top

Fischer

Výrobky Fischer v obchodě 8a.cz jsou vše, co potřebujete pro skitouring. V naší nabídce najdete skitourové lyže, boty, hole a stoupací pásy. Díky širokému online výběru špičkového skitourovému vybavení Fischer si snadno sestavíte vhodnou sadu do všech sněhových podmínek.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -25%
  Skialpová obuv Fischer Travers GR - dark blue/dk blue

  wish list

 2. -25%
  Taška na lyžáky Fischer Alpine Race

  wish list

 3. -25%
  Lyže Fischer Transalp 82 Carbon
  Lyže Fischer Transalp 82 Carbon
  10 157 Kč 13 543 Kč

  wish list

 4. -25%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 90 Carbon

  wish list

 5. -25%
  Skialpinistické lyže Fischer Transalp 86 Carbon - red

  wish list

 6. -25%
  Skialpová obuv Fischer Travers CS - grey/black

  wish list

 7. -25%
  Skialpová obuv Fischer Travers TS - white/blue

  wish list

 8. -25%
  Dámské lyžařské boty Fischer Ranger 105 GW DYN

  wish list

 9. -25%
  Skialpové boty Fischer Ranger 120 GW DYN - grey/grey

  wish list

 10. -25%
  Skialpové boty Fischer Transalp TS - black/black

  wish list

 11. -20%
  Skialpové stoupací pásy Fischer Skin Alproute 82

  wish list

 12. -25%
  Stoupací pásy Fischer Skin Hannibal 96 Carbon

  wish list

 13. -22%
  Stoupací pásy Fischer Skin My Transalp 90 Carbon

  wish list

 14. -22%
  Skialpové lyže Fischer X-Treme 82 V

  wish list

 15. -25%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 82 V Carbon

  wish list

 16. -19%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 90 V Carbon

  wish list

 17. -25%
  Skialpová obuv Fischer Transalp Tour - dark blue

  wish list

 18. -28%
  Skialpová obuv Fischer Travers CS - yellow

  wish list

 19. -25%
  Skialpová obuv Fischer Travers GR - dark blue

  wish list

 20. -25%
  Skialpové lyže Fischer Transalp 82 V

  wish list

 21. -19%
  Lyže Fischer Transalp 82 Carbon 21/22

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Fischer, vysoce kvalitní lyžařské vybavení

Rakouská lyžařská značka je jednou z nejznámějších na světě. Výrazné logo se objevuje na vybavení a oblečení pro všechny druhy lyžování. Jedním z nejdůležitějších je jistě alpské lyžování. Sjezdové lyže Fischer jsou ideální pro použití na upravených sjezdovkách. Profesionální modely používají sportovci ve Světovém poháru k získání nejvyšších trofejí. Pro amatérské lyžaře jsou k dispozici různé sjezdové lyže do všech sněhových podmínek. V nabídce značky Fischer jsou samozřejmě jak lyžařské boty, tak veškeré potřebné doplňky. Skitouring je dynamicky se rozvíjející obor. Pro milovníky vybočení z upravených sjezdovekv nabídce značky Fischer jsou určeny lehké skialpové lyže Jsou to modely, které musí spojovat vysokou odolnost a lehkost. To vše proto, aby při výstupu nepředstavovaly velkou zátěž a zároveň nabízely odpovídající tuhost při sjezdu.

V sortimentu tak známého výrobce nemohlo chybět vybavení pro klasické lyžování, včetně běžeckých lyží. Řada Fischer zahrnuje běžecké lyže pro freestyle i klasiku Modely jsou od soutěžních až po amatérské a jsou ideální pro seznámení nováčků se zimními sporty. Velmi široká nabídka modelů umožňuje, aby si každý vybral optimální vybavení bez ohledu na to, jak křižuje zasněžené cesty. Pro ty, kteří dávají přednost lesním cestám a neprošlapaným pěšinám, jsou tu lyže na klasiku a backcountry lyže řady Adventure Díky nim můžete pohodlně zvládnout mírně zvlněný terén. Fischer nabízí také veškeré potřebné lyžařské vybavení. Nabídka značky zahrnuje lyžařské boty, skialpové boty a boty pro běžky. Velmi široká je i kolekce specializovaného oblečení pro zimní sporty. Poskytuje optimální kombinaci tepelné izolace a vysoké prodyšnosti. Bundy, kalhoty, čepice a rukavice Fischer jsou ideální pro zimní sporty.

Historie značky Fischer

Rakouská lyžařská značka Fischer vznikla v roce 1924 Jako jeden z předních světových výrobců lyží hraje i nadále důležitou roli ve vývoji lyžování. Značka udávala a stále udává nové trendy na trhu s lyžemi. Zavádí inovativní technologická řešení a vyvíjí stále dokonalejší materiály. Široký sortiment zahrnuje sjezdové lyže, běžecké lyže a skialpové lyže. Díky tomu si každý milovník horských sjezdovek a trailů na dvou prknech najde vybavení, které je speciálně přizpůsobené jeho aktivitě. Kromě lyží zahrnuje nabídka Fischer i další lyžařské vybavení, jako jsou boty a lyžařské hole Tímto způsobem je možné vytvořit dokonale sladěný horský set.

Skialpové vybavení Fischer v internetovém outdoorovém obchodě

V naší nabídce se zaměřujeme především na ultralehké vybavení určené zejména pro milovníky skialpinismu. Pokročilé skialpové lyže Fischer umožňují rychlé přepínání ze stoupání na sjezdy. Díky lehkým, ale pevným materiálům a správně zvolené konstrukci se lyže vyznačují vysokou spolehlivostí. V obchodě 8a.cz poskytujeme také veškeré další příslušenství. Lehké a velmi držící boty skialpová vázání Fischer umožňují rychlou změnu z režimu stoupání do režimu sjezdu. Je to skvělá volba pro skialpinismus, když zdoláváte rozmanitý terén. Nezbytnou výbavou jsou také stoupací pásy. Jejich velikosti jsou dokonale sladěné s jednotlivými modely lyží a umožňují rychlý výjezd na sjezdovku.

Vybavení je doplněno skialpovými botami Fischer Jsou zodpovědné za pohodlí při výstupech a sjezdech. Konstrukce bot musí také zajistit vysokou tuhost, aby se každý pohyb nohy přesně přenesl na hranu lyže. Pouze kvalitní lyžařské boty mohou zajistit dokonalou kontrolu lyží na strmých svazích a v náročných sněhových podmínkách. Obchod 8a.cz poskytuje ultralehké konstrukce, díky nimž ušetříte další gramy ve své skialpové výbavě. Správné vybavení vám umožní zdolávat nové vrcholy s ještě menším úsilím.

Skialpové vybavení Fischer si můžete zakoupit na 8a.cz online!

Pro všechny příznivce skialpinismu poskytujeme široký výběr skialpového vybavení rakouské značky Fischer. Nejnovější technologie a špičkové vybavení jsou nyní snadno dostupné online. Sestavte si svůj vysněný skialpový set a vydejte se do hor! Vyberte si ty správné lyže, vázání, stoupací pásy, boty a skialpové hole, abyste byli ještě rychlejší na zasněžených svazích. Ať už se plahočíte do kopce, nebo kloužete z kopce po nedotčeném sněhu, skialpové vybavení Fischer z obchodu 8a.cz vám poskytuje maximální požitek z horských aktivit.