top

Pánské běžecké kraťasy

Pánské běžecké šortky splní očekávání nejen z hlediska technických parametrů, ale také z hlediska designu. Zajistí velmi pohodlné překonávání dalších kilometrů.
Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Běžecké kraťasy La Sportiva Auster Short - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské běžecké kraťasy mají vysokou funkčnost

Všichni běžci, pro které je trénink pravidelnou součástí týdenního programu, musí mít ve svém šatníku kompletní sportovní oblečení. Pánské běžecké kraťasy skvěle doplňují technické oblečení. Na stezce vám budou nepostradatelnou oporou. Jedinečné vlastnosti pánských běžeckých kraťasů jsou dány speciálně vyvinutým střihem, technickým materiálem a tím, že výrobci využívají nejnovější funkční řešení. Tkanina sportovních modelů je proto lehká a vysoce prodyšná. Podporuje také tepelnou regulaci těla a pomáhá udržovat příjemné klima u pokožky. A nezapomíná ani na svůj příspěvek k řízení vlhkosti.

Vlastnosti pánských běžeckých kraťasů

Z hlediska technických parametrů by měly mít pánské a dámské běžecké kraťasy podobné specifikace. Koneckonců podpora, kterou oceňují muži, je cenná i pro ženy. Společným znakem obou variant běžeckých kraťasů je mimo jiné extrémně pohodlná konstrukce. Co to znamená pro uživatele? Střih těchto modelů, které jsou určeny k nošení při aktivním trávení času, musí zaručovat maximální volnost pohybu. Střih je proto zbaven vložek a prvků, které nemají jinou než dekorativní funkci. Vizuální působivosti je dosaženo použitím látek různých barev a vzorů, ale bez zbytečného prošívání nebo nadbytečných doplňků. Návrháři upouštějí od velkých kapes a nefunkčních volných kalhot nebo pasků. Takové ozdoby lze přizpůsobit turistickým nebo městským kalhotám, ale neprojdou zkouškou, když se uživatel pohybuje rychle. V takových případech je důležité snížit hmotnost oděvu a snížit riziko nepohodlí.

Pánské běžecké kraťasy se skvěle hodí na letní tréninky

Pokud rádi dynamicky překonáváte vzdálenosti v rychlém tempu, nevzdáváte se tréninku kvůli náročnějším povětrnostním podmínkám. Když svítí slunce, pravděpodobně si neodepřete ani svou oblíbenou činnost. Pánské běžecké kraťasy by si proto měly najít cestu do vašeho šatníku. Jejich střih zaručí dobré větrání v horkých částech roku, takže se u vaší pokožky nebude v krátké době hromadit vlhkost. Veškerá nahromaděná vlhkost se přenese do horních vrstev tkaniny, odkud se může rychle odpařovat. To však nejsou jediné výhody nošení běžeckých kraťasů. Návrháři pečlivě vyvíjejí modely a vylepšují je mnoha cennými technologiemi. Vlákna například obsahují ionty stříbra, které jsou zodpovědné za antibakteriální vlastnosti tkanin. Vrstvy s bakteriostatickými vlastnostmi jsou způsobem, jak prodloužit čerstvost vašeho oblečení.

Jaké jsou vlastnosti pánských běžeckých kraťasů?

Materiál, který zajišťuje prodyšnost a pomáhá udržovat příjemné klima u pokožky běžce, samozřejmě není jedinou předností pánských běžeckých kraťasů. Velký význam mají i zdánlivě nepodstatné detaily. Příkladem příslušenství, které se na první pohled může zdát nevýznamné, je například reflexní lemování. Lemování, potisk nebo malá ozdoba, která vynikne ve tmě, zvyšuje viditelnost běžce po setmění. Jedná se o cenný přínos, který ocení každý fanoušek běhu, který neomezuje svůj tréninkový čas a chce se lépe postarat o svou bezpečnost, když se ocitne na trati ve tmě.

Zajímavé styly pánských běžeckých kraťasů najdete v internetovém obchodě

Proces výběru z široké nabídky alternativ může být mnohem přesnější a rychlejší, pokud využijete nakupování na 8a.cz. Internetový obchod nabízí celou řadu pánských běžeckých kraťasů. V pohodlí domova si budete moci porovnat různé nabídky a vybrat si tu nejvhodnější. Můžete si vybrat mírně volnější a kratší model nebo vypasovaný model s delšími nohavicemi. V naší široké nabídce jistě najdete přesně to, co hledáte.