top

GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER Gloves

Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® jsou plně větruodolné rukavice, které poskytují extrémně vysokou úroveň prodyšnosti. Jsou optimální volbou pro všechny aktivní lidi, kteří hledají rukavice nejvyšší kvality.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -20%
  Větruvzdorné rukavice Trekmates Rigg Gloves - black
  Větruvzdorné rukavice Trekmates Rigg Gloves - black
  včetně DPH 799Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 729Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1009 Kč (-20%)

  wish list

 2. -33%
  Rukavice Extremities Tactical GORE-TEX Softshell Glove - blk
  Rukavice Extremities Tactical GORE-TEX Softshell Glove - blk
  včetně DPH 1569 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1439 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 2362 Kč (-33%)

  wish list

 3. -29%
  Skialpové rukavice Arcteryx Venta Glove - black
  Skialpové rukavice Arcteryx Venta Glove - black
  včetně DPH 1249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1389 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 1767 Kč (-29%)

  wish list

 4. -39%
  Skialpové rukavice Ziener Ugo GTX INF - black
  Skialpové rukavice Ziener Ugo GTX INF - black
  včetně DPH 799Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 659Kč (+22%)
  Doporučená cena výrobce 1312 Kč (-39%)

  wish list

 5. -42%
  Dámské softshellové rukavice Ziener Irda GTX INF PR - black
  Dámské softshellové rukavice Ziener Irda GTX INF PR - black
  včetně DPH 999Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1049 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 1731 Kč (-42%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Hledáte rukavice, které účinně ochrání vaše ruce před chladným větrem a zároveň zajistí vysokou prodyšnost? Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® tyto požadavky snadno splňují. Je to optimální volba pro proměnlivé počasí v přechodných ročních obdobích, kdy je třeba být připraven na velké výkyvy teplot a silný vítr. Díky neprodyšné membráně WINDSTOPPER® rukavice blokují i ty nejsilnější poryvy a chrání vaše ruce před rychlým prochladnutím. Zároveň nabízí extrémně vysokou prodyšnost. To znamená, že i během velmi intenzivního tréninku je vlhkost, kterou ruce vytvářejí, účinně odváděna ven. To pomáhá udržovat uvnitř rukavic příjemné klima.

Výhody rukavic GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Plná odolnost proti větru

Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® poskytují účinnou bariéru proti chladnému větru. Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, mají velmi nízkou propustnost pro vítr (1 CFM a méně), takže jsou skutečně větruvzdorné.

Vysoká prodyšnost

Všechny materiály použité v rukavicích mají vysokou úroveň prodyšnosti, díky níž mohou celé rukavice účinně odvádět vlhkost ven. Díky tomu si vnitřní strana rukavic udržuje příjemné klima i při velmi intenzivním cvičení.

Ideálně padnoucí do ruky

Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vaší ruky. Proto jsou tak pohodlné a umožňují pohodlné ovládání turistického vybavení nebo chytrého telefonu.

Základní odolnost proti vodě

Rukavice vás skvěle ochrání před krátkými a letmými dešťovými přeháňkami, což zvyšuje jejich univerzálnost. Tyto modely jsou ideální pro měnící se povětrnostní podmínky. Pro celodenní ochranu před vodou vyzkoušejte klasické, plně nepromokavé rukavice GORE-TEX®.

Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Ať už se věnujete jakémukoli sportu, rukavice vybavené neprodyšnou membránou GORE-TEX vás dokonale ochrání před chladným větrem. Jsou oblíbenou volbou pro všechny aktivity, při kterých se dosahuje vyšších rychlostí, jako jsou lyže a cyklistika. Jsou také optimální volbou pro všechny větrné dny v horách, kdy potřebujete ochránit ruce před rychlým prochladnutím. Rukavice GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® nabízejí vynikající pohodlí a jsou ideální volbou, pokud potřebujete přesný úchop, základní izolaci a ochranu před občasnou dešťovou přeháňkou. Je to vynikající volba pro přechodná roční období, kdy by rukavice neměly být příliš teplé, ale zároveň musí účinně chránit ruce před velmi proměnlivým počasím. Prozkoumejte naši kompletní nabídku pánské rukavice GORE-TEX a ženské rukavice.