top

Salewa Batohy

Batohy Salewa si můžete vzít na různé expedice. Díky pečlivému zpracování a odolným materiálům jsou dokonalým společníkem na každý výlet.

.

Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy Salewa doporučujeme na různé výlety

Batohy Salewa se vám budou hodit na mnoho cest. Osvědčí se na několikatýdenní horské expedici, několikadenním treku, jednodenním lyžařském výletě, běhu v parku nebo horolezeckém výstupu. Jsou určeny pro všechny milovníky horských aktivit. Každý horský nadšenec si v konkrétní řadě batohů najde vhodný model, který splní jeho očekávání. Nabídka značky se neustále rozšiřuje o městské modely, turistické modely a sportovní varianty. Pokud hledáte pohodlný batoh, který je ideální pro přenášení každodenní výbavy nebo expedičního vybavení, určitě byste se měli podívat na batohy Salewa. Vyberte si z řady balení s různým objemem a určením. Prohlédněte si širokou nabídku známé značky za atraktivní ceny. Toto logo mluví samo za sebe! Produkty výrobky značky Salewa jsou vysoce kvalitní za velmi příznivou cenu.

Pohodlný systém nošení používaný u batohů Salewa

Batohy Salewa jsou navrženy s ohledem na vysoký komfort nošení. Jsou tvarovány tak, aby vám batoh v žádném okamžiku horské aktivity nezpůsoboval nepohodlí. To znamená, že turistické a expediční batohy s větší kapacitou jsou vybaveny optimálním nosným systémem. Batohy Salewa používají nastavitelný nosný systém, který si můžete přizpůsobit své výšce. Anatomicky tvarované ramenní a bederní popruhy zvyšují stabilitu batohu a umožňují jeho ještě přesnější přizpůsobení. Tím se sníží zatížení ramen tím, že se přenese zátěž z páteře a ramen na boky. Panely z pěny EVA s 3D kanálky jsou zodpovědné za lepší ventilaci, která umožňuje pokožce zachovat optimální prodyšnost. Díky těmto řešením poskytuje batoh i při dlouhých túrách vysokou úroveň pohodlí a zavazadlo, jakkoli je těžké, je stabilní. To nám umožňuje udržovat rovnováhu. To platí zejména při provádění některých akrobatických pohybů.

Batohy Salewa nabízejí mnoho funkčních vlastností

Na batozích Salewa si jistě zamilujete jejich neomezenou všestrannost. Jednotlivé modely odpovídají typu venkovní aktivity. Například lezecké batohy Salewa mají úzký střih, který neomezuje v pohybu. Jsou také navrženy tak, aby nenarušovaly naše těžiště. To je nesmírně důležité, například když stojíme na úzké římse nad propastí. Návrháři se snažili zajistit, aby batoh dokonale seděl na těle a nezpůsoboval nepohodlí ani po dlouhém dni nošení. Všechny modely mají snadný a intuitivní systém nastavení. Řešení nastavení umožňují dosáhnout uspokojivého výsledku z hlediska uložení během několika málo okamžiků.

Dalším prvkem je systém funkčních kapes. Mnohé z nich jsou vyrobeny z pružné síťoviny a zakončeny pružným rámem. Díky tomuto řešení jsou kapsy velmi lehké a mimořádně prostorné. Vejde se do nich například láhev na vodu, láhve a flašky. Přestože nejsou uzavíratelné zipem, účinně chrání obsah před vypadnutím. Všechny modely jsou také kompatibilní s hydratačními systémy a umožňují vyvedení hadičky ven. Abyste mohli během fyzické aktivity využívat pravidelnou hydrataci. Další nespornou výhodou jsou četné popruhy a poutka. Jsou užitečné zejména tehdy, když chceme připevnit stan, karimatku nebo během zimní výpravy cepín či mačky. Batohy Salewa používají mechanicky odolný materiál ze skupiny pioliamid, který se vyznačuje vysokou odolností a skvělou ochranou proti dešti.

Batohy a další výrobky značky Salewa

Všichni milovníci přírody dbají na to, aby jim nic nekazilo radost z odpočinku a venkovních aktivit. Jedním ze způsobů, jak si zajistit pohodlí, je používat funkční doplňky a příslušenství. Pokud se rozhodnete vyrazit do hor, podívejte se na nabídku batohů Salewa. Až budete mít praktické zavazadlo, sbalte si perfektně padnoucí trekingové boty nebo vysokohorské boty a vyrazte do hor. Neexistuje cíl, do kterého byste nedojeli, pokud jste na terén řádně připraveni. Když si vyberete značkové zboží Salewa, nemusíte se obávat, že byste byli zklamáni.