top

Spacáky Warmpeace

Spací pytle Warmpeace jsou propracovanou součástí turistického vybavení, které je ideální pro výlety a expedice pod stany. Česká společnost dbá na to, aby každý model splňoval očekávání náročných uživatelů.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Warmpeace

Pohodlný spánek vám umožní načerpat nové síly do dalšího dne plného výzev. Propracovaná konstrukční řešení a pečlivě vybrané materiály se promítají do vysoké spolehlivosti v terénu. Nezapomnělo se ani na pohodlí. Pohodlné zipy a stahovací pásky umožňují mimořádně snadné přizpůsobení spacího pytle vašim potřebám.

Puchové spací pytle Warmpeace znamenají vysoký tepelný komfort

Český výrobce používá ve svých modelech především přírodní prachové peří. Tato izolace je dobře známá všem turistům a odděluje uživatele od chladného vzduchu venku. Navzdory mnohaletému výzkumu se dosud nepodařilo vytvořit syntetický izolační materiál, který by tak dokonale kombinoval vysoké izolační vlastnosti s nízkou hmotností celku. Spací pytle Warmpeace tyto vlastnosti skvěle využívají a osvědčují se při všech turistických výletech. Ať už vyrážíte na túru s batohem nebo kempujete autem, modely českého výrobce vám poskytnou maximální pohodlí a komfortní podmínky pro spaní.

Plný výběr spacích pytlů v obchodě 8a.cz

Spací pytle Warmpeace jsou k dispozici v mnoha různých verzích, které se liší mimo jiné množstvím použité izolace. Třísezónní spací pytle jsou vynikající volbou pro teplejší část roku. Jsou ideální pro jaro a podzim i pro chladné letní večery. Nejteplejší verze byly připraveny speciálně pro použití v zimě. Díky použití velkého množství izolace jsou vhodné i do silných mrazů. Bez ohledu na to, jaký typ turistiky provozujete, vždy najdete model, který bude vyhovovat vašim potřebám.