top

Cepíny Grivel

Ledové cepíny GRIVEL® jsou osvědčené modely, které si již léta získávají příznivce horolezectví a zimního lezení. Odolné, extrémně odolné, 100% vyrobené v Evropě podle nejnovějších trendů, ale zároveň respektující horskou tradici.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Cepín Grivel The Light Machine - adze

  wish list

 2. -28%
  Cepín Grivel The Light Machine - hammer

  wish list

 3. -31%
  Cepín Grivel Ghost Evo Hammer - black

  wish list

 4. -31%
  Cepín Grivel Ghost Evo Hammer - yellow

  wish list

 5. -31%
  Cepín Grivel Ghost Evo - black

  wish list

 6. -31%
  Cepín Grivel Air Tech Evo Hammer
  Cepín Grivel Air Tech Evo Hammer
  3 283 Kč 4 759 Kč

  wish list

 7. -31%
  Alpski cepín Grivel Jorasses 2.0
  Alpski cepín Grivel Jorasses 2.0
  3 090 Kč 4 479 Kč

  wish list

 8. -31%
  Horský cepín Grivel Ghost Evo - yellow

  wish list

 9. -31%
  Czekan na skitury

  wish list

 10. -31%
  Skialpovy cepín Grivel Ghost - green

  wish list

 11. -24%
  Cepín Grivel Air Tech Evo
  Cepín Grivel Air Tech Evo
  3 616 Kč 4 759 Kč

  wish list

 12. -31%
  Cepín Grivel Nepal S.A. Plus
  Cepín Grivel Nepal S.A. Plus
  1 862 Kč 2 699 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Tradice a modernost jsou okovy, které vás spoutávají

Do nedávna byl téměř každý turista, kterého jste potkali ve vysokých horách, vybaven sekerou Grivel. Značka je velmi oblíbená mezi milovníky hor, kteří oceňují spolehlivost a vysokou odolnost jejich horského vybavení. Díky mimořádně dlouhé historii značky se její návrháři opírají o bohaté zkušenosti mnoha generací horolezců a himálajských horolezkyň. Ledové cepíny Grivel, které se používají v nejtěžších podmínkách na světě, se neustále vyvíjejí a nové modely přinášejí řešení, která se projevují v neustálém zvyšování bezpečnosti a pohodlí. Ať už si vyberete model pro začátečníky nebo pokročilý model pro profesionální lezce, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou a spolehlivostí v horském terénu. Díky jednoduchému, ale mimořádně praktickému designu jsou výrobky této značky navzdory velké konkurenci velmi oblíbené mezi horolezci, horolezkyněmi a himálajskými horolezci. Věrně je doprovází při zdolávání nejvyšších vrcholů celého světa.

Přilby Grivel pro zimní dobyvatele

Přeskáče jsou kromě maček základní výbavou každého člověka, který se v zimě vydává do hor. Umožňuje zdolávat zasněžené a zledovatělé stezky a plní mnoho funkcí. Lze ji použít jako oporu na jednodušších cestách a jako jištění při krocích na strmějších svazích. V případě nouze vám pomůže zpomalit skluz, takže je nejdůležitější součástí vaší výbavy. V zimních podmínkách se na žádnou horskou stezku nevydáte bez sekery. V případě cest s ledolezeckými prvky vám umožní získat další výškové metry. Všechny tyto funkce plní turistické cepíny Grivel, které již po desetiletí provázejí další generace horolezců při zdolávání nejvyšších vrcholů. Výrobce připravuje také specializované modely pro lezení v ledu. Oblíbená "kopí" vám umožní zdolat i ty nejobtížnější ledopády. Je to základní vybavení pro všechny nadšence zimního lezení po ledu. Modely pro tento typ činnosti se vyznačují velmi velkým ohybem rukojeti a čepelí umístěnou pod zcela jiným úhlem. Ledové kyblíky jsou navrženy pouze s ohledem na lezení, proto si je vybírají jen ti nejpokročilejší uživatelé pro nejobtížnější cesty.

V obchodě 8a.cz kupte si ty správné cepíny Grivel pro své potřeby

Nabízíme nejoblíbenější modely této známé značky seker. Hlavy z uhlíkové nebo chrom-molybdenové oceli zaručují vysokou pevnost a odolnost při četných výletech na zasněžené stezky. Díky vhodně tvarovaným čepelím a lopatkám je používání sekery skutečným potěšením. Celá věc perfektně padne do ruky při podpírání a jištění na strmých svazích. Pokud musíme nůž použít, je jeho zapíchnutí do ledu nebo sněhu velmi bezpečné. Turistické sekery Grivel jsou vybaveny bud rovnými, nebo mírně zahnutými rukojeťmi. To vám umožní používat lícní stranu jako oporu i na strmějších úsecích. Mnohé z těchto seker se dodávají s poutkem na zápěstí. Jedná se o účinné řešení, které zabrání ztrátě nebo upuštění sekery, když to nejméně čekáte. Za mnoho let působení na trhu si značka získala pověst vysoké spolehlivosti a mimořádně promyšleného designu jednotlivých modelů.

Podívejte se také na další mačky a sekery:

Macky Grivel Košíkové macky Climbing Technology Automatické mačky Climbing Technology Poloautomatické mačky Climbing Technology Ledovcove cepiny Climbing Technology
Turisticke cepiny Climbing Technology Ledovcove cepiny Turisticke cepiny