top

The North Face Boty

The North Face je pohodlná obuv s důrazem na detail. Všechny modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují vynikající výkon na stezkách a cestách.
Zobrazení Mřížka Seznam

298 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

298 výrobky

na stránce
Vymazat

Boty The North Face jsou ideálními modely do hor

Pohodlné boty od společnosti The North Face jsou skvělým modelem pro všechny druhy výletů. Můžete si vybrat pár dokonale přizpůsobený podmínkám, ve kterých je budete nosit. Milovníci turistiky po horských stezkách ocení funkčnost typických horských modelů trekkingové obuvi TNF. Výrobce myslel na to, aby se v nich každý uživatel cítil co nejpohodlněji. Proto vyvinula verze určené pro mužskou část světoběžníků a dámské boty TNF. Obuv určená pro dámy by totiž měla mít trochu jiné vlastnosti.

Dámská a pánská obuv The North Face

Boty The North Face jsou určeny jak mužům, tak ženám. Ty varianty, které jsou určeny pro ženy, se vyznačují nejen barvami a designem. Mají mírně upravený střih, aby lépe podporovaly dámské nohy a byly pohodlnější při nošení. To se týká různých typů obuvi, jak městských modelů, tak horolezecké boty The North Face, svršek s jinou šířkou a zmenšeným obvodem lépe přiléhá ke kotníku a mnohem lépe jej stabilizuje. To je nesporná výhoda zejména u bot, které se nosí na zdolávání náročnějšího terénu. V případě běžných modelů s každodenním používáním jsou rozdíly jemnější, ale nikoliv zanedbatelné. Jak víme, není důležitá pouze technická stránka oděvu. Vizuální stránka je záležitost, kterou dámy při nákupu nikdy nepřehlédnou.

Turistické boty The North Face

V horách se můžete věnovat různým aktivitám, jednou z nich je horolezectví, které je v našich rodných skalách stále populárnější. Pokud patříte mezi milovníky tohoto způsobu trávení času, dobře víte, že pro bezpečné a efektivní překonávání postupných výškových metrů je nezbytné správné vybavení a oblečení. Horolezectví není jen o lezení nahoru. Na stěnu se dostanete pohodlně, pokud budete mít na nohou lezecké boty The North Face, které jsou pro tento účel speciálně navržené. Širokou nabídku modelů za skvělé ceny najdete na adrese 8a.cz.

Kromě obuvi se vám budou hodit také následující věci:

Bundy The North Face 3v1 Mikiny The North Face The North Face trička Spací pytle The North Face Batohy The North Face