top

Pánské rukavice GORE-TEX

Pánské rukavice GORE-TEX jsou určeny do nejnáročnějších zimních podmínek a na náročnější horské výpravy. Jsou ideální pro zimní trekking, lezení v ledu a skialpinismus. Rukavice s membránou GTX zaručují teplo a nepromokavost pro vaše ruce.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

 1. -25%
  Rukavice Black Diamond Enforcer - black

  wish list

 2. -39%
  Rukavice Kombi The Edge Glove - black chevron

  wish list

 3. -25%
  Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - black

  wish list

 4. -44%
  Rukavice Black Diamond Crew - black

  wish list

 5. -20%
  Rukavice Black Diamond Guide Finger - black

  wish list

 6. -25%
  Rukavice Black Diamond Guide - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

Vymazat

Pánské rukavice GORE-TEX® - plné výhod!

Modely s membránou GORE-TEX® jsou ideální pro horské aktivity, když všude leží sníh a z nebe padají čerstvé mokré vločky. To znamená, že je najdeme ve výbavě lyžařů, skialpinistů, milovníků zimního lezení a ledovcové turistiky. Všude tam, kde jsou nízké teploty doprovázeny vlhkostí a nebezpečím mokrých rukou. Chlad na kterékoli části těla vám může zkazit plány na hory, ale jak všichni víme, nejčastěji ho pociťujeme na prstech (ať už rukou nebo nohou). Ztuhlé prsty znesnadňují ovládání jakéhokoli zařízení a na efektivní manipulaci můžete prakticky zapomenout. Lákavá možnost sundat si na chvíli rukavice, aby se zlepšila přesnost... je pozvánkou k potížím. Dlouhodobé vystavení chladu může vést k nebezpečným omrzlinám. Použití nepromokavé membrány je tedy zřejmé tam, kde je kontakt se sněhem téměř jistý a výměna rukavic je spíše nouzovou než plánovanou možností.

Pánské rukavice GORE-TEX® - větruodolné a zároveň prodyšné

Membrána GORE-TEX® nabízí nejen vysokou odolnost proti větru a vodě, ale také optimální prodyšnost. Je to tedy "bariéra", která na jedné straně nic nepropouští, ale na druhé ano? Přesně tak! A nejde jen o "stranu" membrány, ale o její strukturu, kterou lze vidět pod mikroskopickým zvětšením. Otvory jsou menší než kapka vody, ale větší než molekula páry. Mohou zastavit prudký poryv větru a otevřít se pro volný průchod plynu. Tato vlastnost umožňuje únik přebytečné vlhkosti, která přirozeně vzniká během zimní námahy. Snižuje se tak riziko přehřátí, které je stejně nepříjemné jako prochladnutí, a vnitřek zůstává suchý. Rukavice s membránou GORE-TEX® zadržují méně potu, absorbují méně vnější vlhkosti a mnohem rychleji schnou. To je jistě praktické, když trénujete v horách, a poskytuje to větší pohodlí.

Vynikající tepelný komfort v pánských rukavicích GORE-TEX®

Rukavice s membránou GORE-TEX® Gloves + Gore Warm mají speciální izolační vrstvu. Je umístěna na částech ruky, které jsou nejvíce náchylné k prochladnutí, a zvyšuje tak vaši úroveň bezpečnosti. Rukavice s touto technologií poskytují vyšší tepelný komfort, což je ideální v extrémních podmínkách. Kromě toho se izolační vrstva aktivně podílí na procesu prodyšnosti a umožňuje volný únik přebytečné vlhkosti. Izolační vrstva těchto modelů je vždy syntetická, takže dokáže správně regulovat teplotu v okolí ruky. Pánské rukavice s membránou také poskytují optimální větruodolnost, která je v horách nezbytná. Toto speciální řešení snižuje mrazivý účinek mrazivého větru. Kombinace těchto technologií je výhodná pro plnění náročných horských úkolů. Za zmínku stojí také to, že některé pánské rukavice GORE-TEX® umožňují vložení tepelných ohřívačů. K tomu slouží speciální kapsy, které dále zvyšují tepelnou bezpečnost při nejnižších teplotách.

Přizpůsobeno anatomii ruky

Bez ohledu na to, zda se chystáte na lyže, skialpy, trekking nebo ledovec, musíte být schopni efektivně ovládat své horské vybavení. Proto pánské rukavice GORE-TEX z našich technických kolekcí určených pro konkrétní aktivity vždy zajišťují přiléhavost k ruce a zohledňují vaše pohyby. Díky tomu můžete pohodlně pohybovat rukama, ať už se soustředíte na držení holí nebo cepínů.

V obchodě 8a.cz najdete pánské rukavice s GORE-TEX® z nejnovějších kolekcí špičkových výrobců: The North Face, Black Diamond, Ziener, Kombi. Spolupráce lídra ve výrobě voděodolných laminátů se špičkovými značkami je jistotou funkčnosti a spolehlivosti. S technickou podporou specialistů na nepromokavé horské oblečení zdoláte nejvyšší vrcholy!