top

Zamberlan Trekové boty

Trekingové boty Zamberlan mají tradiční vzhled, voděodolnou membránu GORE-TEX® a přilnavou podrážku Vibram®. Jednotlivé prvky konstrukce tvoří dohromady dokonalou trekovou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Trekové boty Zamberlan Storm GTX CF - brn/orange

  wish list

 2. -25%
  Trekové boty Zamberlan Baffin GTX RR WL - dark brown

  wish list

 3. -38%
  Trekové boty Zamberlan Storm GTX - grey/acid green

  wish list

 4. -25%
  Trekové boty Zamberlan Baltoro Lite GTX - blue

  wish list

 5. -35%
  Dámské boty GORE-TEX Zamberlan Rosa GTX - mango

  wish list

 6. -25%
  Trekové boty Zamberlan Vioz GTX Wide Last - dark grey

  wish list

 7. -25%
  Dámské boty Zamberlan Amelia GTX - peacock

  wish list

 8. -25%
  Trekové boty Zamberlan Guide GTX RR WL - dark brown

  wish list

 9. -30%
  Nástupové boty Zamberlan Intrepid RR - slate

  wish list

 10. -25%
  Trekové boty vysoké Zamberlan Rolle Evo GTX - grey

  wish list

 11. -25%
  Trekové boty Zamberlan Guide LTH RR - brown

  wish list

 12. -35%
  Turistické boty Zamberlan Latemar - dark brown

  wish list

 13. -25%
  Dámské trekové boty Zamberlan Vioz GTX - dark brown

  wish list

 14. -29%
  Trekové boty Zamberlan Z85 Gardena NW GTX - nut

  wish list

 15. -25%
  Boty Zamberlan Sella NW GTX RR - dark brown

  wish list

 16. -25%
  Trekové boty Zamberlan Vioz Plus GTX RR WL - chestnut

  wish list

 17. -25%
  Boty Zamberlan Tofane NW GTX RR - brick

  wish list

 18. -25%
  Trekové boty Zamberlan Vioz GTX - dark grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové boty Zamberlan - tradice a modernost

Tato italská značka má mimořádně bohatou historii výroby obuvi. Zkušenosti získané v průběhu let jsou úspěšně využívány v dalších projektech. Zároveň se neuzavírá novým technologickým řešením a materiálům, které se neustále objevují na trhu. Trekingová obuv Zamberlan tak úspěšně kombinuje tradiční vzhled s řešeními známými z moderní horské obuvi. Všechny výrobky se zároveň vyznačují špičkovou kvalitou zpracování, což se projevuje ve spolehlivosti na stezce a schopnosti překonat stovky kilometrů v divočině v jediné botě. Extrémně rozmanitá treková obuv vám umožní vybrat si boty pro mnohatýdenní treky ve vzdálených částech světa i pro jednodenní výlety s malým batohem. V nabídce tohoto výrobce najdete kromě trekové obuvi také Zamberlan vysokohorská obuv nebo přístupovou obuv.

Boty s membránou GORE-TEX® nebo klasické kožené trekové boty Zamberlan

Díky mimořádně široké nabídce tohoto výrobce najde každý milovník turistiky boty plně vyhovující jeho potřebám. Milovníci tradičních řešení jistě ocení kožené trekové boty Zamberlan bez membrány. Modely vyrobené z hrubé lícové kůže připomínají klasické horské boty z doby před mnoha lety. Navzdory použití známých materiálů poskytují větší pohodlí a přilnavost díky moderním podrážkám. Kožený svršek poskytuje vynikající vlastnosti při nošení. Kromě toho je podšívka často zakončena měkkou kůží, která vašim nohám poskytne jedinečné pohodlí při zdolávání kilometrů. Většina lidí však volí modernější modely vybavené membránou GORE-TEX®. U trekových bot Zamberlan GTX je vnitřek bot bezpečně chráněn proti snadnému vniknutí vody. Nepromokavá vrstva je umístěna mezi vnějším materiálem svršku a podšívkou. Tím je zajištěna úplná ochrana proti vodě. Horské boty GTX jsou nejuniverzálnější modely, které vám umožní vyrazit na stezku za každého počasí. Lehčí modely s látkovými panely jsou ideální pro teplejší části roku. Boty s celokoženým svrškem jsou použitelné po celý rok, a to i v zimních podmínkách.

Zamberlan - trekové boty pro všechny turisty

Italští návrháři obuvi dobře znají potřeby turistů a milovníků trailů, a proto připravují návrhy obuvi pro všechny uživatele. Nejzkušenější milovníci trekingu ocení pevné kožené boty s vysokým svrškem. Nejpevnější materiály, vysoká gumová podšívka a speciálně upravená podrážka zaručují, že boty budou dobře fungovat i na nejdelších trekových trasách. Tato obuv byla vytvořena pro stovky kilometrů strávených na náročných horských stezkách a cestách. Stabilní konstrukce tohoto typu obuvi je ideální pro cestování s větším batohem a poskytuje správnou oporu v terénu. Pro milovníky kratších výletů jsou k dispozici lehčí trekové boty Zamberlan. Mírně nižší konstrukce z lehčích materiálů jsou výbornou volbou do nižších hor a také na jednodušší trasy. Tkaninové panely použité v mnoha svršcích zvyšují prodyšnost a poskytují pohodlí i při vyšších teplotách. Nízké modely jsou k dispozici také mezi trekingovými botami pro lidi, kteří cestují po stezkách s minimalistickým zavazadlem. Jedná se o nový trend, který si získává stále více příznivců. Rychlý výstup na vrchol a návrat do údolí během jediného dne je skvělým řešením pro lidi, kteří nemají dostatek volného času na pobyt v horách.

Trekingová obuv v obchodě 8a.cz

Nabízíme kompletní sortiment trekové obuvi Zamberlan pro všechny milovníky turistiky. Modely vyvinuté italskými mistry obuvníky nabízejí dokonalé přizpůsobení noze a vysoký komfort po celý den chůze. Velká část modelů se vyrábí výhradně v Itálii, což znamená, že obuv se vyznačuje nejvyšší kvalitou zpracování a důrazem na detail. Výběrem obuvi Zamberlan si můžete být jisti, že obdržíte výjimečný produkt, který je připraven s ohledem na potřeby všech milovníků trekkingu.