top

Coleman

Coleman je známý výrobce kempingového a turistického vybavení. Značka Coleman nabízí kempingové a trekové stany a turistické vybavení nezbytné při horských a rodinných výletech.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

 1. -30%
  Stan pro 2 Coleman Darwin 2 - grey

  wish list

 2. -30%
  Stan pro 2 Coleman Darwin 2 plus - grey

  wish list

 3. -23%
  Stan pro 2 Coleman Galiano 2 - blue

  wish list

 4. -25%
  Kempinkový stůl Coleman Camping Table Large

  wish list

 5. -19%
  Syntetický spací pytel Coleman Pathfinder

  wish list

 6. -19%
  Dětský spacák Coleman Lotus S

  wish list

 7. -26%
  Stan pro dvě osoby Coleman Cortes 2 - blue

  wish list

 8. -20%
  Termoska Coleman 0,75 l - srebrny

  wish list

 9. -27%
  Kempinkový stan Coleman Waterfall 5 Deluxe

  wish list

 10. -26%
  Stan pro šest osob Coleman Ridgeline 6+

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

Vymazat

Coleman je vše, co potřebujete pro kempování a trekking

Tato americká značka byla založena před více než 100 lety a za tu dobu se stala jedním z předních výrobců turistického a kempingového vybavení. Její historie sahá až do roku 1901, kdy byly ve Wichitě v Kansasu vyrobeny první lampy, které účinně osvětlovaly tmu. Dodnes je osvětlení jedním z důležitých pilířů společnosti Coleman. Sortiment výrobků se však značně rozšířil. Dnes zde najdete vše, co potřebujete na výlet do divočiny. Stany, spací pytle, kempingový nábytek, vařiče a turistické nádobí jsou ideální pro výlety k jezerům, řekám a do hor. Značka Coleman nám umožňuje zažívat nezapomenutelná dobrodružství v divočině stejně jako před více než 100 lety.

Bez ohledu na váš plán na volný čas v lůně přírody má značka komplexní řešení, která vám umožní těchto cílů dosáhnout. Pro milovníky trekkingu je tu lehká turistická výbava Coleman, která je ideální na výlety. Pokud s sebou v batohu nosíte stan, vařič, spací pytel a další vybavení, je to ideální volba. Pro ty, kteří dávají přednost klidné dovolené v kempu, nabízí společnost Coleman větší rodinné stany a širokou škálu skládacího outdoorového nábytku. Ty nabízejí maximální pohodlí a jsou ideální pro dovolenou mimo město. Všechny výrobky se vyznačují důrazem na detail. Bohaté zkušenosti získané za 100 let působení společnosti Coleman na trhu umožňují poskytovat výrobky dokonale přizpůsobené potřebám uživatelů. Pokud patříte mezi milovníky výprav do divočiny, určitě se seznamte s nabídkou tohoto amerického výrobce.

Kempingové, turistické a rodinné stany značky Coleman - kompletní nabídka

Hlavní částí nabídky tohoto výrobce jsou stany. Jejich velká rozmanitost vám umožní vybrat si model optimálně přizpůsobený typu vaší aktivity. Nejlehčí konstrukce jsou určeny pro trekking a horskou turistiku. Kompaktní stan Coleman pro 2 osoby je nepostradatelným společníkem na cestách, který vám umožní přenocovat přímo na stezce. Je oblíbenou volbou zkušených turistů. Na druhém konci kolekce jsou velké kempingové a rodinné stany. Ty nabízejí výrazně více prostoru a hodí se pro delší pobyt na jednom místě. Stany Coleman pro 4 osoby si vybírají rodiny, které se chystají na dovolenou v lůně přírody. Velké předsíně vám umožní pohodlně trávit volný čas bez ohledu na počasí. Všechny konstrukce mají mimořádně funkční řešení, která zaručují vysokou spolehlivost v terénu. Rychlou stavbu zaručují propracované rámy. Výběr vhodných materiálů zajišťuje, že stany Coleman jsou odolné a poskytují optimální ochranu před povětrnostními vlivy. Vysoká voděodolnost tropik účinně brání dešti proniknout dovnitř.

Vše, co ve stanu potřebujete

Mezi produkty nabízenými společností Coleman najdete vše, co potřebujete k přípravě pohodlného místa na spaní. Milovníci pěší turistiky a trekkingu si pravděpodobně vyberou o něco menší samonafukovací karimatky, které nezaberou tolik místa v zavazadle. Na druhou stranu si milovníci kempování mohou dovolit silné a velké nafukovací turistické matrace Coleman, které vám umožní pohodlně spát i ve velkém rodinném stanu. Samozřejmě jsou také potřeba spolehlivé spacáky, které zajistí potřebný tepelný komfort. Spací pytle Coleman nabízejí pohodlný spánek při kempování a trekkingu. Existují modely ve tvaru mumie i obdélníkové modely, které se více podobají tradičním přikrývkám. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ, poskytne vám během nocí strávených ve stanu skvělý tepelný komfort. Značka samozřejmě nemohla vynechat turistické osvětlení. Pohodlné osvětlení po setmění zajišťují vynikající svítilny, světla a čelovky tohoto výrobce.

Turistické doplňky Coleman do kuchyně i mimo ni

Výrobce nabízí velmi široký výběr dalšího turistického vybavení, které je nepostradatelné jak při delším táboření na jednom místě, tak při delší túře. Termoska Coleman se osvědčí při jednodenních výletech na stezku. Díky tomu je horký nebo studený nápoj vždy připraven k pití. S turistickými hořáky na plynové kartuše si můžete připravit chutné jídlo daleko od civilizace. Kompaktní modely se snadno vejdou do trekingového batohu, takže je můžete používat i na stezce během vícedenní túry. Větší kempingové vařiče Coleman, rovněž se dvěma hořáky, jsou ideální pro delší kempování. Vysoká stabilita a snadné používání vám umožní pohodlně vařit i pro větší rodinu. Přenosné lednice a termo tašky patří mezi užitečné kuchyňské doplňky pro kempování. Pomohou vám udržet potraviny déle čerstvé během víkendových výletů do přírody.

Podívejte se na nejoblíbenější kategorie Coleman:

Turistické stany Coleman Spací pytle Coleman Spací pytle Coleman pro děti Coleman outlet Coleman vyprodej