top

The North Face Horolezecké boty

Řada North Face Steep je obuv, na kterou se můžete spolehnout v náročném terénu. Jsou ideální pro zdolávání kamenitých schodů a chrání vaše nohy.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face - horské boty pro náročné

Značka TNF je všem milovníkům hor dobře známá. Její logo je spojováno nejen s obuví, ale také s technickým oblečením a špičkovým horským vybavením. Její vysoce rozmanité produkty jsou vhodné pro všechny typy aktivit od víkendových outdoorových výletů až po výstupy na nejvyšší vrcholy světa. Právě s ohledem na tuto činnost vytvořili návrháři značky The North Face rozmanité vysokohorské boty. Jsou ideální volbou pro nejzkušenější uživatele, kteří se pouštějí do náročného horského terénu. Nabízejí se od lehčích bot do Tater a Alp až po vysokohorské modely do Himálaje.

The North Face horolezecké boty - konstrukce

Horská obuv jsou modely, které jsou ideální do nejnáročnějšího terénu. Jejich živlem jsou strmé skalní stěny a horské svahy. Speciální konstrukční řešení zajišťují jejich zvýšenou tuhost, která je při horolezectví nezbytná. Svršky jsou vyrobeny z extrémně odolných materiálů, aby vydržely častý kontakt s kameny a ledem. Kromě toho jsou chráněny pryžovými výztuhami v přední části chodidla nebo plným oděrem. Díky použití vysoce kvalitní podrážky Vibram zaručují boty velmi dobrou přilnavost na kamenitém terénu. Speciální běhoun pomáhá udržet trakci na jiných typech povrchu.

The North Face - koupit vysokohorské boty na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr horské obuvi The North Face. Modely s membránou GORE-TEX® jsou ideální volbou pro zdolávání hor s různou nadmořskou výškou. Membrána GORE-TEX® poskytuje plnou nepromokavou ochranu proti sněhu a dešti a poskytuje vám všestrannost, kterou potřebujete pro zdolávání nejnáročnějšího terénu. Jedná se o mimořádně všestranné řešení, které se dokonale osvědčí v proměnlivém horském počasí.