top

Přilba Grivel Duetto + montáž na přilbu - grey

3 020 Kč 3 775 Kč
-20% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Ultralehká lezecká přilba Grivel Duetto je inovativním řešením pro milovníky zimních sportů. Je to jeden z mála modelů na trhu s dvojí certifikací - pro lezení a lyžování. Díky použité "měkké" skořepině je téměř o 40 % lehčí než jiné přilby s dvojitou certifikací.

Tento model je navržen tak, aby byl co nejlehčí, a je ideální pro zimní lezení, lyžování nebo skialpinismus - jinými slovy všude tam, kde je důležitá nízká hmotnost a vysoká úroveň ochrany.

Inovativní přilba Grivel Duetto byla vytvořena na základě měkké skořepinové konstrukce. To znamená, že v zájmu co největšího snížení hmotnosti je jeho skořepina vyrobena z polypropylenové pěny, která tlumí případné nárazy. Nemá tvrzenou vrchní vrstvu, takže je méně odolný proti náhodnému poškrábání nebo promáčknutí než jiné modely, např. při přepravě v batohu napěchovaném jiným vybavením, ale při troše opatrnosti při skladování získáte stejnou odolnost proti skutečným nárazům, ale v o několik desítek gramů lehčím provedení!

Lezecká a lyžařská přilba Grivel Duetto je vybavena nastavitelnými přezkami. Díky použití 4 upevňovacích bodů zaručují dokonalé přilnutí k hlavě a zajišťují, že model nesklouzne ani se nepohne. Přezka byla navržena tak, abyste ji mohli pohodlně a rychle zapínat i rozepínat v zimních rukavicích. Další žlutý pásek na zadní straně umožňuje ještě přesnější přizpůsobení. Větrací otvory zajišťují cirkulaci vzduchu kolem hlavy a zabraňují přehřátí. Čtyři klipy umožňují připevnit čelovku a prozkoumávat terén i ve tmě.

Lehká přilba Grivel Duetto je nabídkou pro ty, kteří se neradi nechávají omezovat ve svých vášních. Je lehká a pohodlná, osvědčí se ve skalách i na lyžích. Součástí helmy je ochranný obal pro skladování a praktický držák na helmu, který se připevňuje na přední část batohu.

Názor Denise Trenta (Grivel Team): "Během zimy je pro mě těžké jasně rozlišit horolezectví, skialpinismus a lyžování mimo sjezdovky. O svých projektech se navíc často rozhoduji na základě podmínek a dojmů, které mi hory poskytují. Proto se mohu spolehnout na lehké, účinné a všestranné výrobky, jako je helma Grivel Duetto, a popustit uzdu své lyžařské a horolezecké fantazii."

Přilba Grivel Duetto - klíčové vlastnosti:

  • Dvojitá certifikace CE EN 12492 a CE EN 1077/B (horolezecká a lyžařská přilba);
  • Ultralehká konstrukce pro ještě větší pohodlí;
  • Snadno nastavitelná;
  • Pohodlné zapínání;
  • Přídavný pásek pro nastavení na zadní straně hlavy;
  • Větrací otvory pro ochranu před přehřátím;
  • Čtyři klipy na čelovku;
  • Upevnění přilby na batoh pomocí klipů;
  • Přenosné pouzdro.

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku HEDUE.GREY
Barva šedý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Grivel Helmets
CE V
EN 12492 i 1077/B
Hmotnost ~ 218 g
Uchycení čelovky 4 klipy
Ventilační otvory V
Skořápka PPE
UIAA V
Rozsah nastavení 53-61 cm

Grivel Duetto - Hodnocení zákazníků

0.0