsou kapsy na zip, do kterých se vejde například láhev s vodou nebo nápoj.

Batohy na notebook značky Thule mají mezi mnoha kapsami velmi praktickou kapsu SafeZone. Zvenku je polstrovaná a zevnitř měkce podšitá. Je navrženo tak, aby se do něj daly umístit brýle nebo telefon. V závislosti na modelu je hlavní přihrádka vybavena speciální přihrádkou s měkkou podšívkou pro tablet nebo notebook. Některé batohy Thule na notebooky mají obojí, takže můžete bezpečně přepravovat 10" tablet a 15,6" v samostatné kapse. Můžeme si být jisti, že elektronika bude řádně chráněna před mechanickými nárazy a poškozením.

Batohy na notebooky Thule v nabídce horského obchodu 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku outdoorových batohů, které můžete používat každý den. Mezi nimi si vaši pozornost zaslouží batohy švédské značky Thule. Jsou kombinací vysoké funkčnosti s precizností a estetikou zpracování. Batohy na notebooky Thule jsou vyrobeny z materiálů odolných proti mechanickému poškození. Díky tlumeným barvám a trvalému klasickému designu si kolekce batohů Thule podmaní vaše srdce!