top

Robens

Robens je značka, která poskytuje outdoorovým nadšencům vysoce kvalitní turistické vybavení. Stany, trekové hole a další turistické a kempinkové příslušenství Robens najdete na 8a.cz.
134
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 134

na stránce
  1. Sedátko Robens Searcher

    wish list

  2. Hrnek Robens Titanium Mug

    wish list

  3. Sedátko Robens Traveler

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 134

na stránce

Pestrá nabídka stanů Robens

Tento výrobce nabízí opravdu velké množství stanů. Aby se usnadnil výběr dokonalého modelu, byly rozděleny do několika hlavních kolekcí, které jsou zaměřeny na různé uživatele. Ultralehké stany jsou seskupeny v řadě Lite. Obsahují moderní materiály, které umožňují po zabalení co nejvíce snížit jejich hmotnost a velikost. Stany Robens z této produktové řady jsou ideální volbou pro minimalisty. Pro milovníky trekingu a cykloturistiky byla vytvořena další série s označením Skandinávie. Tyto stany jsou ideální pro měnící se podmínky a přitom nabízejí velmi nízkou hmotnost. Díky odolnosti materiálů jsou ideální pro použití v terénu. Klasické kempingové stany jsou seskupeny do kolekce Trail. Tyto stany jsou ideální pro turistické výlety a expedice. Speciálně navržené stany Robens z kolekce Adventure jsou zase skvělé pro delší kempování na jednom místě. Je to výborné řešení pro výlety s přáteli nebo rodinnou dovolenou. Velké předsíňky a vysoká konstrukce zaručují maximální pohodlí při delším pobytu v kempu. V nabídce také najdete unikátní kolekci Outback skládající se z klasických stanů z velmi pevných materiálů.

Turistické matrace, samonafukovací podložky a spací pytle Robens

Správně připravené místo na spaní je nezbytné pro pohodlný odpočinek v každém kempu. V tomto ohledu odvedou skvělou práci samonafukovací matrace a matrace Robens. Nabízejí vysoký komfort spánku a dobře izolují od země, čímž zajišťují pohodlný odpočinek po náročném dni. Hrubší modely Vám zajistí dostatečnou tepelnou izolaci během chladnějších nocí. Aby byl spací set kompletní, v nabídce značky nechybí ani propracované cestovní spací pytle. Jsou mezi nimi jak klasické modely se syntetickou náplní, tak i velmi lehké péřové spacáky. Robens je opravdovým specialistou v oblasti turistického vybavení, proto je každý jeho výrobek doladěn do posledního detailu. Velmi široký sortiment značky zahrnuje také turistický nábytek, který dobře poslouží při delším pobytu v kempu, a také malé turistické batohy, které se hodí na jakoukoliv z Vašich cest.