top

Salewa Horolezecké boty

Vysokohorské boty Salewa jsou propracované konstrukce, které se osvědčují v těch nejnáročnějších horských podmínkách. Jsou optimální volbou pro zdolávání vyšších vrcholů. Podívejte se na tyto spolehlivé boty pro vysokohorskou turistiku.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Horolezecké boty Salewa Ortles Couloir - black/black

  wish list

 2. -23%
  Horolezecké boty Salewa Vultur EVO GTX - black/cactus

  wish list

 3. -21%
  Dámské horolezecké boty Salewa Rapace GTX - spruce

  wish list

 4. -29%
  Boty Salewa Crow GTX - cactus/sulphur spring

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

S horolezecké boty Salewa vám pomohou zdolat více vrcholů

Horské boty jsou nesmírně důležitou součástí výbavy, kterou musíme doplnit před každou cestou do hor. Abyste se nemuseli obávat správného výběru, je nejlepší zvolit vysokohorské boty Salewa. Obuv této značky funguje perfektně i v těch nejnáročnějších podmínkách, nabízí vysokou spolehlivost a dokonalé zpracování. Tyto boty jsou určeny nejen pro vysokohorské výzvy a patří k nejpokročilejším dostupným modelům. Salewa byla vždy průkopníkem v zavádění nových řešení do vysokohorské obuvi a tento cíl důsledně sleduje. Díky tomu může nabídnout extrémně lehké a propracované konstrukce, které poskytnou vhodnou oporu při vysokohorském lezení.

Technologie, které podporují vysokohorskou obuv Salewa

Modely, které značka nabízí, jsou vybaveny různými technologiemi, jejichž cílem je zajistit maximální přesnost při pohybu v kamenitém i zledovatělém terénu při nošení maček. Pro zajištění stability na sněhu a ledu jsou vysokohorské boty Salewa vybaveny speciálními panely, které umožňují připevnění poloautomatických nebo automatických maček. To se projevuje ve schopnosti rychle nasazovat a sundávat horské mačky za všech podmínek. Alpská obuv Salewa má navíc zabudovaný systém 3F. Jedná se o speciální napínací systém, který správným zavázáním tkaniček dotáhne patu k zadní části boty. Stabilizace paty zabraňuje odřeninám a výrazně zvyšuje stabilitu při pohybu na nestabilním terénu. Boty s velmi vysokým svrškem mají v horní části límec Flex Collar. Obojek Flex Collar v sobě spojuje několik funkcí: skvěle chrání před sněhem a rychlým únikem tepla a jeho pružnost snižuje riziko odření. Praktické technologie najdete také uvnitř horských bot Salewa. Systém vyměnitelných stélek MFF+ umožňuje dokonalé přizpůsobení vnitřního prostoru tvaru chodidla. Díky možnosti vyjmout nebo vložit další panely můžeme zvětšit nebo zmenšit prostor v botě.

Vysokohorská obuv Salewa - koupit online na 8a.cz

Nabízíme kompletní výběr vysokohorských bot Salewa. Většina z nich je vybavena spolehlivou membránou GORE-TEX®, která se dobře osvědčuje v proměnlivých horských podmínkách. Především nabízí plnou nepromokavou ochranu proti dešti a sněhu. Noha je tak plně chráněna před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vysoce kvalitní materiály, jako je přírodní kůže Perwanger nebo speciálně vyztužená tkanina Superfabric, zaručují vynikající výkon. Všechny modely jsou vybaveny spolehlivými podrážkami Vibram, které jsou dokonale přizpůsobeny zamýšlenému použití modelu. Všechny tyto prvky tvoří odolné, lehké a spolehlivé vysokohorské boty Salewa, které vás dostanou na mnoho vrcholů.