top

Skialpové lyže Fischer

Lyže Fischer jsou rychlé a lehké při stoupání a mají skvělé sjezdové vlastnosti. Nabízíme všestranné modely Fischer pro všechny milovníky skialpinismu.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 90 Carbon

  wish list

 2. -31%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 82

  wish list

 3. -31%
  Skialpinistické lyže Fischer Transalp 86 Carbon - red

  wish list

 4. -27%
  Skialpové lyže Fischer X-Treme 82 V

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyže Fischer - zkušenosti a kvalita

Fischer je značka, která má mimořádně bohaté zkušenosti s výrobou všech druhů lyží. Na jejich designech bylo vyhráno mnoho světových šampionátů a pohárů. Mnoho závodních patentů bylo přeneseno na amatérská prkna, a proto si lyže tohoto výrobce často vybírají i ti nejzkušenější a nejnáročnější lyžaři. Lyže Fischer jsou proto pro vás ideální volbou. Díky dlouholetým zkušenostem v kombinaci s nejkvalitnějšími materiály jsou lyže velmi spolehlivé a obratné. V rozsáhlé kolekci si můžete vybrat ideální prkno, které bude vyhovovat vašim preferencím a plánům na horách.

Široká nabídka modelů pro všechny příznivce skialpinismu

Lyže Fischer jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Pouze takové materiály zajišťují robustní a stabilní konstrukci. Lyže jsou odpovídajícím způsobem vyztuženy a zpevněny například karbonovými vlákny (u některých modelů). Pro jádra používá značka nejuznávanější dřeva ve světě lyžování: topoly a pulpwood Díky lehkým jádrům lyže velmi dobře jezdí. Lyže Fischer jsou k dispozici v mnoha modelech a verzích. To znamená, že si každý může vybrat dokonalý produkt podle svých preferencí. Potřebujete univerzální prkno, které lze použít na skialpinismus, ale i na výlety na upravené sjezdovky? Vyberte si model s užší šířkou pod nohama. Nebo se jen chcete bavit? Chcete se zblízka seznámit s panenským práškem? Vyberte si široký freeridový model! Každá lyže této značky je propracovaná do nejmenšího detailu, což se projevuje vysokou ovladatelností a stabilitou při lyžování.

Podívejte se na lyže Fischer v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr lyží od tohoto renomovaného výrobce. Různé šířky pasu vám umožní vybrat si produkt podle vašich preferencí a plánů na skialpinismus. K lyžím jsou přiloženy speciální stoupací pásy Fischer, které se dokonale přizpůsobí skluzu. Tato kombinace vám umožní efektivně překonat další výškové metry. Lyže Fischer jsou tím nejlepším způsobem, jak si užít zábavu za všech sněhových podmínek!