top

Městské batohy Thule

Městské batohy Thule ® jsou jednoduché a elegantní v jednom. Navzdory svému minimalistickému vzhledu jsou velmi funkční. Skrývají mnoho kapes, organizérů a přihrádku na notebook. Příjemné barvy a tvar z něj dělají batoh snů pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Thule vás překvapí svou funkčností

V průběhu let, vlastně od roku 1942, kdy byla tato skandinávská značka založena, nám postupné zkušenosti umožnily vytvářet stále lepší batohy. Nejen pohodlnější, ale také odolnější, přičemž se postupně snižuje hmotnost. Tato švédská značka se od samého počátku věnuje outdoorovému životnímu stylu a pomáhá přepravovat jakýkoli náklad. Proto není divu, že jejich batohy jsou detailně a dokonale zpracované prakticky do všech detailů. Funkční konstrukce ovlivňuje pohodlí při používání batohu. Četné kapsy umožňují systematické a přehledné uložení nejmenších předmětů denní potřeby. Během chvilky tak najdete potřebné léky, brýle, pero nebo platební karty. Městské batohy Thule umožňují také bezpečnou přepravu elektroniky. Ve speciálně navržené, polstrované a vypolstrované kapse můžeme pohodlně a bezpečně přenášet svůj notebook, elektronickou čtečku knih nebo tablet.

Batohy Thule - na co se zaměřit při výběru?

Nejdříve bychom si měli položit otázku, proč daný batoh potřebujeme. Kupujeme si ho do školy, na univerzitu nebo třeba do práce? Měl by se hodit k našemu každodennímu oblečení, které je spíše decentní a elegantní, nebo třeba sportovnější? A konečně, plánujeme v něm převážet notebook, nebo ne? Odpověd na tyto otázky nám umožní vybrat model, který stoprocentně splní naše očekávání. Batohy Thule se vyznačují objemem od tuctu do dvaceti litrů. Skvěle se do nich vejde vybavení potřebné pro aktivní den - učebnice do školy nebo na univerzitu, papíry do práce, bunda do deště nebo deštník, druhá snídaně a dokonce i převlečení na cvičení po práci. Modely, které mohou bezpečně přenášet notebook, jsou vybaveny speciální kapsou v hlavním prostoru. Je tak řádně odpružená a chrání naši elektroniku před případnými nárazy.

Městské batohy Thule lze vybírat také z vizuálního hlediska. Každý model je svým způsobem atraktivní a jedinečný. Společným jmenovatelem všech městských batohů této švédské značky je však minimalismus, klasické tvary a tlumené barvy. Tyto vlastnosti se hodí jak ke sportovnímu oblečení, tak ke každodennímu městskému stylu. Poslední věcí, které je třeba věnovat pozornost, je rozložení a počet kapes. Modely s větším počtem kapes budou mnohem funkčnější a umožní vám umístit každodenní nezbytné příslušenství. Kapsy jsou umístěny tak, aby rovnoměrně rozložily hmotnost batohu na zádech. Přístup do hlavního prostoru je obvykle široký a pohodlný. Městské batohy Thule jsou také vybaveny bočními kapsami - elastickými, síťovanými nebo na zip. Jsou dostatečně prostorné, aby se do nich vešla láhev s vodou. Některé batohy mají také velmi praktickou kapsu SafeZone. Zvenku je polstrovaná a zevnitř měkce vystlaná, takže do ní můžete uložit brýle nebo telefon bez obav o jejich bezpečnost.

Skandinávské mistrovské dílo - městské batohy Thule

Městské batohy Thule jsou navrženy s ohledem na každodenní používání, takže uvnitř je i speciální přihrádka s měkkým potahem na tablet nebo notebook. Všechny modely jsou vyrobeny z odolných syntetických nylonových a polyesterových vláken. Jedná se o mimořádně odolné materiály, které se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození, včetně oděrů způsobených dlouholetým používáním. Kromě použití ve městě jsou městské batohy Thule ideální také pro dny volna v práci nebo na univerzitě. Na nenáročných túrách, výletech mimo město nebo procházkách v lese. Jsou vybaveny pohodlným nosným systémem, který zajišťuje maximální prodyšnost pro vaše záda. Široké ramenní popruhy navíc umožňují rovnoměrné rozložení hmotnosti batohu.

Batohy Thule v nabídce horského obchodu 8a.cz

V horském obchodě 8a.cz V nabídce najdete širokou škálu batohů pro každodenní použití. Mezi nimi si bezpochyby zaslouží pozornost batohy švédské značky Thule. Jsou kombinací vysoké funkčnosti s precizností a nadčasovou estetikou. Díky tomu, že jsou vyrobeny z materiálů odolných proti mechanickému poškození, jsou velmi odolné. Kontrola v horském obchodě 8a.cz V horský obchodu si můžete prohlédnout nabídku batohů, které jsme pro vás připravili, a vybrat si ten správný model.