top

The North Face Trekové boty

Trekingové boty North Face jsou modely, které se osvědčí při zdolávání horských stezek i jednodušších cest. Nabízíme vysoké i nízké modely pro každého turistu a milovníka hor. Trekingové boty The North Face pro vysoký komfort na každé stezce!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové boty The North Face se dodávají v různých modelech

Značka TNF je jedním z největších výrobců horského oblečení, vybavení a obuvi na světě. V její nabídce najdeme boty, které se osvědčí při každodenním používání, ale i takové, ve kterých budeme moci zdolávat nejvyšší vrcholy světa. Trekingové boty North Face jsou nejpočetnější skupinou v kolekci. Zahrnuje obuv určenou pro pěší turistiku a výlety do terénu. K dispozici jsou modely pro krátké výlety v lehčím terénu i pro vícedenní túry po horských stezkách s těžkým batohem. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model, poskytne vám vynikající trakci a pohodlí během následujících kilometrů chůze.

Vysoké trekové boty North Face ideální na výlety s batohem

Při pohybu po horských stezkách s turistickým batohem je dobré se vybavit vyšší trekovou obuví. Poskytuje kotníku dodatečnou stabilitu a chrání ho před snadným zraněním. Díky větší stabilitě se na stezce pohybujeme jistěji a rychleji. Trekingové boty The North Face s vysokým svrškem se také vyrábějí v několika variantách. Nejlehčí modely, často s výškou 3/4, jsou ideální pro jednodušší trasy a středně velké batohy. Tyto modely se obvykle vyznačují velmi dobře odpruženou podrážkou a relativně lehkým svrškem. Moderní materiály zajišťují, že tento typ obuvi je velmi prodyšný, což z něj činí oblíbenou volbu pro teplejší část roku. Tužší trekové boty The North Face s koženým svrškem a tkaničkami jsou určeny pro delší výlety s batohem. Nabízejí zvýšenou tuhost a odolnost potřebnou pro náročný horský terén. Přesný systém šněrování umožňuje pohodlné nošení při prudkých stoupáních i sjezdech.

Nízké trekové boty The North Face

V sortimentu značky TNF tvoří značnou část modelů turistické polobotky. Jsou skvělou volbou pro léto i přechodná období. Nízké boty nabízejí větší dynamiku a lehkost kroku. Jsou ideální na krátké víkendové výlety s malým batohem. Mnoho modelů využívá zkušenosti získané při navrhování a výrobě jiných typů obuvi. Mimořádně účinný systém tlumení je často převzat z outdoorové běžecké obuvi. Speciální pěny dokonale tlumí nárazy vznikající při postupných krocích. nástupová obuv a vysokohorská obuv TNF přenáší účinnou ochranu svršku proti poškození v podobě gumové ochrany paty boty nebo přední části chodidla.

The North Face - koupit trekové boty americké značky na 8a.cz

Nabízíme neuvěřitelně široký výběr trekové obuvi The North Face pro všechna roční období. Většina modelů je k dispozici ve dvou verzích, s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich je ideální do vlhkého počasí. Membrána GORE-TEX® poskytuje vynikající nepromokavou ochranu, protože nepropouští vodu do boty. Díky tomu můžete jít kamkoli se suchýma nohama. Druhá varianta - bez membrány - je určena zejména do horkého počasí. Tyto modely The North Face pro letní trekking často využívají velmi lehkou, prodyšnou síťovinu, která napomáhá účinnému větrání na stezce.