top

Pánské běžecké kraťasy

Pánské běžecké šortky splní očekávání nejen z hlediska technických parametrů, ale také z hlediska designu. Zajistí velmi pohodlné překonávání dalších kilometrů.
76
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce
 1. -10%
  Běžecké kraťasy La Sportiva Tempo Short

  wish list

 2. -15%
  Kraťasy Hannah Aldis - anthracite

  wish list

 3. -15%
  Běžecké šortky Dynafit Ultra 2/1 Shorts - yellow

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce

Pánské běžecké šortky mají vysokou funkčnost

Všichni běžci, pro které je trénink pravidelnou součástí týdenního programu, musí mít ve svém šatníku kompletní sportovní oblečení. Pánské běžecké šortky skvěle doplňují technické oblečení. Na stezce vám budou nepostradatelnou oporou. Jedinečné vlastnosti pánských běžeckých šortek jsou dány speciálně vyvinutým střihem, technickým materiálem a tím, že výrobci využívají nejnovější funkční řešení. Tkanina sportovních modelů je proto lehká a vysoce prodyšná. Podporuje také tepelnou regulaci těla a pomáhá udržovat příjemné klima u pokožky. A nezapomíná ani na svůj příspěvek k řízení vlhkosti.

Charakteristiky pánských běžeckých šortek

Z hlediska technických parametrů by měly mít pánské a dámské běžecké šortky podobné specifikace. Koneckonců podpora, kterou oceňují pánové, je cenná i pro dámy. Společným znakem obou variant běžeckých šortek je mimo jiné extrémně pohodlná konstrukce. Co to znamená pro uživatele? Střih těchto modelů, které jsou určeny k nošení při aktivním trávení času, musí zaručovat maximální volnost pohybu. Střih je proto zbaven vložek a prvků, které nemají jinou než dekorativní funkci. Vizuální působivosti je dosaženo použitím látek různých barev a vzorů, ale bez zbytečného prošívání nebo nadbytečných doplňků. Návrháři upouštějí od velkých kapes a nefunkčních volných kalhot nebo opasků. Takové ozdoby lze přizpůsobit turistickým nebo městským kalhotám, ale neprojdou zkouškou, když uživatel cestuje rychle. V takových případech je důležité snížit hmotnost oděvu a snížit riziko nepohodlí.

Pánské běžecké šortky se skvěle hodí na letní tréninky

Pokud rádi dynamicky překonáváte vzdálenosti v rychlém tempu, nevzdáváte se tréninku kvůli náročnějším povětrnostním podmínkám. Když svítí slunce, pravděpodobně si neodepřete ani svou oblíbenou činnost. Pánské běžecké šortky by si proto měly najít cestu do vašeho šatníku. Jejich střih zaručí dobré větrání v horkých částech roku, takže se u vaší pokožky nebude v krátké době hromadit vlhkost. Veškerá nahromaděná vlhkost se přenese do horních vrstev tkaniny, odkud se může rychle odpařovat. To však nejsou jediné výhody nošení běžeckých šortek. Designéři pečlivě vyvíjejí modely a vylepšují je mnoha cennými technologiemi. Vlákna například obsahují ionty stříbra, které jsou zodpovědné za antibakteriální vlastnosti tkanin. Povlaky s bakteriostatickými vlastnostmi jsou způsobem, jak prodloužit čerstvost vašeho oblečení.

Jaké jsou vlastnosti pánských běžeckých šortek?

Materiál, který zajišťuje prodyšnost a pomáhá udržovat příjemné klima u pokožky běžce, samozřejmě není jedinou předností pánských běžeckých šortek. Velký význam mají i zdánlivě nepodstatné detaily. Příkladem příslušenství, které se na první pohled může zdát nevýznamné, je například reflexní lemování. Lemování, potisk nebo malá ozdoba, která vynikne ve tmě, zvyšuje viditelnost běžce po setmění. Jedná se o cenný přínos, který ocení každý fanoušek běhu, který neomezuje svůj tréninkový čas a chce se lépe postarat o svou bezpečnost, když se ocitne na trati ve tmě.

Zajímavé styly pánských běžeckých šortek najdete v internetovém obchodě

Proces výběru z široké nabídky alternativ může být mnohem přesnější a rychlejší, pokud využijete nakupování na 8a.cz. Internetový obchod nabízí celou řadu pánských běžeckých šortek. V pohodlí domova si budete moci porovnat různé nabídky a vybrat si tu nejvhodnější. Můžete si vybrat mírně volnější a kratší model nebo vypasovaný model s delšími nohavicemi. V naší široké nabídce jistě najdete přesně to, co hledáte.