top

Zamberlan Nástupové boty

Turistická obuv Zamberlan nabízí maximální přesnost v náročném terénu. Tato obuv je určena pro horskou turistiku. Přistupová obuv není ideální jen pro horolezce.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Všudypřítomné nástupové boty Zamberlan

Původně byla nástupová obuv vyvinuta jako obuv pro horolezce, kteří se potřebovali dostat k obtížně přístupným stěnám. V dnešní době se však staly natolik oblíbeným typem obuvi, že si je ochotně vybírají i turisté a další milovníci hor, kteří hledají maximální přesnost při každém kroku a optimální přilnavost v kamenitém terénu. Turistické boty Zamberlan jsou většinou klasické modely, které nabízejí mimořádně pohodlné nošení. Obuv italských návrhářů se vyznačuje vynikajícím designem a velmi vysokou odolností, která je v horských podmínkách nepostradatelná.

Konstrukce nástupové obuvi Zamberlan

Nástupové botyitalské značky má všechny prvky charakteristické pro tuto skupinu obuvi. Přední část svršku je dobře chráněna gumovým panelem proti náhodnému poškození. To je velmi důležité, pokud používáte úzké skalní police a přední část boty je v častém kontaktu s kameny. Takové řešení zaručuje vysokou životnost bot. Boty jsou navíc vybaveny velmi přesným systémem šněrování, který sahá téměř až k prstům. Díky tomu boty dokonale přilnou k noze, zejména v úsecích s lezeckými prvky. Další vlastností nástupových bot Zamberlan je podrážka, která je ideální pro použití ve skalnatém terénu. Speciální typ pryže zajišťuje výjimečnou přilnavost i na hladších površích. Kromě toho je v přední části podrážky panel z hladké pryže, který umožňuje použít k podpoře i ty nejmenší schůdky. To je ideální pro nejnáročnější úseky stezky.

Nástupové boty Zamberlan si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Výjimečnou obuv italské značky Zamberlan si rádi vybírají jak horolezci, kteří potřebují dosáhnout vzdálené stěny, tak turisté, kteří potřebují obuv na trochu náročnější horské stezky. Nástupové boty nabízejí maximální přesnost při každém kroku v kamenitém terénu. Tento typ obuvi je ideální pro výlety s menším batohem a nahrazuje tradiční turistické boty.