top

Dámské letní trekové boty

Dámská letní treková obuv nabízí skvělý výkon na horských stezkách a zároveň je vysoce prodyšná. Lehčí materiály ve svršku zajišťují maximální pohodlí při vyšších teplotách.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
  1. -29%
    Dámské trekové boty AKU Tribute II GTX - brown

    wish list

  2. -10%
    Dámské boty Scarpa ZG Trek GTX - nile blue/grey

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská letní treková obuv - skvělá volba na delší túry

Letní trekingová obuv pro aktivní ženy musí být na jedné straně vysoce odolná a poskytovat dostatečnou oporu kotníku a na druhé straně být lehká a vysoce prodyšná. Těmto požadavkům vyhovuje nejlehčí trekingová, turistická a vycházková obuv. Jsou optimální volbou pro teplejší část roku. Dámská letní trekingová obuv často používá látkové panely, které zajišťují zvýšenou prodyšnost. Ty umožňují ještě účinnější odvod vlhkosti od nohou. Zároveň se nezapomnělo na praktické výztuhy, které chrání místa nejvíce ohrožená nárazy kamenů nebo kořenů před snadným poškozením.

Trekingová obuv na léto - dámské modely skvěle vypadají i padnou

Dámská obuv dokonale kombinuje jedinečný vzhled s vynikajícími výkonnostními vlastnostmi. Díky použití vysoce kvalitních materiálů se podařilo skloubit dámský styl s vysokou odolností, která je v horském terénu nezbytná. Lehčí obuv zajišťuje výjimečnou obratnost na stezce. Dámské letní kotníkové trekové boty poskytují dodatečnou oporu při pohybu s batohem. To je nesmírně důležité při delších expedicích, kdy denně urazíte desítky kilometrů v rozmanitém terénu. Letní trekové boty mohou být vybaveny maximální prodyšností nebo membránou, což je činí velmi univerzálními. Membrána chrání dámské letní trekové boty před snadným promoknutím i za deště. Membrána chrání letní trekingové boty pro ženy před snadným promoknutím i za deště, což je skvělé pro měnící se povětrnostní podmínky a umožňuje vám vyrazit na stezku za jakýchkoli podmínek.

Vysoce kvalitní dámské letní trekové boty, které můžete koupit na 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký sortiment trekové obuvi na léto. Lehké konstrukce z přírodní kůže a syntetických materiálů jsou ideální pro letní výpravy, a to jak na horské stezky, tak na mírně jednodušší cesty. Speciálně navržená podrážka nabízí vysokou přilnavost v různých typech terénu. Dámská treková obuv na léto vás pohodlně dopraví do cíle.

Podívejte se na oblíbené značky dámské obuvi:

Dámské boty Merrell Dámské boty Salomon Dámské boty Hanwag Dámské boty Scarpa Dámská obuv Salewa

Další kategorie dámské obuvi:

Dámské boty Dámské vysokohorské boty Dámská treková obuv Dámská turistická obuv Dámská obuv na tretry
Dámská trailová obuv Dámské zimní boty Dámská lezecká obuv Dámské běžecké boty Dámské sandály a žabky