top

Dámské boty Scarpa

Dámské boty Scarpa byly vytvořeny pro všechny milovnice horských výzev. Ať už zdoláváte nejvyšší vrcholy, nebo se chystáte na víkendovou túru, dámské boty Scarpa vám poskytnou vysokou úroveň pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Dámské lezečky Scarpa Vapor V - dahlia/aqua

  wish list

 2. -10%
  Dámské lezečky Scarpa Origin - maldive/black

  wish list

 3. -10%
  Lezečky Scarpa Instinct VS dámské - black

  wish list

 4. -44%
  Dámské trekové boty Scarpa Mojito SW - gray

  wish list

 5. -10%
  Dámské nástupové boty Scarpa Zodiac GTX - shark

  wish list

 6. -35%
  Nástupové boty Scarpa Mojito BIO dámské - azure

  wish list

 7. -45%
  Dámské nástupové boty Scarpa Spirit - purple/gray

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

na stránce
Vymazat

Scarpa - dámská obuv pro milovnice horských výzev

Značka je neodmyslitelně spjata s horskými aktivitami. Od vysokohorských bot značky Scarpa až po robustní trekové modely a ultralehké horolezecké boty, se kterými budete moci zdolávat jeden vrchol za druhým. Všechny tyto boty jsou k dispozici také ve verzích určených speciálně pro ženy. Dámské boty Scarpa se liší nejen barvou, ale především způsobem, jakým padnou dámské noze. Ideální tvar zaručuje vysoký komfort používání i při nejdelších výpravách a expedicích. V kombinaci s kvalitními ženskými trekingovými ponožkami umožní obuv této značky překonat mnoho kilometrů na horských stezkách i zdolat nejvyšší vrcholy.

Dámská obuv Scarpa

V nabídce italské značky najdete všechny typy obuvi, takže si každá milovnice hor najde model, který plně vyhovuje jejím potřebám. Pro nejzkušenější milovníky hor připravili návrháři pokročilé vysokohorské boty. Jedná se o nejsložitější konstrukce, které se musí vyznačovat maximální spolehlivostí. Právě na ně se musíme spolehnout v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Boty tohoto typu dokonale chrání nohy před chladem a sněhem. Současně musí být celá konstrukce odolná, aby snadno odolala častému kontaktu s kameny nebo ledem. Dámské trekové boty Scarpa jsou naopak boty, u kterých je prioritou pohodlí a správná opora nohy během dlouhého pochodu. Boty, které jsou obvykle vybaveny vyšším svrškem, musí poskytovat pohodlí na mnoha kilometrech tras. Je to proto, že v nich často strávíte celý den a namáhavě zdoláváte po sobě jdoucí úseky stezky. Použití klasických materiálů, jako je přírodní kůže, zajišťuje vysokou odolnost a umožňuje vysokou prodyšnost celé konstrukce. Dámská obuv Scarpa je také oblíbenou "přístupovou obuví". Tyto boty si nejprve vybírali horolezci, dnes je používají všichni lidé, kteří hledají lehkou obuv vhodnou do náročného horského terénu. Nejpokročilejší konstrukce jsou ideální pro lezení po skalách a umožňují zdolávat obtížné úseky cest i s lezeckými prvky. Nejlehčí dámské nastupni boty jsou na druhou stranu často voleny i pro každodenní použití, poskytují lehkost a pohodlí.

Dámská obuv Scarpa - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů

V naší nabídce najdete většinu dámských modelů značky Scarpa. Nabízíme vynikající obuv pro začátečníky i zkušené milovníky hor. Dámská obuv Scarpa se vyznačuje nejen kvalitními materiály a skvělým konstrukčním řešením. Především je to dokonalý italský design, díky kterému si tyto boty zamilujete na první pohled. Vybrané modely jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních, takže každá uživatelka může jejich vzhled dokonale sladit s ostatními prvky svého šatníku.