top

Skialpová vázání Fischer

Skitourové vázání Fischer zajišťuje spolehlivou jízdu na lyžích při sjezdu a rychlé nabírání výšky při jízdě do kopce. Lehké turistické vázání Fischer je dobře navrženo tak, aby vaše lyže bezpečně držely na místě.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -29%
  Skialpová vázání Fischer Tour Speed Turn w/o Brake
  Skialpová vázání Fischer Tour Speed Turn w/o Brake
  včetně DPH 7549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7274 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 10655 Kč (-29%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Skialpové vázání Fischer - špičkový design

Značka Fischer není třeba fanouškům lyžování představovat. Rozsáhlá nabídka produktů pokrývá potřeby jak milovníků sjezdovek, tak těch, kteří chtějí poznávat hory zcela jiným způsobem. Fischer touringová vázání jsou navržena do nejmenšího detailu. Ať už se rozhodnete pro ultralehké vázání Race, nebo pro technologicky nabité a vysoce funkční Tour, budete spokojeni. Značka totiž věnuje pozornost i těm nejmenším detailům, díky čemuž jsou její vázání nejen lehká, ale také mimořádně spolehlivá.

Široká nabídka modelů pro každého milovníka lyžování

Lyžařské vázání Fischer je produkt, který je vyroben výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů. Díky slitinám lehkých kovů a materiálům odolným proti chladu je vázání extrémně lehké a robustní. To vám ušetří námahu při stoupání a umožní maximální zábavu při sjezdu. Konstrukce vázání Fischer zajišťuje dokonalý přenos energie na lyže. Vázání Fischer pro skialpinismus se pohybuje od minimalistického designu pro profesionály až po modely nabité funkcemi, které ocení všichni nadšenci skialpinismu. Široká škála nastavení uvolnění umožňuje snadno přizpůsobit vázání vaší hmotnosti a úrovni lyžování. Většina modelů má zabudované zarážky lyží, které zabraňují ztrátě lyží v případě pádu. Vázání je k dispozici v různých šířkách, takže je můžete přizpůsobit svým lyžím.

Podívejte se na nabídku lyžařského vázání Fischer v obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této mezi lyžaři ceněné značky. Z Lyže Fischer, až po široký výběr vázání, která s nimi budou perfektně fungovat. Každý výrobek je vyroben z moderních materiálů nejvyšší kvality, takže se nemusíte obávat, že by se rychle opotřeboval nebo zničil. Lyžařské vázání Fischer je proto ideální pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Díky široké nabídce modelů si snadno vyberete ten správný produkt!