top

Úvazky Black Diamond

Lezecké úvazky Black Diamond znamenají bezpečnost a pohodlí při zdolávání další lezecké výzvy. Dokonale přizpůsobené modely fungují dobře po celý rok.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

  1. -20%
    Lezecký úvazek Black Diamond Zone - sulphur

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

Vymazat

Horolezecké postroje Black Diamond - nezbytná součást vybavení

Kolekce této americké značky obsahuje téměř všechny věci potřebné pro každého lezce. Lana Black Diamond, expresky, lezecké přilby BD a mnoho dalšího. Na tomto seznamu nesměly chybět ani lezecké úvazky Black Diamond. Extrémně široká nabídka různých modelů vám umožní vybrat si ten nejvhodnější pro vaši aktivitu - sportovní lezení ve skalách, horolezectví, bouldering, lezení v ledu nebo dokonce skialpinismus. Perfektně připravené modely nabízejí vysoký komfort a vynikající užitné vlastnosti. Horolezecké postroje BD ocení nejen ti nejzkušenější uživatelé, ale i začínající lezci. Právě s ohledem na ně jsme připravili speciální sety, které obsahují úvazek, jistící pomůcku s osobní karabinou, magnézium a vak na něj. Jedná se o základní vybavení pro každého horolezce, které vám umožní začít své dobrodružství s touto krásnou aktivitou s vybavením nejvyšší kvality.

Diferencované lezecké úvazky Black Diamond

V závislosti na tom, jaký typ lezení preferujete, připravili designéři značky Black Diamond řadu návrhů, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Nejlehčí modely jsou sportovní lezecké úvazky. Jsou ideální pro kratší trasy. Často jsou vybíráni na letní horolezecké výlety, tréninky a soutěže. Jsou vyrobeny z velmi lehkých materiálů a z důvodu úspory hmotnosti byly vynechány přezky regulující obvod stehenních poutek. Správně tvarované popruhy zajišťují dokonalé přizpůsobení a pohodlí. Nejuniverzálnějšími modely jsou úvazky Black Diamond vybavené nastavením stehenních poutek a často také dvěma přezkami v pase. Umožňují dokonalé vycentrování článku při používání postroje v létě i v zimě. V prvním případě téměř bez oblečení, ve druhém v bundě a mikině. Díky možnosti úplného nastavení popruhů se celá věc dokonale přizpůsobí bez ohledu na roční období. V nabídce značky BD je také úvazek připravený speciálně pro vícedélkové cesty. Vyznačuje se mnohem silnějšími popruhy vyplněnými pěnou. Díky tomu poskytuje nadprůměrné pohodlí i při dlouhém pobytu v postroji. Kromě toho má řadu řetízků, které vám pomohou uspořádat větší množství vybavení na dlouhých trasách. Úplným opakem tohoto modelu jsou ultralehké lezecké úvazky Black Diamond navržené s ohledem na skialpinismus. Tyto modely se po sbalení snadno vejdou do kapsy. Jsou vyrobeny z ultralehkých materiálů, které jsou zároveň odolné a navzdory minimalistickému designu poskytují vysokou úroveň bezpečnosti. Skvělé řešení vždy, když se postroj používá jen na některých úsecích trasy.

Black Diamond - lezecké úvazky, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Ať už se rozhodnete pro nejnovější, špičkový model postroje BD, nebo si vyberete některý ze základních designů - můžete si být jisti nejvyšší kvalitou zpracování. Všechny švy jsou precizně zakončeny. Vyztužená poutka zaručují snadný přístup k expreskám a přátelským lanům v každém okamžiku. Speciálně navržené přezky umožňují rychlé a spolehlivé nastavení obvodu, takže se postroj dokonale přizpůsobí vaší postavě. Horolezecké postroje Black Diamond se vyrábějí také ve verzích pro ženy, které jsou speciálně přizpůsobeny ženské postavě. Díky tomu zajišťují ještě vyšší komfort používání.