top

Batohy Thule

Batohy Thule ® jsou promyšlené, funkční a spolehlivé batohy do hor i cestovní a městské modely. Skandinávská jednoduchost a elegance vás okouzlí, zatímco preciznost výroby a pozornost věnovaná detailům vypovídají o komfortu a pohodlí při používání.
52
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

52 položek

na stránce
 1. -30%
  Turistický batoh Thule Stir 15 - dark shadow

  wish list

 2. -30%
  Turistický batoh Thule Stir 15 - fjord

  wish list

 3. -30%
  Turistický batoh Thule Stir 15 - dark forest

  wish list

 4. -10%
  Turistický batoh Thule Alltrail 45 - obsidian

  wish list

 5. -18%
  Turistický batoh Thule Alltrail 45 - mykonos

  wish list

 6. -10%
  Turistický batoh Thule Alltrail 35 - obsidian

  wish list

 7. -10%
  Turistický batoh Thule Alltrail 35 - mykonos

  wish list

 8. -10%
  Cestovní batoh Thule Landmark 60L - dark forest

  wish list

 9. -20%
  Trekový batoh Thule Guidepost 65L - poseidon

  wish list

 10. -20%
  Dámský trekový batoh Thule Guidepost 65L - bordeaux

  wish list

 11. -10%
  Turistický batoh Thule Stir 25 L - woodthrush

  wish list

 12. -10%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 25 L - nutria

  wish list

 13. -10%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 35 L - nutria

  wish list

 14. -10%
  Turistický batoh Thule Stir 35 L - obsidian

  wish list

 15. -10%
  Turistický batoh Thule Stir 35 L - woodthrush

  wish list

 16. -10%
  Turistický batoh Thule Stir 20 L - obsidian

  wish list

 17. -10%
  Turistický batoh Thule Stir 20 L - woodthrush

  wish list

 18. -18%
  Turistický batoh Thule Stir 20 L - alaska

  wish list

 19. -18%
  Dámský trekový batoh Thule Versant 50 - aegean

  wish list

 20. -20%
  Trekový batoh Thule Guidepost 65L - obsidian

  wish list

 21. -10%
  Dámský turistický batoh Thule Alltrail 25 - monarch

  wish list

 22. -10%
  Turistický batoh Thule AllTrail X 15 L - nutria

  wish list

 23. -10%
  Lezecký batoh Thule Stir Alpine 40L - obsidian

  wish list

 24. -18%
  Městský batoh Thule EnRoute Backpack 23L - rapids

  wish list

 25. -10%
  Batoh na notebook Thule Paramount Backpack 27L - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

52 položek

na stránce

Funkční batohy Thule jsou ideální do hor a na turistiku

Od roku 1942 pomáhá tato švédská společnost bezpečně, snadno a na úrovni přepravovat jakýkoli náklad a usnadňuje tak aktivní životní styl. Batohy Thule patří mezi nejoblíbenější modely pro horskou turistiku i pěší túry. Vyznačují se spolehlivostí, vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Batohy zaujmou svým klasickým vzhledem, příjemnými barvami a minimalistickým, ale velmi funkčním designem. Díky různým kapacitám si můžete vybrat ten správný model pro svou činnost. Batohy Thule s větší kapacitou jsou ideální pro několikadenní horské túry a expedice. Naopak ty s menší kapacitou se hodí na jednodenní výlety do hor nebo do skal. Jejich barvy a velmi estetický vzhled umožňují jejich každodenní použití. Skvěle zapadnou do našeho městského outfitu a zajistí pohodlné nošení i ve městě.

Trekingové batohy Thule - na co se zaměřit při jejich výběru?

Trekingové modely se vyznačují pohodlím a vysokou funkčností. To jsou dvě vlastnosti, které oceníme během mnoha hodin chůze s těžkým batohem. Srdcem celého systému, který je zodpovědný za naše pohodlí, je nosný systém. Je optimálně přizpůsoben postavě a výškové nastavení popruhů umožňuje správné nastavení nosného systému. Za zmínku stojí také pohodlné, polstrované ramenní popruhy a bederní pás, kterými jsou batohy Thule vybaveny. Společně s hrudním popruhem zajišťují stabilitu batohu, zejména při rychlém pochodu nebo rovnovážných polohách na technických, náročných trasách. V létě, v teplých dnech, oceníme větrání, které je zajištěno mezi zády a batohem speciálním síťovaným panelem v kontaktu se zády. Tím je zajištěna přirozená cirkulace vzduchu a naše záda mohou dýchat.

Batohy Thule máme rádi pro jejich četné a vysoce funkční kapsy. Umožňují optimální umístění veškerého potřebného vybavení na dosah ruky. Drobné příslušenství, jako je kapesní nůž, sluneční brýle, powerbanka, kompas nebo mapa, bude mít nyní své vlastní místo. A nemusíte vybalovat hlavní přihrádku, abyste je našli. Do bočních elastických kapes se vejde láhev s vodou nebo pláštěnka. Na druhou stranu jsou kapsy na vnitřní a vnější straně klopy ideální pro choulostivé předměty, jako jsou například brýle. Užitečná je také kapsa na bederním pásu. Zde si můžete uložit dokumenty, telefon nebo fotoaparát přímo na dosah ruky. Na horských stezkách jsou neocenitelné nejrůznější smyčky a popruhy. Můžete na ně připevnit nejen trekové hole, ale také cepín, mačky, stan nebo karimatku.

Batohy Thule nabízí řadu pánských a dámských batohů

Dělení na pánské a dámské batohy Thule je velmi důležité, zejména u trekingových modelů. Batohy, které používáme při větším zatížení, nám musí být pohodlné. Protože tento komfort se přímo promítá do pohodlí a bezpečnosti. Dámské batohy Thule využívají nosný systém přizpůsobený ženské postavě. Mezi šlemi a bederním pásem je o něco menší vzdálenost. Ramenní popruhy jsou zase vhodně střižené, aby netlačily a nezpůsobovaly nepohodlí. Bederní pás má mírně odlišný tvar, aby se lépe přizpůsobil ženským bokům. Neméně důležitá je i vizuální stránka. Dámské batohy Thule nabízejí krásné barvy, které jistě zaujmou něžné pohlaví.

Batohy Thule v nabídce horského obchodu 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr horolezeckých, trekingových, turistických a běžných batohů. Mezi nimi si vaši pozornost zaslouží batohy švédské značky Thule. Jsou kombinací vysoké funkčnosti s precizností a estetikou zpracování. Díky tomu, že jsou vyrobeny z materiálů odolných proti mechanickému poškození, jsou velmi odolné. Stejně jako zámky, které se v nich používají. Modely Thule city mají naopak speciálně polstrovanou přihrádku pro notebooky do velikosti 14″ a speciální kapsu pro tablety. Vaše elektronika je tak během přepravy dostatečně chráněna. Díky tlumeným barvám a trvale klasickému designu si kolekce městských batohů Thule získá vaše srdce. Podívejte se na něj v horském obchodě Horský obchod 8a.cz a najděte si ten správný model.