top

Pánské tréninkové kraťasy

Pánské tréninkové šortky jsou univerzální modely, které se hodí pro mnoho aktivit. Pánské sportovní šortky jsou ideální na odpolední běhání i do posilovny.
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

Vymazat

Pánské tréninkové kraťasy ideální pro každodenní cvičení

O svou kondici musíte pečovat jak v horách, tak i v době, kdy nejsme schopni vyjet do terénu. V letních měsících i při halových aktivitách jsou optimální pánské tréninkové kraťasy, které poskytují optimální ventilaci a pohodlí během cvičení. Potřebujete v posilovně posílit určité svaly? Jdete si rychle zaběhat po cestičkách v parku? Chcete si zacvičit na přírodních překážkách v lese? Pánské sportovní kraťasy jsou ideální na hřiště i do fitness klubu a zaručují skvělé výkonnostní vlastnosti.

Různorodé pánské tréninkové kraťasy dokonale přizpůsobené dané aktivitě

Každý trénující člověk má své vlastní zvyky a potřeby, pokud jde o oblečení na cvičení. Proto se pánské sportovní kraťasy vyrábějí v mnoha různých střizích a materiálech. Pro lepší ventilaci má mnoho modelů velmi volný střih, který umožňuje volné proudění vzduchu. To je důležité zejména v horkém počasí. Mezi dostupnými tréninkovými kraťasy najdete jak modely vyrobené ze syntetických vláken, tak z bavlny. Ty první mají rychleschnoucí vlastnosti a odvádějí vlhkost vznikající při intenzivním cvičení. Ty druhé jsou velmi pohodlné a příjemné na dotek. Pánské bavlněné tréninkové kraťasy jsou mezi příznivci klasických řešení velmi oblíbené. Jsou také skvělou volbou, pokud hledáte pohodlné oblečení na odpočinek po náročném dni.

Pánské sportovní kraťasy v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr předních výrobců sportovního a horského oblečení. Ze značek, jako jsou The North Face, Salomon a Salewa, si vybere každý milovník pohybu. Lehké pánské tréninkové kraťasy jsou ideální volbou, pokud chcete zapracovat na své kondici. Vhodně zvolené střihy a vzory vám umožní plně se soustředit na cvičení a rychle zlepšit kondici.