top

Lezecká lana Black Diamond

Lezecká lana Black Diamond se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a spolehlivostí. Jsou nezbytnou součástí vybavení jak v horách, tak ve skalách.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Značka Black Diamond je jedním z předních světových výrobců lezeckého vybavení. Charakteristické logo kosočtverce s trhlinou je dobře známé všem lezcům a je jednoznačně spojeno s vybavením nejvyšší kvality. V současné době je nabídka značky tak široká, že pokrývá téměř všechny kategorie zařízení. Již několik sezón mezi nimi můžeme najít také horolezecká lana Black Diamond.

Lana Black Diamond - nejvyšší kvalita

Vystaveny vysokému namáhání, intenzivnímu používání a nakonec i postupnému opotřebení, a především přímo odpovědné za životnost... Kvůli všem těmto faktorům se vyplatí investovat do výrobků těch nejlepších značek, které mají za sebou léta zkušeností a odpovědnosti. Horolezecká lana Black Diamond splňují nejen příslušné pevnostní normy, ale mají také vynikající výkonnostní vlastnosti a dlouhou životnost. Snadno se s nimi manipuluje a zároveň se vyznačují dlouhou životností, díky níž vydrží déle.

Diferencovaná horolezecká lana Black Diamond

Lana BD jsou nabízena v široké a rozmanité škále modelů. Tato poloviční a dvojitá lana jsou ideální volbou pro horolezectví, kde je důležitá maximální bezpečnost. Tyto modely mají obvykle plně impregnované jádro a plášť. Takto připravená dynamická lana Black Diamond se výborně osvědčují v náročných povětrnostních podmínkách. Nenasákají vodu jako jejich tradiční protějšky a zachovávají si optimální vlastnosti bez ohledu na počasí. V nabídce jsou také horolezecká lana Black Diamond pro sportovní a skalní lezení. Najdete mezi nimi jak velmi silné a odolné modely pro každodenní použití a trénink, tak i ty, u nichž bylo prioritou udržet co nejnižší hmotnost. Ať už lezete v létě nebo v zimě, začínáte nebo jste již zkušený lezec, značka BD vám jistě poskytne ta správná lana.

Dynamická lana Black Diamond v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete nejnovější modely americké značky: jak tenčí, se sníženou hmotností, tak silnější, které poskytují větší jistotu při slaňování méně zkušeným osobám. Horolezecká lana Black Diamond jsou skvělou volbou jak pro letní výlety do skal, tak pro horolezectví, lezení v ledu i pro každodenní trénink na panelu.