top

Pánské rukavice GORE-TEX

Pánské rukavice GORE-TEX jsou určeny do nejnáročnějších zimních podmínek a na náročnější horské výpravy. Jsou ideální pro zimní trekking, lezení v ledu a skialpinismus. Rukavice s membránou GTX zaručují teplo a nepromokavost pro vaše ruce.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi Intrepid Glove - black

  wish list

 2. -18%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - firecracker

  wish list

 3. -30%
  Lyžařské rukavice Arcteryx Sabre Glove - black

  wish list

 4. -15%
  Rukavice GORE-TEX Marmot Minimalist Shell Mitt - black

  wish list

 5. -22%
  Skialpové rukavice Ziener Ugo GTX INF - black

  wish list

 6. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi The Edge Glove - black

  wish list

 7. -18%
  Rukavice Black Diamond Enforcer - black

  wish list

 8. -18%
  Lyžařské rukavice Black Diamond Legend - black

  wish list

 9. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Garwen GTX - black

  wish list

 10. -18%
  Rukavice Kombi The Edge Glove - black chevron

  wish list

 11. -30%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - black

  wish list

 12. -30%
  Rukavice Rab Pivot GTX Glove - black

  wish list

 13. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi The Timeless Glove - black

  wish list

 14. -30%
  Rukavice Ziener Glyn GTX + Gore Warm - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Pánské rukavice GORE-TEX® plné výhod!

Membránové modely GORE-TEX® jsou ideální pro horské aktivity, když všude leží sníh a z nebe padají čerstvé mokré vločky. To znamená, že je najdeme ve výbavě lyžařů, skialpinistů, zimních horolezců a cestovatelů po ledovcích. Všude tam, kde jsou nízké teploty doprovázeny vlhkostí a nebezpečím mokrých rukou. Chlad na kterékoli části těla vám může zkazit plány na hory, ale jak všichni víme, nejčastěji ho pociťujeme na prstech (ať už rukou nebo nohou). Ztuhlé prsty znesnadňují ovládání jakéhokoli zařízení a na efektivní manipulaci můžete prakticky zapomenout. Lákavá možnost sundat si na chvíli rukavice, aby se zlepšila přesnost... je pozvánkou k potížím. Dlouhodobé vystavení chladu může vést k nebezpečným omrzlinám. Použití nepromokavé membrány je tedy zřejmé tam, kde je kontakt se sněhem téměř jistý a výměna rukavic je spíše nouzovou než plánovanou možností.

Pánské rukavice GORE-TEX® - větruodolné a zároveň prodyšné

Membrána GORE-TEX® nabízí nejen vysokou odolnost proti větru a vodě, ale také optimální prodyšnost. Je to tedy "bariéra", která na jedné straně nic nepropouští, ale na druhé ano? Přesně tak! A nejde jen o "stranu" membrány, ale o její strukturu, kterou lze vidět pod mikroskopickým zvětšením. Otvory jsou menší než kapka vody, ale větší než molekula páry. Mohou zastavit prudký poryv větru a otevřít se pro volný průchod plynu. Tato vlastnost umožňuje únik přebytečné vlhkosti, která přirozeně vzniká během zimního cvičení. Snižuje se tak riziko přehřátí, které je stejně nepříjemné jako podchlazení, a interiér zůstává suchý. Rukavice s membránou GORE-TEX® zadržují méně potu, absorbují méně vnější vlhkosti a mnohem rychleji schnou. To je jistě praktické, když trénujete v horách, a poskytuje to větší pohodlí.

Vynikající tepelný komfort v pánských rukavicích GORE-TEX®

Rukavice GORE-TEX® + Gore Warm ve verzi s membránou GORE-TEX® mají speciální izolační vrstvu. Je umístěn na částech ruky, které jsou nejvíce náchylné k prochladnutí, a zvyšuje tak vaši úroveň bezpečnosti. Rukavice s touto technologií poskytují vyšší tepelný komfort, což je ideální v extrémních podmínkách. Kromě toho se izolace aktivně podílí na procesu prodyšnosti a umožňuje volný únik přebytečné vlhkosti. Izolace těchto modelů je vždy syntetická, takže dokáže správně regulovat teplotu v okolí ruky. Pánské rukavice s membránou také poskytují optimální větruodolnost, která je v horách nezbytná. Toto speciální řešení snižuje mrazivý účinek mrazivého větru. Kombinace těchto technologií je výhodná pro plnění náročných horských úkolů. Za zmínku stojí také to, že některé pánské rukavice GORE-TEX® umožňují vložení tepelných návleků. K tomu slouží speciální kapsy, které dále zvyšují tepelnou bezpečnost při nejnižších teplotách.

Přizpůsobeno anatomii ruky

Ať už lyžujete, skáčete padákem, chodíte po horách nebo lyžujete na ledovci, musíte být schopni efektivně ovládat své horské vybavení. Proto pánské rukavice GORE-TEX z našich technických kolekcí určených pro konkrétní aktivity vždy zajišťují přiléhavost k ruce a zohledňují vaše pohyby. Díky tomu můžete pohodlně pohybovat rukama, ať už se soustředíte na držení holí nebo cepínů.

V obchodě 8a.cz najdete pánské rukavice s GORE-TEX® z nejnovějších kolekcí špičkových výrobců: The North Face, Black Diamond, Ziener, Kombi. Spolupráce lídra ve výrobě voděodolných laminátů se špičkovými značkami je jistotou funkčnosti a spolehlivosti. S technickou podporou specialistů na nepromokavé horské oblečení zdoláte nejvyšší vrcholy!